Chalupa Duše - ubytování Skalice u České LípyUbytování v Lužických horách, Chalupa Duše k pronajmutí.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chalupa Skalice u České Lípy

Chalupa Duše

 - 

Skalice u České Lípy

  objekt č. 15034 12 osob | 4 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Skalice u České Lípy Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupě Duše - pronájem Skalice u České Lípy Chalupa Duše Skalice u České Lípy - ubytování Skalice u České Lípy Chalupa Duše - chalupa k pronájmu - 3 Skalice u České Lípy rybník Bahňák 150 m od objektu, fto 27.2.2023 - chalupa k pronajmutí Skalice u České Lípy
posezení pod pavlačí - chalupa ubytování Skalice u České Lípy pavlač - chalupa k pronájmu Skalice u České Lípy zahrada - pronájem chalupy Skalice u České Lípy ohniště a Skalický vrch ( 484 m.nm. ) - chalupa k pronajmutí hlavní vchod do chalupy - ubytování Skalice u České Lípy východ 2 na zahradu - chalupa k pronájmu Skalice u České Lípy ping pong stůl - chalupa k pronajmutí Skalice u České Lípy bazén - pronájem chalupy Skalice u České Lípy bazén - Skalice u České Lípy pohled do kuchyně - Skalice u České Lípy plně vybavená kuchyň - chalupa k pronájmu Skalice u České Lípy kuchyň - Skalice u České Lípy výhled z kuchyně - Skalice u České Lípy ložnice č.1 v přízemí dvě postele - pronájem chalupy Skalice u České Lípy šatna před kuchyní - Skalice u České Lípy sednice za kachlovými kamny - chalupa k pronajmutí Skalice u České Lípy sednice - Skalice u České Lípy sednice - chalupa k pronájmu Skalice u České Lípy sednice - Skalice u České Lípy sednice - Skalice u České Lípy sprchový kout - pronájem chalupy Skalice u České Lípy výhled ze světnice do zahrady - Skalice u České Lípy výhled ze světnice k ohništi - Skalice u České Lípy koupelna s infrasaunou - chalupa k pronájmu Skalice u České Lípy infrasauna pro dvě osoby - Skalice u České Lípy jóga koutek 1.NP - chalupa k pronajmutí Skalice u České Lípy ložnice č.2 v 2.NP. dvojlůžko - Skalice u České Lípy Výhled z ložnice č.2 - Skalice u České Lípy velká ložnice č.3 - Skalice u České Lípy velká ložnice č.3 - Skalice u České Lípy postýlka - Skalice u České Lípy Pro nejmenší klienty - Skalice u České Lípy Víkendová oslava pro 13 lidí - Skalice u České Lípy pípa s CO2 - Skalice u České Lípy Jarní oslavy - Skalice u České Lípy rožnění kýty od místního řezníka - Skalice u České Lípy Grilované bio kuře:) - Skalice u České Lípy setkání přátel - Skalice u České Lípy Pohled na Skalický vrch - Lesní rybník Bahňák 150m od chalupy - Skalice u České Lípy Skalická obora 50m od chalupy - Rybník vzd. 150m - Skalice u České Lípy obora - Skalice u České Lípy chalupa v zimě hlavní vchod z místní komunikace - Skalice u České Lípy chalupa v zimě pohled od silnice - Skalice u České Lípy Vánoce 2023 - Skalice u České Lípy Vánoce 2023, výzdoba sednice - Skalice u České Lípy rybník 100 od chalupy. Ideální pro relax - Skalice u České Lípy
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Poloroubená, prostorná stylově zařízená chalupa ve Skalici u České Lípy je určená pro aktivní i odpočinkovou dovolenou rodin, přátel, cyklistů, turistů nebo maminek s dětmi. Vhodná je též pro oslavy narozenin, rozluček se svobodou a přátelských setkání u ohně, grilování a točeného piva ( v chalupě je pípa s CO2 od plzeňského pivovaru). CO2 350,00 Kč.

Chalupa i zahrada je prostorná, takže každý si najde místo k odpočinku. Zahradu obklopuje hustý živý plot vysoký 2 metry, kam žádné oko z okolí nedohlédne :).

V blízkém okolí se nachází rybník, obora, les, cyklostezky, turistické trasy, ale i restaurace a pizzerie.

Chalupa je vybavená infrasaunou, bazénem a venkovní vanou s lázeňským válcem.

Po domluvě za poplatek 800,00 Kč je možné si zapůjčit velký otočný rožeň na kýtu ( od místního řezníka viz. foto ), krůtu nebo kuřata.

V chalupě se pohodlně ubytuje 10 osob, při snížení komfortu i daleko více ( místa na matrace nebo stan je spousta ).

Přijeďte chalupařit a užít si romantické posezení v tradiční světnici, intimní zahradě s výhledem na Skalický vrch, nebo po sportovním vyžití využít bazén, saunu a venkovní vanu.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 12 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Ložnice č. 1 - PŘÍZEMÍ dvě samostatná lůžka + místo na dětskou postýlku.

Ložnice č. 2 - 1.NP dvoulůžko.

Ložnice č. 3 - 1.NP dvě samostatná lůžka + jedna 140 cm postel + rozkladací (vysouvací) dvoulůžko a misto na dětské postýlky ( k dispozici v objektu ).

Světnice PŘÍZEMÍ - dvě postele 80x90 UTAKER (Ikea).

Sociální zařízení:
Prostorná koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, infrasaunou, pračkou a bojlerem.

Vytápění:
Světnice - kachlová kamna, ostatní místnosti kamna na dřevo nebo dřevěné brikety. Dřevo v ceně ubytování. Možnost použít i el. přímotopy.

Doprava, parkování:
K chalupě dojedete po okresní silnici. Parkování u objektu pro dvě (tři) auta nebo na zahradě pro více aut.

Další objekty: Chata Ribana (č. 11564).

Stravování

V chalupě je prostorná plně vybavená kuchyň, která uspokojí i náročné kuchaře. V kuchyni a světnici jsou velké jídelní stoly. Nedaleko chalupy jsou restaurace, pizzerie, automat s hotovými jídly, řeznictví ( možnost objednávek studených mís, klobás a masa na grilování či rožnění ) a obchod.

Vybavení chalupy

1 TV smart s programem Netflixu a připojením na Wi - fi, Wi - fi v celém objektu, druhá TV připojená na anténu, rádio s CD, malé přenosné reproduktory.

Gril, otočný el. rožeň, elektrický stolní gril, pípa s CO2,ohniště, lázeňský venkovní válec na dřevo a venkovní vana.

K dispozici pingpongový venkovní stůl, dvě treková kola Horizont a dvě dětská kola.

Výlety, atrakce, zábava

V těsné blízkosti chalupy je rybník Bahňák, kde je možnost rybařit, plout na paddleboardu nebo si v klidu posedět a pozorovat daňky v oboře. V České Lípě a Novém Boru jsou tenisové kurty, golf rezort, letiště Lada, krytý bazén a mnoho dalších možností zábavy.

Na Polevsku je Bikepark a Pod Špičákem Singltrek.

Ve Skalici je střelnice, jízdárna a rybníky.

Vlakem ze Skalice se pohodlně a za krátkou dobu jízdy dostanete k Máchovu jezeru, Krásné Lípy (České Švýcarsko) a na Jedlovou.

Možnosti koupání: Radvanecký rybník, Červený rybník u Pihelu, koupaliště Horní Prysk, rybník Jezírko u Svoru, Kytlice - Lesní rybník, koupaliště Česká Kamenice, koupaliště Zákupy, Milčanský rybník, Holanský rybník, pískovna Brejle, Provodínská pískovna, přehrada Naděje, Tomiškův rybník, Olešský rybník, Koupaliště Chřibská.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko, Prácheň, Kytlice.

Skalice u České Lípy - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 12 osob - 4 ložnice

Zimní sezóna (říjen- duben) 6900,00 Kč objekt / noc. Mimo sezónu (květen, červen, září) 5900,00/objekt noc. Letní sezóna (červenec, srpen) se pronajímá pouze na týden. Týden celý objekt/ 28900,00 Kč.
Minimální délka ubytování 1 noc.

Ceny za noc za celou chalupu

Zimní sezona: 6900 Kč
Mimo sezonu: 5900 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 14900,00 Kč
Letní sezona: Jen týden
Mimo sezonu: 14900,00 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

48000 Kč
Cena za pobyt cely objekt od 23.12.2023 až 26.12.2024
Kauce 10000,00.
Možno domluvit vánoční výzdobu:
ozdobený stromek, adventní věnec, aroma lampičky , vánoční domečky atd,. Klient v den příjezdu bude mít v objektu zatopeno.

Silvestr 2024 - máme ještě volno

38000 Kč
Cena od 30.12.2023 do 1.1.2024 celý objekt
Kauce 10000,Kč. Čas příjezdu a odjezdu je neomezen:), je na domluvě. V Chalupě v den příjezdu bude mít klient zatopeno.
V objektu je zákaz kouření a zákaz používání pyrotechniky. Chalupa je v blízkosti Skalické obory ,kde je chov daňků a jelenů. Nedaleko objektu je jízdarna. Dělbuchy a rachejtle zvířatům a chovatelům způsobují nemalé potíže.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

28900 Kč
Pronájem celého objektu, 12 lůžek , 4 pokoje: 3krát dvojlůžkové postele, 6krát jednolůžkové postele).
Cena za objekt / týden. V ceně dřevo do kamen.
Elektřina se platí při odjezdu dle skutečné spotřeby 1kWh/11,00 Kč.

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

16900 Kč
Cena za objekt od 28.3.-1.4.2024 max. 12 osob - ideál pro 10 osob. V ceně dřevo, dřevěné.brigety. V ceně není zap.spotřeba el.energie, ta se platí při odjezdu dle skutečné spotřeby 1kWh/11,00 Kč
Čas příjezdu i odjezdu je možné domluvit :). Domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 500,00 Kč.

Provoz, poplatky, ceny

Příjezd možný od 14:00 hodiny Odjezd do 13:00 hodiny. Nebo dle dohody.
Platba pouze převodem na BÚ. Při zrušení pobytu se platba vrací na BÚ. Neúčtujeme storno poplatek.
Při příjezdu se vybírá (kauce) záloha 5000,00 Kč na elektřinu, úklid ( 1500,00 Kč) a případné škody. Spotřeba elektřiny se účtuje podle spotřeby v den odjezdu. 1 KWh/11,00 Kč. Spotřeba dřeva, dř.briket a vodné je v ceně pronájmu.
V objektu ubytujeme i pejsky a kočičky za poplatek 500,00 Kč.
Chalupu při odjezdu prosíme standardně uklidit, tj. stáhnout povlečení, vyluxovat, umýt toaletu (wc),
uklidit saunu, odnést vytříděný odpad ( popelnice na tř.odpad 50m od chalupy), uklidit v kuchyni, vypnout lednici, vyklidit myčku na nádobí. Úklid je za poplatek 1500,00 Kč ( lze domluvit ).
Povlečení postelí, prostěradla a ručníky do sauny k dispozici.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Skalice 12   |   GPS chalupy: 50.73074N, 14.51772E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 50m Skalice u České Lípy Otočka
vlak 2,5 km
restaurace 3 km
koupání Radvanec, Pihel, Sloup, Máchovo jezero
lyžařský vlek Polevsko, Jedlová,
obchod 2 km
pošta Skalice u České Lípy
nákupní centrum 6 km
bankomat Nový Bor, Česká Lípa
les 100m
Možnosti ubytování v okolí: Skalice u České Lípy | Lužické hory | Máchův kraj | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa Duše

Léto 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
❤️slova nedokážou vystihnout jak nám bylo na chaloupce úžasně...Top dovolená,

Léto 2023 - Čapková
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%

Léto 2023 - Jana J s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Absolutne uzasne misto s oazou klidu, zpevem ptaku a krasneho prostredi. Francouzske dvere do zahrady primo k bazenu a posezeni s vyhledem do prirody nemelo chybu. Krasna chata na odpocinek a rodinna setkani. A jako bonus ocenuju fakt, jak kompletne byla chata zarizena. Na cokoliv jsme si vzpomeli, jsme v chate nasli! Pani majitelka velice ochotna a mila. Uzasna komunikace! Dekujeme jedte jednou za krasny zazitek!

Jaro 2023 - C. Bieberstein s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ein perfekter Ort zum Entspannen!

všechny recenze (4)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Skalice u České Lípy

Lesné : Postřelná : Svor : Volfartice : Prysk : Krompach - Valy

Nacházíte se na stránce ubytování Skalice u České Lípy v Lužických horách, objekt: Chalupa Duše, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Skalice u České Lípy :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Máchův kraj :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz