Chaloupka U Potoka - ubytování Kunratice u CvikovaUbytování v Lužických horách, Chaloupka U Potoka k pronájmu.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chata Kunratice u Cvikova

Chaloupka U Potoka

 - 

Kunratice u Cvikova

  objekt č. 17151 4 osoby | 2 ložnice
Chata k pronájmu - ubytování Kunratice u Cvikova Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chaloupka U Potoka - pronájem chaty Kunratice u Cvikova Dvorek - chata ubytování Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka Kunratice u Cvikova - chata k pronájmu Chaloupka U Potoka - chata k pronajmutí Kunratice u Cvikova
Chaloupka U Potoka - chata ubytování Kunratice u Cvikova - 5 Chaloupka U Potoka - chata k pronájmu Kunratice u Cvikova Ořešák - pronájem chaty Kunratice u Cvikova Pohled ze zahrady - chata k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata ubytování Kunratice u Cvikova - 9 Oplocená zahrada s možností postavení stanu pro děti. - chata k pronájmu Kunratice u Cvikova Venkovní sezení - chata k pronajmutí Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - pronájem chaty - 12 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 13 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 14 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata k pronájmu - 15 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 16 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 17 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - pronájem chaty - 18 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 19 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata k pronajmutí - 20 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 21 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata k pronájmu - 22 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 23 Kunratice u Cvikova Chaloupka U Potoka - chata - 24 Kunratice u Cvikova Koupelna - pronájem chaty Kunratice u Cvikova Sprchový kout - Kunratice u Cvikova Záchod - Kunratice u Cvikova Koupelna - chata k pronájmu Kunratice u Cvikova Chodba - Kunratice u Cvikova Manželská ložnice - chata k pronajmutí Kunratice u Cvikova Manželská ložnice - Kunratice u Cvikova Dětský pokoj - Kunratice u Cvikova Dětský pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Krbová kamna - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Obývací pokoj - Kunratice u Cvikova Sklárna Pačinek Glass - Kunratice u Cvikova Sklářská huť - Kunratice u Cvikova Křišťálový chrám - Kunratice u Cvikova Křišťálový chrám - Kunratice u Cvikova Vyhlídka Švýcárna - Kunratice u Cvikova Kopec Klíč - Kunratice u Cvikova Skalní reliéf Útěk do Egypta - Kunratice u Cvikova Křížová cesta na Kalvárii (Cvikov) - Kunratice u Cvikova Horský expres - Kunratice u Cvikova Klášter Oybin - Kunratice u Cvikova Oybin - Kunratice u Cvikova
Domácí mazlíček na chatě povolen Chata nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi

Rodinná dovolená v Lužických horách.

Vítáme Vás v naší chaloupce U Potoka, která svou historií sahá na počátek 20.století. Jedná se o jednu z nejstarších staveb v okolí. Ale není se čeho bát chaloupka prošla celkovou rekonstrukcí, díky které se stala příjemným místem pro váš odpočinek. Svou výjimečnou lokalitou určitě potěší milovníky turistiky a cyklistiky. V její blízkosti se nachází umělecká sklárna Pačinek Glass, Skalní hrad Sloup, Skála smrti, Panská skála a mnoho dalších přírodních unikátů. Na své si přijdou i příznivci vodní rekreace a zimních sportů.

Chaloupka s celkovou kapacitou 4 lůžek (plus jedna přistýlka) se nachází v obci Kunratice u Cvikova. Pohádkový pobyt plný nových zážitků si můžete dopřát během celého roku. V interiéru už na Vás čeká útulná kuchyně plná všech potřebných elektrospotřebičů. Nechybí ani příjemné posezení u jídelního stolu.

Večer si můžete zatopit v krbu a zachumlaní v dece poslouchat praskání ohně. Dlouhý zimní večer rázem získá nádech dokonalé romantiky. Filmové a seriálové fanoušky potěší satelitní programy. Dětičky potěší spousta knížek, plyšáků a stolních her.

Pobyt na sluníčku si budete vychutnávat na dvorku či zahradě, kde je pro Vás připraveno venkovní posezení pod slunečníkem. Přenosný gril je samozřejmostí. Dalším místem k posezení je pod naším Ořešákem, který vám bude v létě nabízet příjemný stín. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší hosty – ve vybavení se kromě hraček nachází také pískoviště v letních měsících a jídelní židlička. Parkování pro dvě vozidla je zajištěno přímo u domu.

Ať už pěšky nebo na kole, vydejte se na dobrodružnou cestu poznávání Lužických hor z chaloupky U Potoka. A dejte na pár dní sbohem všem pracovním povinnostem.

Ubytování na chatě

Chaloupka U Potoka k pronájmu poskytuje ubytování pro 4 osoby ve 2 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Dům se skládá ze dvou ložnic (jedné velké ložnice a jeden dětský pokoj). Velká ložnice nabízí pohodlnou manželskou postel s peřinami a polštáři z umělých vláken vhodné pro alergiky. Dále je zde velká šatní skříň a dva noční stolky. Součástí ložnice je ratanové křesílko se stolečkem, které můžete využít pro příjemné posezení s knížkou. Dětský pokoj je vybaven dvěma jednolůžkovými postelemi. A velkou komodou pro uložení vašeho oblečení.

V každém okně jsou žaluzie pro vaše větší soukromí.

Sociální zařízení:
Koupelna s prostorným sprchovým koutem. Dále umyvadlo s poličkou na kartáčky a na další drobnosti. Součástí je sušák na ručníky. Průchodem skrz koupelnu je oddělená místnost se záchodem a pračkou. Je zde koš na prádlo + kolíčky na prádlo. Sušení prádla je možné venku na zahradě.

Vytápění:
Dům je vytápěn elektrickým kotlem. V obývacím pokoji se pro dlouhé zimní večery nachází i krbová kamna se dřevem.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u domu pro dva osobní automobily.

Stravování

Plně vybavená kuchyňská linka. V obci se nachází jedna české restaurace, kde si můžete dopřát klasické české jídlo - Hospůdka U Elišky. Dále ve Cvikově - cca 4 km od domu Pivovar Cvikov www.pivovarcvikov.cz. V Novém Boru - cca 9 km od domu se nachází sklářská restaurace Huť www.restauracehut.cz, www.hospudkastesti.cz, pizzerie La Piccolina www.lapiccolina.cz, nebo čínská restaurace JIA LE, možností je nespočet.

Vybavení chaty

Naleznete zde vše, co je třeba ke spokojenému pobytu. Kuchyň je plně vybavená, nachází se zde: lednice, mrazák, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, konvice na čaj, veškeré nádobí, hrnce, plechy, struhadla, příbory, sklenky na víno atd. Zkrátka vše, co je třeba.

V obývacím pokoji se nachází velká sedací souprava s polštáři, plochá TV se satelitními programy, knihovna.

Ložní prádlo je v ceně. RUČNÍKY SI HOSTÉ MUSÍ DOVÉZT VLASTNÍ.

Zahrada: Okolo domu se rozprostírá rozlehlá oplocená zahrada, která nabízí několik možností využití. První možností je posezení na pohodlném zahradním nábytku a využití zahradního grilu. V zadní části zahrady je otevřené ohniště s lavičkami. V létě je pod ořešákem umístěno další sezení, které nabízí možnost obědvání ve stínu koruny stromu.

Na zahradě je několik smrků, bříz, jabloní, keřů a samozřejmě velký ořešák, ze kterého si můžete odvést kunratické vlašské ořechy.

Výlety, atrakce, zábava

Kunratice u Cvikova je obec v okrese Česká Lípa, na jižním podhůří Lužických hor, v údolí říčky Svitávky. V centru obce se nachází sklárna jednoho z nejvýznamnějších současných uměleckých sklářů evropské a zároveň světové scény. Jedná se sklárnu Jiřího Pačinka, kde si můžete prohlédnout práci sklářů a vyzkoušet si na vlastní kůži sklářské řemeslo.

V centru obce můžete navštívit Křišťálový chrám, který nikde jinde neuvidíte. V chrámu se pořádají mše, koncerty, výstavy a další kulturní akce.

Podél části obce vede Cvikovský okruh s vyhlídkami. Díky důmyslně promyšlené trase máte možnost vidět lesní divadlo, vyhlídku Švýcárna, Schillerovu vyhlídku, pískovcový hřbet Dutý kámen a sluneční hodiny.

Z blízkého Cvikova vyráží pravidelně dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek v měsících červenci a srpnu výletní turistický vláček, který vás odveze do německého Jonsdorfu k Motýlímu domu nebo až do lázeňského městečka Oybin. Zde vás čeká prohlídka skalního města, starý gotický hrad a klášter postavený na mohutné pískovcové stolové hoře.

Obec má kopcovitý charakter a leží uprostřed hor a lesů, kde je největší dominantou krajiny nedaleká znělcová hraniční hora Luž (793m n. m. ) a kopec Klíč (760m n. m. ). Samozřejmě nemůžeme opomenout Ještěd (1012m n. m. ), který je typický pro Liberecký kraj a rozhodně stojí za návštěvu ať už v létě či zimě.

V centru obce se nachází multifunkční hřiště, které můžete využít na tenis, badminton, nohejbal, volejbal. Dále je součásti workoutové a parkourové hřiště.

Přímo za domem (cca 100 metrů) se dostane do lesa. Procházkou dorazíte k lesnímu koupališti a dále pokračujete do třešňové aleje přímo na Dubovou horu, od které vede zelená turistická stezka směr Velký Valtinov nebo druhým směrem ke Skále smrti. Zelená turistická stezka (směr Velký Valtinov) vede až na hranice s Německem přes Jablonné v Podještědí, Polesí, Hrádek nad Nisou. Pro zkušené cyklisty se může jednat o příjemný výlet (cca 25 km jedna cesta). Pokračovat na cestě můžete vlakem a procestovat pohraniční Trojzemí (CZ, DE, PL).

Možnosti koupání: koupaliště Zákupy, Radvanecký rybník, přehrada Naděje, rybník Jezírko u Svoru, Červený rybník u Pihelu, Kytlice - Lesní rybník, vodní nádrž Stráž pod Ralskem, aquapark Großschönau - Trixi Park, koupaliště Horní Prysk, přehrada Lesenská přehrada, vodní nádrž Hamr na Jezeře, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, jezero Hrádek nad Nisou Kristýna, rybník Mašíňák, Tomiškův rybník.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky.

Kunratice u Cvikova - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 4 osoby - 2 ložnice

Letní sezóna : 15.5.-30.9.
Zimní sezóna: 15.10.- 15.04.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za celou chatu

Zimní sezona: 2 200 Kč
Letní sezona: 2 100 Kč
Mimo sezonu: 2 000 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

2500 Kč
Vánoce (23. 12. 2022 - 26. 12. 2022)
Minimální délka pobytu v období Vánoc a vánočních svátků jsou 2 noci, v případě domluvy může být s příplatkem k dispozici vánoční výzdoba a nastrojený stromeček.

Silvestr 2024 - máme ještě volno

2500 Kč
Minimální délka pobytu v období Silvestra jsou 2 noci.

Velikonoce 2025 - rok 2025 obsazen

2500 Kč
Minimální délka pobytu v období velikonočních svátků jsou 3 noci.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně.
V době letních prázdnin pobyt na minimálně 4 nocí, mimo tuto sezonu minimální délka ubytování jsou 2 noci.

Rezervace pobytu se stává závaznou po uhrazení zálohy ve výši 50 % z celkové ceny. Pokud bude rezervace zrušena do 14 dnů od začátku pobytu, záloha Vám bude vrácena v plné výši. Zbytek ceny bude doplacen při příjezdu.
Ceny zahrnují spotřebovanou energii.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Kunratice u Cvikova 175, 471 55   |   GPS chaty: 50.76563N, 14.67984E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 370m
vlak 7,6km
restaurace 370m
koupání Koupaliště Jablonné v Podještědí, Jezero Kristýna Hrádek nad Nisou, Koupaliště Sloup v Čechách, Přehrada Naděje, Koupaliště Nový Bor, Hamerské jezero
lyžařský vlek Ski Polevsko, Ski Prácheň, Ski areál Jedlová, Ski areál Horní Jiřetín, Ski areál Ještěd, Bedřichov
obchod 370m
pošta Pošta 370m od domu
nákupní centrum 5km
bankomat Cvikov - Česká spořitelna, MONETA Money Bank - 5km, Jablonné v Podještědí - Česká spořitelna, MONETA Money Bank - 7,6km
les 100m
Možnosti ubytování v okolí: Kunratice u Cvikova | Lužické hory | Severní Čechy | Ralsko |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chatě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chatě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chata se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chata má vnější terasu terasa
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril

Okolí chaty:
Oplocení kolem chaty oploceno
Parkování u chaty s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Potok u chaty u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chata pro rybáře rybaření
Hřiště u chaty hřiště

Hodnocení a recenze: Chaloupka U Potoka

Jaro 2024 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nádherné místo i chaloupka, která je v rámci možností zmodernizovaná, komunikace s majiteli bez problémů, velmi milí a ochotní. Nechybělo nám nic. Velká zahrada a prvky pro děti.

Jaro 2024 - Aleš P. v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná chaloupka, plně vybavená. Pobyt s pejskem není problém (velká oplocená zahrada na jejich vyběhání ideální). Majitelé velice příjemní a vstřícní. Nic není problém. Okolní příroda je úchvatná, možnost nádherných výšlapů po lesích. Doporučujeme.

Jaro 2024 - Milada v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Bylo tam krásně vše voňavé velká spokojenost v okolí spoustu krásných výletů????

Zima 2024 - Petra Daníčková se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V chaloupce bylo krásně naklizeno, voňavé povlečení, mile nás překvapily čerstvé květiny ve váze a paní majitelka velice příjemná a ochotná. Vřele doporučuji..

všechny recenze (4)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Kunratic u Cvikova

Lesné : Dolní Falknov : Česká Lípa : Velký Valtinov : Zákupy - Šidlov : Královka : Postřelná : Hradek nad Nisou

Nacházíte se na stránce ubytování Kunratice u Cvikova v Lužických horách, objekt: Chaloupka U Potoka, chata k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Kunratice u Cvikova :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: ubytování Ralsko :: pronájem chaty v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz