4 lůžka
4 ložnice
venkovní bazén
pro děti
oploceno
vnitřní krb
venkovní krb
u lesa
4 Počet osob
4 Ložnice
venkovní bazén
pro děti
oploceno
vnitřní krb
venkovní krb
u lesa
od 2 571 Kč objekt za noc
Ceník ubytování
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Rodinný dům Klid je vhodný pro ty z Vás, kdo potřebují úplně "vypnout" a být bez signálu. Je součástí malé vesničky na konci Kokořínska bez davů turistů a přitom blízko pískovcových skal a jen hodinu jízdy autem z Prahy. Ideální pro turistické, poznávací a cyklistické výlety, horolezectví, houbaření, sběr lesních plodů i rekreační nicnedělání.

Vybavení rekreačního domu

Obývací pokoj je s televizí, v kuchyni můžete na náš pc. Na nápoje, zeleninu, ovoce máme velký ručně kutaný pískovcový sklep. U sezení venku je pískoviště. Bazén měří 4,60m, na cachtání dětí bohatě stačí. Mohou si hrát v chatičce z dob pionýrských táborů.

Obecně

  • zákaz domácích mazlíčků
  • wifi, internet
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • se zahradou
  • travnatá plocha
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • blízká jízdárna
  • rybaření

Vnitřní vybavení

  • krb / krbová kamna
  • televize
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • myčka nádobí
  • pračka
  • sprchový kout

Venkovní vybavení

  • terasa
  • bazén
  • krb
  • zahradní nábytek
  • ohniště
  • gril
  • pískoviště
  • houpačka nebo jiné dětské hry

Ceník ubytování RD Klid

Letní sezóna: červen až srpen
Letní sezóna
18 000 Kč za celý objekt / týden

Provoz, poplatky, ceny

Pouze letní ubytování, pouze týdenní, záloha 9 000,- kč převodem na účet vratná do 30 dnů nástupu dovolené, doplatek předem převodem na účet měsíc před nástupem na dovolenou. 9000,-Kč + 3000Kč vratná záloha z které se odečítají energie.

Volné termíny

Hodnocení a recenze

5,0
27 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu RD Klid.
Komunikace s majiteli byla výborná. Ubytování bylo super a nic nám nechybělo. Chata leží v krásném a čistém prostředí. Výlety v oblasti pískovcových skal stojí za to. Ještě jednou děkujeme.
Vinklárkovi s rodinou
Léto 2025
Moc pěkné ubytování, veliká spokojenost.
s rodinou
Léto 2025
Velmi spokojeni :-)️:-):-):-):-):-)
s rodinou
Léto 2024
Zobrazit všechna hodnocení

Podobné kategorie objektů