Ubytování PivoňChalupa PivoňUbytování v Pivoni, soukromá chalupa k pronajmutí v Západních Čechách.Ubytování Západní Čechy
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022   Západní Čechy   Chalupa Pivoň

Chalupa Pivoň

 - 

Pivoň

  objekt č. 0354 1017 osob | 5 ložnic
Chalupa k pronajmutí - ubytování Pivoň Západní Čechy
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa Pivoň - pronájem chalupy - 1 pohled z cesty - chalupa ubytování Pivoň dětský domeček - chalupa k pronájmu Pivoň pohled na bazén z balkonu - chalupa k pronajmutí Pivoň
bazén - chalupa ubytování Pivoň pergola - chalupa k pronájmu Pivoň večerní pergola - pronájem chalupy Pivoň večerní pergola - chalupa k pronajmutí Pivoň chodba v přízemí - chalupa ubytování Pivoň kuchyň v přízemí - chalupa k pronájmu Pivoň společenská místnost - chalupa k pronajmutí Pivoň pokoj v přízemí - pronájem chalupy Pivoň pokoj v přízemí 1, - Pivoň pokoj v patře - Pivoň pokoj v patře - chalupa k pronájmu Pivoň pokoj v patře - Pivoň pokoj v patře - Pivoň pokoj v patře - pronájem chalupy Pivoň chodba v patře - Pivoň koupelna v patře - chalupa k pronajmutí Pivoň kuchyň v patře - Pivoň kuchyň v patře - chalupa k pronájmu Pivoň wc v přízemí - Pivoň koupelna v přízemí - Pivoň infrasauna s lehátky - pronájem chalupy Pivoň fotbálek a šipky - Pivoň bar ve sklípku - Pivoň bar ve sklípku - chalupa k pronájmu Pivoň bar ve sklípku - Pivoň vchod do sklepa - chalupa k pronajmutí Pivoň chodba ve sklepě - Pivoň stolní tenis hned vedle baru - Pivoň místnost vedle baru, kde si můžete vybrat " stolní tenis nebo větší oslava" - Pivoň místnost vedle baru, kde si můžete vybrat " stolní tenis nebo větší oslava" - Pivoň zimní chalupa - Pivoň zimní chalupa - Pivoň zahrada - Pivoň pohled do zahrady z balkonu - Pivoň Chalupa Pivoň - chalupa - 39 Chalupa Pivoň - chalupa - 40 Chalupa Pivoň - chalupa - 41 Chalupa Pivoň - chalupa - 42 Chalupa Pivoň - chalupa - 43 Chalupa Pivoň - chalupa - 44 Chalupa Pivoň - chalupa - 45
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Přijměte prosím pozvání do příjemných a útulných prostor naší chalupy, která nabízí ubytování pro 17 osob v 5 samostatných pokojích. K rekreaci vám je k dispozici venkovní bazén, infrasauna, sklípek s výčepním zařízením a pro děti dětské hřiště. Naše mnohaleté zkušenosti nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Pokud se chcete vyhnout davu turistů a užít si výlety jak pěšky tak na kole v klidu, bez zbytečných front a tlačenic, v noci si užít opravdového ticha, pak je naše chalupa pro Vás to pravé. Jejím umístěním v dosud nezprofanované oblasti naprosto úžasné přírody je vhodná zejména pro podnikavé rodiny s dětmi nebo pro cyklisty pro množství výletů po okolí. Ticho, klid, čerstvý čistý vzduch, památky a rozsáhlé okolní lesy plné hub, lesního ovoce a zvěře, to je to pravé pro pracující lidi, kteří chtějí opravdu vypnout.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1017 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Přízemí:

- velká společenská místnost s TV

- ložnice 1.se 2 lůžky + sedací souprava

- ložnice 2.se 4 lůžky

Kuchyň v přízemí je plně vybavena nádobím pro hosty. Dalším vybavením kuchyně je elektrický sporák, myčka nádobí, lednice, mrazák, elektrická konvice, mikrovlná trouba, mixér.

1.patro:

- tam se nacházejí 3 samostatné ložnice:

- ložnice 1.se 4 lůžky + sedací souprava

- ložnice 2.se 4 lůžky

- ložnice 3.se 3 lůžky

Kuchyň v patře je plně vybavena nádobím pro hosty. Dalším vybavením kuchyně je plynový sporák, lednička, elektrická konvice a mikrovlná trouba.

Sociální zařízení:
V přízemí je koupelna s vanou a samostatné WC.

V patře je koupelna se sprchovým koutem se společným WC.

Vytápění:
Vytápění chalupy je v přízemí řešeno krbovými kamny a patro samostatně vytápí krbová kamna napojená na radiátory v jednotlivých pokojích. Dřevo na otop chalupy je v ceně pobytu.

Doprava, parkování:
Parkovat je možno před chalupou na 6 parkovacích místech.

Stravování

Stravování je individuální ve dvou vybavených kuchyních.

Další nejbližší možnost stravování je Poběžovicích, kde najdete i dobře zásobené obchody.

Vybavení chalupy

Chalupa disponuje pěti samostatnými pokoji, kdy žádný není průchozí a tudíž i větší skupina osob má v pokojích soukromí. Dále je v přízemí společenská místnost vybavená televizí, satelitem s USB vstupem pro přehrávání filmů, mikrověží, dětským koutkem a knihovnou s knihami různých žánrů. Společenská místnost sousedí s kuchyní a proto je ideální pro společná jídla po celý den. Dále si u nás můžete vyhřát tělo v infrasauně. Ve sklepních prostorech pak naleznete sklípek k posezení, kde je k dispozici výčepní zařízení na pivo a pro soutěživé jsou připraveny šipky, stolní fotbal a v samostatné místnosti stolní tenis.

Místnost pro uskladnění kol je také samozřejmostí.

Zahrada chalupy je velká, udržovaná a celá oplocená se zastřešenou pergolou, krbem a samostatným grilem. Děti zde naleznou pískoviště s hračkami, houpačkami a rodiče je mohou v klidu a pohodě sledovat z posezení v dětské části zahrady. K dispozici je po celou letní sezonu bazén s pískovou filtrací a lehátka k opalování.

Dále je na zahradě možno odpočívat nebo přenocovat v chatce, která je umístěna v dětské části zahrady.

Výlety, atrakce, zábava

Malá vesnička uprostřed lesů pohoří Český les, asi 10 km od hranice s Německem.

Ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou a sběr hub ve velmi krásných lesích. Výborné podmínky pro turistiku po chráněné krajinné oblasti Český les (výšlapy na Lysou horu, Herštejn, Čerchov – nejvyšší vrchol v Českém lese s rozhlednou, prameny Radbuzy) a cykloturistice (značená síť cyklotras).

Koupání: nově otevřený aqaupark Waldmünchen (12 km - Německo), Poběžovice - přírodní koupaliště (7 km), Babylon - rekreační středisko (20 km), Domažlice - krytý bazén (15 km), aqaupark Kdyně (25 km)

Jízda na koni v místě (0,2 km).

Tenisové kurty v Poběžovicích (7 km).

Turistické cíle: augustiniánský klášter ze 14.století v Pivoni, zámek Poběžovice a Horšovský Týn, Domažlice (muzeum Chodska, náměstí s krásnými štítovými domy), Kozinův statek v Újezdě, Muzeum spisovatele J. Š. Baara v Klenčí pod Čerchovem, rekreační rybník Babylon a další.

TURISTIKA: Haltrava

Haltrava je součástí souvislého pásma kopců v chráněné krajinné oblasti Český Les, který se zvedá severozápadním směrem nad městečkem Klenčí pod Čerchovem. Pásmo kopců tvoří vrcholky Velká skála ( 852 m. n. m. ), Škarmanka ( 888 m. n. m. ), Tyrolka ( 865 m. n. m. ), Haltrava ( 882 m. n. m. ) a Sádek ( 854 m. n. m. ). Na stráních kopců je smíšený a v některých místech i pralesovitý podrost. Kolem vrcholku Sádek je oblast chráněného území Skalky na Sádku. V chráněném území rostou především buky a občas nějaký smrk na křemenném podloží. Tato oblast je chráněna od roku 1938.Na vrcholku kopce Sádek měli Chodové své strážní místo. Výchozím bodem k návštěvě výše jmenovaného horkého masívu je místo zvané Výhledy ( 702 m. n. m. ), jihozápadním směrem od města Chodov. Ve Výhledech byl postaven pomník věnovaný spisovateli Jindřichovi Šimonovi Baarovi. Pomník byl zhotoven v roce 1933.V roce 1938 byl podstavec pod sochou zničen nacisty. Sochu ukryli obyvatelé žijící v této oblasti v objektu domažlického muzea. V roce 1947 byla socha opět vrácena na své původní místo. Z Výhledů jak název místa napovídá je krásný výhled na zdejší Chodskou oblast. Na hřebenovou trasu přes výše uvedené vrcholky se také můžeme vydat z městečka Klenčí pod Čerchovem a to jihozápadním směrem a dojdeme na rozcestí Pod Sádkem. Z tohoto rozcestí dále půjdeme severozápadním směrem po hřebenové trase, která nese název Baarova cesta, v místech zvaných Malá skála je malebná vyhlídka na okolní panorama. Budeme - li pokračovat dále dojdeme na vrchol kopce Starý Herštejn ( 877 m. n. m. ) a nedaleko vrcholku je stejnojmenná zřícenina hradu. Z rozcestí Pod Sádkem je možné jít také jižním směrem a cílem bude vrchol kopce Čerchov ( 1041 m. n. m. ), nedaleko vrcholku můžeme navštívit rozhlednu Kurzova věž. Přímo na vrchol Sádkova skála ( 807 m. n. m. ) vede turistická značená trasa z městečka Postřekov a odtud dále po výše uvedených trasách a nebo jihozápadním směrem kolem Capartické skály a kolem Plešna ( 686 m. n. m. ) na vrchol Čerchov.

Možnosti koupání: koupaliště Babylon, koupaliště Závist, rybník Podhájí, bazén Domažlice, lom Starý Klíčov.

Blízká lyžařská střediska: Sádek Capartice.

Pivoň - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 1017 osob - 5 ložnic

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 17000 Kč
Letní sezona: 17000 Kč
Mimo sezonu: na dotaz

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 380 Kč
Letní sezona: 380 Kč
Mimo sezonu: 380 Kč

Silvestr 2022 - máme již obsazen

25000 Kč
cena za týdenní pobyt

Provoz, poplatky, ceny

Provoz chalupy je celoročně.
Možnost ubytování na víkendové pobyty.
Silvestrovské pobyty i vánoční pobyty.
2000,- vratná kauce
doplatek el. energie dle aktualní ceny dodavatele


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: 737 745 303 | 776 744 420
FB/chalupapivon
Adresa: Pivoň 39   |   GPS chalupy: 49.48261N, 12.73639E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 100m
vlak Poběžovice 7km
restaurace Penzion Pivoňka 1km, Poběžovice 7km
koupání koupaliště Poběžovice 7km, rekreační areál Babylon 20km, Lomeček Starý Klíčov 25km, centrum vodní zábavy Kdyně 25km, bazén Domažlice 15km, bazén Waldmunchen 15km
obchod Poběžovice 7km,
pošta Poběžovice 7km
nákupní centrum Domažlice 15km - Kaufland, Penny
bankomat Poběžovice 7km - Česká spořitelna
les 100m
Možnosti ubytování v okolí: Pivoň | Západní Čechy | Český les |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa Pivoň

Léto 2021 - Miloš Holík s rodinami synů s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Velmi dobře vybavená chalupa pro dovolenou pro vícero rodin. Je tu spoustu věcí pro vyžití dětí. Majitel přátelský, vstřícný, ochotný, dokonce i během našeho pobytu zvelebil houpačky. Na společné dovolené jezdíme již přes 20 let, toto byla jedna z "top" chalup.
Slabší signál pro mobilovou komunikaci, ale to nemůže majitel ovlivnit. Nahradilo to ale částečně zprovozněné wifi připojení. To je plus této chalupy.

Léto 2021 - Ája s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Maximální spokojenost...skvělá domluva ,vstřícnost...perfektně vybavená kuchyňka..čistota ..rádi se vracíme..

Podzim 2020 - Miroslav s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Skvěle vybavená a udržovaná chalupa na krásném místě v Českém lese. Mohu doporučit pro rodiny s dětmi. Perfektní komunikace s majitelem, je velmi ochotný a vstřícný. Rádi se vrátíme.

Podzim 2020
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ráda bych všem doporučila pobyt v této nádherné chalupě, která nám poskytla skvělé zázemí a soukromí. Pan majitel jednal naprosto profesionálně, přátelsky a vstřícně, včetně zařízení nákupu a dovezení potřebného. Ač nám nepřálo počasí, užili jsem si nádherný víkend napříč generacemi. Děkuji moc a všem přeju krásný pobyt a panu majiteli hodně štěstí v dalším podnikání
Myslím, že prostě nejsou!!

Léto 2020 - Kugy s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Poloha super vzdoušek,celkový reset mozku:-)zázemí,vybavení,vstřícnost majitele více než bezvadná krásně jsme si to užili a zamluvili na další rok ;-)
za mne ne

Léto 2020 - Markét s partou kamarádek a dětí s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%
Nádherný domeček uprostřed lesů v malé obci. Krásně upravená zahrada, vybavení na super úrovni, vše fungovalo jak má. Zahrada perfektně vybavená pro děti (bazén, zahradní domeček, pískoviště, k dispozici odstrkovadla, hračky) i uvnitř hrací koutek :-) Jezdíme několik let na různá místa, ale toto zatím za nás top :-)
Na zajímavější výlety je třeba kousek popojet autem. Trošku slabší mobilní signál, ale tyto dva nedostatky samozřejmě nelze ovlivnit :-)

Léto 2019 - Anna-Marie s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jezdíme sem několik let velká parta rodin s dětmi, vše bezva, majitel velmi vstřícný, nic není problém. Vše čisté, funkční, okolí malebné.
Ani ne :-)

Jaro 2019 - Zuzana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Jaro 2019 - Elena s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2018 - Tak pojď s náma se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

všechny recenze (11)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Pivoně

Lipná : Ostrovec : Otov : Meclov - Bozdíš : Karlova Huť : Netunice : Racov : Kundratice : Rabštejn nad Střelou : Líšná

Nacházíte se na stránce ubytování Pivoň v Západních Čechách, objekt: Chalupa Pivoň, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Pivoň :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Český les :: pronájem chalupy v Západních Čechách :: penzion Západní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz