Chalupa pro děti - ubytování Kunratice u CvikovaUbytování v Lužických horách, Chalupa pro děti k pronájmu.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chalupa Kunratice u Cvikova

Chalupa pro děti

 - 

Kunratice u Cvikova

  objekt č. 2205 127 osob | 7 ložnic
Chalupa k pronájmu - ubytování Kunratice u Cvikova Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Úvodní foto - pronájem chalupy Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 220 - baráček pohled od silnice - ubytování Kunratice u Cvikova Zahrada - chalupa k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 219 - baráček posezení - k pronajmutí Kunratice u Cvikova
Chalupa pro děti - hříště - ubytování Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - úvodní foto - k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - zahrada - pronájem Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 5 - 3KK obývák s kuchyní - k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 200 - baráček horní 3KK hlavní místnost - ubytování Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - domeček horní patro, hlavní místnost 3KK - k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 201 - baráček horní 3KK ložnice č.1. - k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 204 - baráček horní 3KK ložnice č.2 - pronájem Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - domeček horní patro, koupelna I - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 209 - spodní patro pokoj č.3 - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 208 - spodní patro pokoj č.4 - k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 207 - baráček minikuchyňka - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 213 - baráček společenksá místnost - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 211 - baráček společenská místnost - pronájem Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 212 - baráček společenská místnost - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - baráček spodní patro koupelna - k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 210 - baráček kuchyně - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka kuchyň - k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka pokoj č.1 - 6 lůžek 1 - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka pokoj č.1 - 6 lůžek 3 - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka horní pokoj 5 - pronájem Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka pokoj č.1 - 6 lůžek 2 - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka pokoj č.2 - 4 lůžka 1 - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 214 - baráček horní patro pokoj č.6. - k pronájmu Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - roubenka záchod - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 203 - roubenka koupelna - k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti 202 - baráček horní 3KK koupelna. - Kunratice u Cvikova Chalupa pro děti - baráček veranda - Kunratice u Cvikova
Bez domácích mazlíčků Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Chalupa pro děti se nachází v Lužických horách, v obci Kunratice u Cvikova. Areál se skládá ze dvou objektů – roubenky a domečku, velké oplocené zahrady s dětským hřištěm, bazénu a venkovním posezením s grilem.

Umístění objektu je ideální pro dovolenou větších rodinných skupin s dětmi. V okolí naleznete širokou škálu rekreačních a volnočasových činností pro váš aktivní odpočinek. Ideální místo jak na cyklokloturistiku, pěší výlety nebo jenom si odpočinout u rybníka. Les, kde nasbíráte houby i borůvky je 200m za objektem.

CELÝ OBJEKT SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NA VIDEU www.youtube.com

Chalupa, jak její název napovídá, je určená primárně rodinám s dětmi, proto je v celém objektu zákaz kouření, stejně tak není možné ubytovávat zvířata. Protože jsme součástí obce je nutné i dodržování nočního klidu po 22 hodině, objekt není vhodný pro pořádání svateb a jiných bujarých oslav… Moc děkujeme za pochopení, nechceme rušit klid v obci a chceme vycházet s našimi sousedy.

Ložní prádlo, ručníky a utěrky jsou v ceně pronájmu. K dispozici jsou 2 dětské postýlky pro ty nejmenší.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 127 osob v 7 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Chalupa pro děti se skládá ze dvou objektů – roubenky a domečku, velké oplocené zahrady s dětským hřištěm, bazénu a venkovním posezením s grilem. Celková kapacita je 23 pevných lůžek + 4 přistýlky + 2 dětské postýlky. Dvacet dospělých a deset dětí se dle našich zkušeností bez problémů vejde...

V roubence jsou dva pokoje (4 a 6 lůžek), velká společenská místnost (jídelna) s hernou pro děti. Dále je zde kompletně vybavená společná kuchyň a sociální zázemí (WC + sprcha).

V domečku je vám k dispozici v horním patře bytová jednotka o velikosti 3KK (7 lůžek) a v přízemí dva samostatné pokoje (3+3). Obě dvě bytové jednotky mají sociální zázemí (WC + sprcha popř. vana).

Sociální zařízení:
Objekty celkem mají 3 WC a 3 koupelny.

Vytápění:
Plynové.

Doprava, parkování:
5 - 6 aut lze parkovat uvnitř objektu. Další auta lze bezproblémově zaparkovat naproti chalupě.

Stravování

Vlastní stravování. Nejbližší restaurace 2 km.

Objekt má společnou kuchyň v roubence a malou kuchyňku v 3+KK v domečku.

Vybavení chalupy

V roubence velká společenská místnost (jídelna) s dětským koutkem a satelitní televizí. V domečku je čítárna s posezením.

Na zahradě dětské hřiště pro děti od 2 - 12 let, houpačky, trampolína, stůl na stolní tenis. K dispozici také kruhový bazén.

Venkovní kryté posezení před roubenkou i domečkem. K dispozici nerezový gril, klasický gril a udírna. Tatínkům je k dispozici pípa Linder PYGMY 25/K (kompresor i chlazení) s bajonetovou a plochou narážecí hlavou.

NARAŽEČ BAJONET LZE POUŽÍT PRO PIVOVARY:

Benešov - Ferdinand, Broumov - Opat, České Budějovice - Budvar - Pardál, Havlíčkův Brod - Rebel - Votrok, Hlinsko - Rychtář, Klášter Hradiště nad Jizerou - Klášter, Kutná Hora - Dačický Heineken), Louny - Louny (Heineken), Malý Rohozec - Skalák - Podskalák - SkaláCZECH, Náchod - Primátor, Nošovice - Gambrinus - Radegast - Birell - Velkopopovický Kozel, Nová Paka - Brouček, Nymburk - Postřižinské, Pardubice - Pernštejn - Porter, Pelhřimov - Poutník, Plzeňský Prazdroj - Gambrinus - Radegast - Birell - Velkopopovický Kozel - Pilsner Urquell, Polička - Hradební - Otakar - Záviš, Protivín - Platan, Rakovník - Bakalář, Strakonice - Dudák, Třeboň pivovar Regent - Regent, Velké Popovice - Kozel (10°), Vysoký Chlumec Lobkowicz - Lobkowicz, Zlatý bažant - Zlatý bažant (Heineken), Jihlava - Ježek, Uherský Brod pivovar - Janáček, Opava - Zlatovar

NARAŽEČ PLOCHÝ LZE POUŽÍT PRO PIVOVARY:

Brno minipivovar Pegas, Brno minipivovar U Richarda, Brno pivovar Starobrno, Bzenec minipivovar, Český Krumlov - Eggenberg, Dalešice, Děčín, Frýdek - Místek minipivovar, Hanušovice, Harrachov minipivovar Novosad, Hodonín minipivovar, Humpolec - Bernard, Kopřivnice minipivovar, Krušovice, Liberec minipivovar Vendelím Krkoška, Litoměřice, Litovel, Medlešice minipivovar, Opava, Oslavany minipivovar, Ostrava, Ostrava minipivovar Biovar, Praha minipivovar Novoměstský, Praha minipivovar Richter, Praha pivovar Braník, Praha pivovar Staropramen, Průhonice minipivovar U Bezoušků, Přerov pivovar Zubr, Příbor minipivovar, Sentice minipivovar, Svijany, Štramberk minipivovar, Trutnov pivovar Krakonoš, Uherský Brod minipivovar, Ústí nad Labem - Krásné Březno, Valašské Meziříčí, Velké Březno, Velké Popovice (11° a 12°), Vratislavice nad Nisou, Vrchlábí minipivovar, Zvíkovské Podhradí minipivovar, Žamberk minipivovar, Žatec.

O kola se nemusíte bát v uzamykatelné garáži.

Výlety, atrakce, zábava

Tipy na výlety naleznete na našich www stránkách:

www.chalupaprodeti.cz

Nebo zde:

www.navylet.cz

www.luzihory.cz

Nejatraktivnější výlety v okolí: Sklárna Pačinek Kunratice (2km), Žitavská úzkokolejka, Hrad Oybin, Hora Hvozd (Hochwaldturm), Dutý kámen, Sloup (zřícenina hradu, lanový park, koupání), Ledová jeskyne - Naděje, Vrchol Klíč, Muzeum sklářství v Novém Boru, Sklárna AJETO - Lindava, Panská skála, Pusté kostely, zámek Lemberk.

Možnosti koupání: přehrada Naděje, Radvanecký rybník, rybník Jezírko u Svoru, Červený rybník u Pihelu, Kytlice - Lesní rybník, aquapark Großschönau - Trixi Park, koupaliště Zákupy, přehrada Lesenská přehrada, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, koupaliště Horní Prysk, vodní nádrž Stráž pod Ralskem, rybník Mašíňák, jezero Hrádek nad Nisou Kristýna, Tomiškův rybník, vodní nádrž Hamr na Jezeře.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky.

Kunratice u Cvikova - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 127 osob - 7 ložnic

Letní sezóna: červenec, srpen
Mimo sezónu: zbytek roku
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 30000 Kč
Letní sezona: 45000 Kč
Mimo sezonu: 30000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 13000 Kč
Mimo sezonu: 13000 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

21000 Kč
Pobyt od 23.12 do 26.12. (možno prodloužit do 27.12 za 7.000 Kč).

Silvestr 2024 - máme ještě volno

55000 Kč
Pobyt od 28.12 - 2.2.2024
Fixní cena i při zkrácení pobytu. Cena včetně energií 55.000,- Kč. 49.000 Kč při rezervaci do 31.9.2023.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

30000 Kč
Týdenní pobyt. Nástup možný v pátek nebo sobotu. Cena zahrnuje i energie.

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

25000 Kč
Pobyt od čtvrtka do pondělí. Možná úprava ceny dle počtu dní. Nástup i odjezd libovolný.

Provoz, poplatky, ceny

V ceně zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, utěrky.
V ceně nejsou zahrnuty náklady na energie (elektrika, plyn) ve výši 500 Kč/den.

Obcí není účtován rekreační poplatek.

Objekt pronajímáme z organizačních důvodů pouze jako celek. V červenci a srpnu lze pouze týdenní pobyty sobota - sobota. Pro zbytek roku jinak platí min. pobyt 2 noci. Víkendy (po-pá) možnost příjezd v dopoledních hodinách odjezd v neděli navečer.

Na začátku pobytu vybíráme vratnou kauci 3.000,- Kč na případné škody. Pár rozbitých skleniček nebo talířků neřešíme.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
www.chalupaprodeti.cz
FB/chalupaprodeti
Adresa: Kunratice u Cvikova, 372   |   GPS chalupy: 50.78077N, 14.67583E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Kunratice u Cvikova hl. sil. (2km)
vlak Jablonné v Podještědí (8km)
restaurace Obecní restaurace Kunratice (2km), Pivovar Cvikov (6km)
koupání Kunratický rybník (500m), Sloup v Čechách (11 km), Johnsdorf koupaliště (13km), Liberec Babylon (33 km)
lyžařský vlek Ski areál Ještěd (33 km), Polevsko (17km), Bedřichov (40km)
obchod Penny Cvikov (6km)
pošta Kunratice u Cvikova (2km)
nákupní centrum Kaufland, Lidl Nový Bor (13 km)
bankomat Cvikov (6km)
les 200m
Možnosti ubytování v okolí: Kunratice u Cvikova | Lužické hory | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Trampolína trampolína
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chalupa pro děti

Léto 2024 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 88%
Pro rodinu s dětmi opravdu ideální. Jen v kuchyni bych přidala pekáč. Na úklid nějaké přípravky něco na vytirani. V hlavní budově chyběl kyblík na vytirani. To pro ty co chtějí po sobě uklidit sami co nejvíce. Spousta hraček uvnitř roubenky.Vynikajici je rovina a oplocení pozemku pro malé děti.

Jaro 2024 - Jan Váňa s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Prožili jsme s rodinou na Chalupě pro děti pohodové chvíle. Objekt je strategicky zasazen do místa, které je mimo jiné skvělým výchozím bodem pro návštěvu okolní krásné přírody, včetně nedalekého Národního parku České Švýcarsko. Obě chalupy i celý areál jsou kompletně vybaveny tak, že plně uspokojojovaly naše potřeby. V případě nepříznivého počasí je možno posedět pod dvěma pergolami a něco dobrého pogrilovat za podpory zázemí ve slušně vybavené kuchyni. Čas strávený zde uplynul velmi rychle (až moc :-)) a již teď se těšíme na další budoucí návštěvu tohoto úžasného místa.

Jaro 2024 - David s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Naprosta spokojenost, klidna poloha, kompletni vybaveni vcetne grilu. Za nas doporucujeme.

Jaro 2024 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Prima chalupa s perfektním zázemím pro děti. Všichni jsme byli moc spokojení ????

Jaro 2022 - Hana J s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chalupa byla velmi čistá a pěkná. Ubytování ve dvou samostatných objektech, což byla trochu škoda, preferujeme společné zázemí. Kuchyň byla v každém objektu, ale k větímu vaření se hodila jen jedna. Skvělé domácí hřiště a velmi příjemná zahrada s bazénem.

Léto 2023 - Janča se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme velice spokojeni. Ubytování se nám velice líbilo, perfektně vyřešené pro rodiny s dětmi. Na chalupě nic nechybělo, čisté, příjemné prostředí, zahrada s dětským hřištěm udržované.
Myslím, že se ještě vrátíme :)

Jaro 2023 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Naprostá spokojenost... S dětmi jsme si lokalitu vybraly na školní výlet. Procházka ze Cvikova není náročná, takže i bez auta super. Komunikace s majitelem i s panem správcem naprosto skvělá a vyšli ve všem vstříc. Až na pár mravenců a pavouků výborné ubytování a výborně vše zařízeno. Moc děkujeme za skvělý školní výlet.

Jaro 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Velká spokojenost se vším , můžeme toto ubytování je doporučit.

Jaro 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%

Podzim 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

všechny recenze (35)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Kunratic u Cvikova

Skalice u Č.L. : Jiřetín p. J. : Hoření Paseky : Mařenice : Sloup v Čechách : Bílý Kostel n/N : Mařenice : Heřmanice : Horní Podluží : Dolní Světlá

Nacházíte se na stránce ubytování Kunratice u Cvikova v Lužických horách, objekt: Chalupa pro děti, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Kunratice u Cvikova :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz