Ubytování Krásná LípaVenkovský domekUbytování v Krásné Lípě, soukromá chalupa k pronajmutí v Lužických horách.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chalupa Krásná Lípa

Venkovský domek

 - 

Krásná Lípa

  objekt č. 4912 8 osob | 3 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Krásná Lípa Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Venkovský domek - pronájem chalupy - 1 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa ubytování Krásná Lípa - 2 Venkovský domek Krásná Lípa - chalupa k pronájmu Venkovský domek Krásná Lípa - chalupa k pronajmutí
Venkovský domek - chalupa ubytování Krásná Lípa - 5 Venkovský domek - chalupa k pronájmu - 6 Krásná Lípa Venkovský domek - pronájem chalupy - 7 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronajmutí - 8 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa ubytování Krásná Lípa - 9 Venkovský domek - chalupa k pronájmu - 10 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronajmutí - 11 Krásná Lípa Venkovský domek - pronájem chalupy - 12 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 13 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 14 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronájmu - 15 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 16 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 17 Krásná Lípa Venkovský domek - pronájem chalupy - 18 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 19 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronajmutí - 20 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 21 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronájmu - 22 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 23 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 24 Krásná Lípa Venkovský domek - pronájem chalupy - 25 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 26 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 27 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronájmu - 28 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 29 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa k pronajmutí - 30 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 31 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 32 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 33 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 34 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 35 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 36 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 37 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 38 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 39 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 40 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 41 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 42 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 43 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 44 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 45 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 46 Krásná Lípa Venkovský domek - chalupa - 47 Krásná Lípa
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa s vířivkou Chalupa blízko sjezdovky

Zcela nově zrekonstruovaný domek v klidné části Krásné Lípy. Dopřejte si odpočinek v luxusním prostředí, nově s panoramatickou saunou, ochlazovacím a vyhřívaným sudem s výhledem do luk a lesů.

Vyzkoušejte si, jak se žije v domě z roku 1924,který byl postaven v klidné části nad Krásnou Lípou. Ke stavebním úpravám jsme přistoupili tak, aby byl zachován původní ráz domu i duch místa. Společné obytné prostory v domě i na zahradě se nabízí pro společný oběd, který si připravíte v kompletně vybavené kuchyni. Odpočinek pak naleznete v ložnicích pod krovem domu. Čistotu tělu dodá koupelna v každém podlaží.

Dovolte si zavřít diáře alespoň na pár dní. Opustit každodenní pracovní rutinu a dopřát si klidu. U nás se budete cítit jako u babičky. A když zrovna budou dozrávat třešně na naší zahradě, můžete si něco moc dobrého upéct… Na své si přijdou cyklisté, turisté, ale i rodiny s dětmi.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Venkovský domek nabízí ubytování ve třech ložnicích: ložnice pro 2 osoby, ložnice pro 2 + 2 osoby - možnost propojení těchto ložnic, ložnice v půdním prostoru pro 4 osoby. Dále je hostům k dispozice vybavená kuchyň s jídelním koutem pro 4 osoby, obývací pokoj s jídelním stolem pro 6 osob a rozkládací pohovkou, dvě koupelny, vstupní prostor se šatnou a posezením.

Sociální zařízení:
V prvním patře i podkroví je koupelna vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlovou skřínkou a zrcadlem. Hostům jsou k dispozici ročníky a osušky, toaletní papír, fén na vlasy.

Vytápění:
Venkovský domek je vytápěn teplovodním systémem napojeným na automatický kotel na dřevěné peletky.

Doprava, parkování:
Hosté mohou parkovat na zpevněné ploše před domem. Stání je připraveno pro tři vozy a je částečně oploceno.

Stravování

Venkovský domek se nachází 2 km od centra města, kde si mohou hosté nakoupit všechny potřebné potraviny. Dále je v centru k dispozici několik příjemných restaurací, místní pivovar, cukrárna a kavárna. Cesta do centra je příjemnou procházkou městským parkem.

Vybavení chalupy

Hostům je k dispozici kuchyně vybavená lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, pečící troubou, odsávačem par, ručním šlehačem. Kompletní vybavení nádobím a dalšími potřebami pro plnohodnotné vaření a pečení. Kuchyň je taktéž vybavena i drogerií (jar, houbičky atd. ) a utěrkami. Možnost připojení na WiFi. Maminkám je k dispozici rozkládací dětská postýlka, jídelní židlička pro miminka. Pro malé děti koutek s výtvarnými potřebami a sadou společenských her. U domku se nachází rozlehlá zahrada s ovocnými stromy, bylinami a rybníčkem o rozloze 2500 m. Na zahradě jsou dvě terasy s posezením a grilem. K dispozici je venkovní bazén, panoramatická sauna, ochlazovací a vyhřívaný sud. Zasportovat si mohou hosté na víceúčelové travnaté ploše, k vybavení zahrady patří též fotbalový míč, badmintonová sada, volejbalová síť + míč.

Výlety, atrakce, zábava

Hosté mohou relaxovat hned na zahradě u domu. K dispozici je bazén, panoramatická sauna, ochlazovací a vyhřívaný sud.

Dům se nachází v centru Národního parku České Švýcarsko, která je krajinou hlubokých roklí a soutěsek, skalním mostů a bran, vyhlídek a rozhleden. Za návštěvu určitě stojí: Jetřichovické vyhlídky, Pravčická brána, Šaunštejn, Tolštejn, Jedlová, Kyjovské údolí, most Bastei, Dolský mlýn, mnoho stezek pro pěší i cyklisty. Pro milovníky historie zámek Šluknov, Loreta Rumburk, skalní hrádek Krásný Buk, Hohnstein, hrad Oybin.

V centru Krásné Lípy se nachází sportovní areál s dětským hřištěm s trampolínou, minigolfem, tenisovými kurty a krytou halou.

Vykoupat se můžete v krytém bazénu v Rumburku a Varnsdorfu, aquaparku v Grossschönau, lázních Bad Schandau.

Pro milovníky adrenalinu je Vám k dispozici AdrenalinPoint ve Varnsdorfu a adrenalin park Jedlová.

V zimním období je k dispozici skiareál Horní Podluží, Mezičky a Jedlová.

Možnosti koupání: Kyjovská přehrada, rybník Doubice, Školní rybník, Koupaliště Chřibská, Tomiškův rybník, plavecký bazén Rumburk, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, přehrada Lesenská přehrada, rybník Mašíňák, koupaliště Jetřichovice, Kytlice - Lesní rybník, Přírodní koupaliště Mikulášovice, koupaliště Velký Šenov, koupaliště Česká Kamenice, aquapark Großschönau - Trixi Park.

Blízká lyžařská střediska: Horní Podluží, Jedlová, Mezičky.

Turistické cíle v okolí: Kyjovské údolí, Chřibská přehrada.

Krásná Lípa - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 8 osob - 3 ložnice

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Letní sezona: 34000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 11600 Kč
Letní sezona: 11600 Kč
Mimo sezonu: 11600 Kč

Vánoce 2024 - letos již obsazeno

4000 Kč
Min. délka pobytu 3 noci. V ceně je zahrnut ozdobený vánoční stromek,vánoční výzdoba domu, ochutnávka cukroví.

Silvestr 2024 - máme již obsazen

7000 Kč
Min. délka pobytu 4 noci

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

Velikonoční výzdoba domu

Provoz, poplatky, ceny

TÝDENNÍ POBYT: 34000,- Kč v hlavní sezóně červenec - srpen 2023


Rezervace je provedena proti zaplacení zálohy ve výši 40% z ceny pronájmu. Zbývajících 60 % ceny pobytu musí být uhrazeno nejpozději tři dny před nástupem. Storno pobytu s vrácením zálohy je možné do 6 měsíců před termínem nástupu. Je požadována VRATNÁ kauce ve výši 3 000,- Kč.

V ceně je zahrnuto: ubytování, úklid, spotřeba vody a energie, ručníky, povlečení.
Mimo sezónu pronájem možný na 2 a více dní nebo víkend. Uvedené ceny jsou za celý objekt.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
www.venkovskydomek.cz
Adresa: Kamenná Horka, Wolkerova 963/1a   |   GPS chalupy: 50.90486N, 14.49423E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 2 km
vlak 2 km
restaurace 2 km
koupání 1,5 km
lyžařský vlek 4 km
obchod 2 km
pošta 2 km
nákupní centrum 2 km
bankomat 2 km Česká spořitelna, ČSOB
les 100 m
Možnosti ubytování v okolí: Krásná Lípa | Lužické hory | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Kouopací sud koupací sud
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
chalupa na samotě chalupa na samotě
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Venkovský domek

Podzim 2020 - Libor Ž se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Bezvadná poloha domku pro cyklovýlety. Chvála krásnému interiéru a zařízení. Hezky členitá zahrada s bazénem i s rybníčkem skýtá naprostý relax, který je podtržen okolním klidem. Díky prostorné venkovní pergole je možno si užívat večerů i za nepřízně počasí.
Díky tomuto místu jsme si užili jeden z nejlepších prodloužených cyklovíkendů, co jsme kdy měli.
Příjemné a pohodové jednání s majiteli domku.
Hledali, ale nenašli. Toto místo si minus rozhodně nezaslouží. Naše skupina byla absolutně spokojena.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Krásné Lípy

Horní Podluží : Dolní Světlá : Heřmanice : Rynoltice : Velký Valtinov : Osečná : Hamr na Jezeře : Zdislava : Krompach - Valy : Dolní Podluží

Nacházíte se na stránce ubytování Krásná Lípa v Lužických horách, objekt: Venkovský domek, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Krásná Lípa :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz