Ubytování Svitava u CvikovaChaloupka SvitavaUbytování ve Svitavě, soukromá chalupa k pronájmu v Lužických horách.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chalupa Svitava u Cvikova

Chaloupka Svitava

 - 

Svitava u Cvikova

  objekt č. 11711 210 osob | 4 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Svitava u Cvikova Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chaloupka Svitava - pronájem chalupy - 1 Chalupa Svitava - ubytování Svitava u Cvikova Chaloupka Svitava - k pronájmu Chaloupka Svitava - chalupa k pronajmutí - 4
Chaloupka Svitava - chalupa ubytování Svitava u Cvikova - 5 Chaloupka Svitava - chalupa k pronájmu - 6 Chaloupka Svitava - pronájem chalupy - 7 Chaloupka Svitava - chalupa k pronajmutí - 8 Chaloupka Svitava - chalupa ubytování Svitava u Cvikova - 9 Chaloupka Svitava - chalupa k pronájmu - 10 Chaloupka Svitava - chalupa k pronajmutí - 11 Chaloupka Svitava - pronájem chalupy - 12 Chaloupka Svitava - chalupa - 13 Chaloupka Svitava - chalupa - 14 Chaloupka Svitava - chalupa k pronájmu - 15 Chaloupka Svitava - chalupa - 16 Chaloupka Svitava - chalupa - 17 Chaloupka Svitava - pronájem chalupy - 18 Chaloupka Svitava - chalupa - 19 Chaloupka Svitava - chalupa k pronajmutí - 20 Chaloupka Svitava - chalupa - 21 Chaloupka Svitava - chalupa k pronájmu - 22 Chaloupka Svitava - chalupa - 23 Chaloupka Svitava - chalupa - 24 Chaloupka Svitava - pronájem chalupy - 25 Chaloupka Svitava - chalupa - 26 Chaloupka Svitava - chalupa - 27 Chaloupka Svitava - chalupa k pronájmu - 28 Chaloupka Svitava - chalupa - 29 Chaloupka Svitava - chalupa k pronajmutí - 30 Chaloupka Svitava - chalupa - 31 Chaloupka Svitava - chalupa - 32 Chaloupka Svitava - chalupa - 33 Chaloupka Svitava - chalupa - 34 Chaloupka Svitava - chalupa - 35 Chaloupka Svitava - chalupa - 36 Chaloupka Svitava - chalupa - 37 Chaloupka Svitava - chalupa - 38 Chaloupka Svitava - chalupa - 39 Chaloupka Svitava - chalupa - 40 Chaloupka Svitava - chalupa - 41 Chaloupka Svitava - chalupa - 42 Chaloupka Svitava - chalupa - 43 Chaloupka Svitava - chalupa - 44 Chaloupka Svitava - chalupa - 45 Chaloupka Svitava - chalupa - 46 Chaloupka Svitava - chalupa - 47 Chaloupka Svitava - chalupa - 48 Chaloupka Svitava - chalupa - 49
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Chaloupka Svitava se nachází v podhůří Chráněné krajinné oblasti Lužických hor, v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Chaloupka je součástí malé vesničky jménem Svitava u Cvikova, Nabízí ideální útočiště pro rodiny s domácími mazlíčky či skupiny přátel, které touží po klidném a relaxačním prostředí. V dojezdové vzdálenosti chaloupky se nachází spousta volnočasových aktivit.

Venkovní prostory

Na zahradě se nachází altánek k posezením s venkovní houpačkou, dětským pískovištěm a zahradní dřevěnou prolézačkou. Při venkovním posezení můžete využít gril na uhlí či venkovní ohniště. Za domem se nachází nadzemní bazén s lehátky. Objekt je oplocený živím plotem a s části dřevěným plotem pro vaše bezpečí, soukromí a zábavu. Parkování můžete využít pod přístřeškem.

V okolí této malé vesničky leží Pekelné doly. Jedná se o největší pískovcové podzemí v Evropě. Dále také známá sklářská krčma Ajeto. Vesničkou prochází několik turistických, které nabízí možnosti pro procházky a výlety do okolní přírody plné malebných lesů a luk. V dojezdové vzdálenosti lze navštívit Máchovo jezero, Sloup v Čechách, město Cvikov, Zákupy, Nový Bor či Českou Lípu. V těchto městech se vyskytuje spousty zajímavých míst a aktivit. Další krásná místa lze dohledat na webových stránkách jako TripAdvisor nebo kudyzduny. cz.

Užijte si chvíle klidu a pohody v naší chaloupce, která vám poskytne domácí atmosféru a veškeré pohodlí během vašeho pobytu.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 210 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Uvnitř domu se nachází 4 pokoje, dva pokoje po 3 lůžkách dva po 2 lůžkách celkem s 10 místy na spaní a možností dvou přistýlek. Samozřejmostí je obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená kuchyň pro přípravu vlastních jídel a koupelna se sprchovým koutem.

Sociální zařízení:
V chalupě se nachází jedna koupelna. sprchovým koutem a toaletou.

Vytápění:
Chalupa disponuje elektrickým vytápěním po celém rozsahu a případně je možné využít krbová kamna, která se nachází v obývacím pokoji.

Doprava, parkování:
Parkování u chalupy.

Stravování

V objektu se nachází dobře vybavená kuchyň pro vlastní stravování.

Pokud by se vám nechtělo vařit, je možnost nechat si jídlo dovézt. Dovoz od Pizza parking Nový Bor https: //g. co/kgs/q1QF9DB a nebo rozvoz jídla: https: //www. foodora. cz/favorites.

Doporučujeme navštívit restauraci Ajeto v Lindavě.

Pro milovníky piva malý pivovar v městě Cvikov. Další dobré restarace najdete v Novém Boru a v České Lípě.

Vybavení chalupy

Kuchyň - lednice, el. trouba, indukční plotna, myčka, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, hrnce, pánve, talíře, příbory, hrnky, sklenice včetně na víno a mnoho dalšího...

Obývací pokoj - televize s HDMI kabelem, krb, stolní hry.

Ložnice - úložné prostory.

V přízemí - pračka, uklízecí potřeby.

Výlety, atrakce, zábava

V okolí je možné navštívit Pekelné doly, Velenický hrádek, Pusté kostely, Kaple božího hrobu, Havraní skály, Panskou skálu, Českou Kamenici, hrad Kamenice, Svojkov, zříceninu hradu Milštejn, nebo třeba přírodní koupaliště ve Sloupu v Čechách. Další krásná místa lze dohledat na webových stránkách, jako TripAdvisor nebo www.kudyznudy.cz. V oblasti chaty se nachází také mnoho označených turistických cest.

Pro zimní sezónu jsou v dojezdové blízkosti chalupy sjezdovky Polevsko, Prácheň, Horní Podluží. Pro náročnější hosty je tu vzdálenější sjezdovka pod Ještědem v krajském městě Liberec.

Možnosti koupání: Sloup v Čechách, Doksy Máchovo jezero, rybník Jezírko u Svoru, Kytlice - Lesní rybník, Radvanecký rybník, přehrada Naděje, Červený rybník u Pihelu, Tomiškův rybník, Lesenská přehrada, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, Koupaliště Chřibská, Školní rybník, rybník Mašiňák, koupaliště Česká Kamenice, aquapark Großschönau - Trixi Park, rybník Doubice.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko, Kytlice, Prácheň, Mezičky, Jedlová, Horní Podluží.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky, Chřibská přehrada.

Možnosti koupání: Radvanecký rybník, Červený rybník u Pihelu, koupaliště Zákupy, rybník Jezírko u Svoru, přehrada Naděje, Kytlice - Lesní rybník, koupaliště Horní Prysk, pískovna Brejle, Provodínská pískovna, vodní nádrž Stráž pod Ralskem, vodní nádrž Hamr na Jezeře, Holanský rybník, přehrada Lesenská přehrada, Milčanský rybník, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky.

Svitava - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 210 osob - 4 ložnice

Letní sezóna: od 1. Června do 1. Září
Podzimní sezona od 1. Září do 30. Listopadu
.Zimní sezóna: od 1. Prosince do 20. Března
Jarní sezona od 21. Března do 31. Května
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 15 000 Kč
Letní sezona: 20 000 Kč
Mimo sezonu: 13 000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 10 000 Kč
Letní sezona: 13 000 Kč
Mimo sezonu: 8000 Kč

Vánoce 2024 - letos již obsazeno

15000 Kč
23.12 - 26.12. 2024

Silvestr 2024 - máme již obsazen

20000 Kč
29.12 -01.01. 2024
Od 23. 12. do 27 .12 .2024
nebo dle dohody týden např. od 20. 12. do 27. 12. 2024 za 23000,- + 4000,- cena energií.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

15000 Kč
5.2.-17.4. 2024

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

15000 Kč
29.03.- 01.04.2024

Provoz, poplatky, ceny

Chaloupka Svitava je v provozu celoročně. Pronajímána je jako celek.

Možnost ubytování na víkendy, prázdninové pobyty, svátky, dokonce i Silvestrovské pobyty. a Vánoční svátky. Minimální ubytování je na dvě noci. V letní sezoně víkend po individuální domluvě, přednost mají týdenní pobyty od soboty do soboty.

Ceny za Energie pro rok 2024
( elektřina, voda)
Příjezd dle dohody v odpoledních hodinách min od 15.00 h, odjezd ráno do 10.00h.
Záloha na energie za týden činí 2500 Kč, víkend 2000,Kč v podzimních a zimních období je záloha 3000 Kč na víkend a 4000Kč na týden. Cena energii není součástí poplatku za ubytování, je s poplatkem za pobyt. V případě překročení limitu doplatí klient rozdíl na místě.

Vratná kauce hrazená v den příjezdu je 2500Kč. v hotovosti, bude použita na úhradu případného poškození majetku, vybavení , nebo překročení limitu energie.

REZERVACE POBYTU
Při rezervaci je zájemce povinen uhradit zálohu ve výši 50 %.
Doplatek za ubytování je nutné uhradit nejdéle do 7 dnů před termínem ubytování.

STORNO POPLATKY
Zrušení rezervace měsíc před příjezdem ZDARMA.
Zrušení rezervace méně než měsíc před příjezdem je za poplatek 50 % z Vaší částky. Všechny objednané služby, které byly potvrzeny, nelze bezplatně zrušit (zrušení těchto služeb podléhá stornopoplatku ve výši 50% účtované ceny).

Připravené dřevo je v ceně.

Individuální požadavky po dohodě.

Změny Vašeho termínu lze uskutečnit domluvou v dostatečném předstihu.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Svitava 9, 473 01 Cvikov   |   GPS chalupy: 50.73158N, 14.63568E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 30m
restaurace 600m
koupání Ano
lyžařský vlek Ano
obchod Ano
pošta 2km
nákupní centrum Ano
les 200m
Možnosti ubytování v okolí: Svitava | Lužické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Trampolína trampolína
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika

Hodnocení a recenze: Chaloupka Svitava

Léto 2024 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2024 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Super vše

Jaro 2024 - zdena se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme maximálně spokojeni

Jaro 2024 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 88%
Ubytování příjemné,čisté, nádherná příroda, je kam chodit.
Chalupa u hlavní silnice- o víkendech a svátcích velký ruch od motorek (v místě jsou Pekelné doly,kde se sjíždějí motorkáři).
Součástí pronájmu není dostatek toaletních potřeb, ani se nedoplňuje, nutno si vzít své, protože jinak musíte cca 9km do obchodu.

Léto 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2023 - Milan s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
2 rodiny se staršími dětmi a 3 pejsky. Chata plně vybavená a čistá, posezení venku i vevnitř, na zahradě trampolína a bazén. Komunikace s majitelkou vynikající. Moc se nám zde líbilo, spousta možností na výlety v okolí.

Léto 2023 - Broňa s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Velice pěkné ubytování, kuchyň plně vybavená, venkovní prostor pro děti.Velice příjemná paní majitelka.Maximalni spokojenost.

všechny recenze (7)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Svitavy

Petrovice : Polevsko : Dolní Suchá : Jiřetín pod Jed. : Kněžice : Janov : Lesné : Postřelná : Svor : Volfartice

Nacházíte se na stránce ubytování Svitava u Cvikova v Lužických horách, objekt: Chaloupka Svitava, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Svitava :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz