Ubytování Sloup v ČecháchChalupa U PotokaUbytování ve Sloupu v Čechách, soukromá chalupa k pronájmu v Lužických horách.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chalupa Sloup v Čechách

Chalupa U Potoka

 - 

Sloup v Čechách

  objekt č. 1843 115 osob | 5 ložnic
Chalupa k pronájmu - ubytování Sloup v Čechách Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa U Potoka - pronájem chalupy - 1 Sloup v Čechách Koupaliště - chalupa ubytování Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa k pronájmu - 3 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa k pronajmutí - 4 Sloup v Čechách
společenská místnost až pro 16 osob - chalupa ubytování Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa k pronájmu - 6 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - pronájem chalupy - 7 Sloup v Čechách apartmán č.3 - chalupa k pronajmutí Sloup v Čechách apartmán č.3 kuchyně a vstup do koupelny - chalupa ubytování Sloup v Čechách apartmán č.3 - chalupa k pronájmu Sloup v Čechách apartmán č.3 - chalupa k pronajmutí Sloup v Čechách apartmán č.3 - pronájem chalupy Sloup v Čechách ložnice apartmán č.3 - Sloup v Čechách apartmán č.3 - Sloup v Čechách ložnice apartmán č.3 - chalupa k pronájmu Sloup v Čechách ložnice apartmán č.3 - Sloup v Čechách apartmán č.3 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - pronájem chalupy Sloup v Čechách apartmán č. 2 - Sloup v Čechách apartmán č. 2 - chalupa k pronajmutí Sloup v Čechách Apartmán č.2 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - chalupa k pronájmu Sloup v Čechách apartmán č. 2 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - pronájem chalupy Sloup v Čechách apartmán č.2 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - Sloup v Čechách apartmán č.2 - chalupa k pronájmu Sloup v Čechách apartmán č.1 - Sloup v Čechách apartmán č.1 - chalupa k pronajmutí Sloup v Čechách apartmán č.1 - Sloup v Čechách apartmán č. 1 - Sloup v Čechách apartmán č.1 - Sloup v Čechách apartmán č.4 - Sloup v Čechách apartmán č.4 - Sloup v Čechách apartmán č.4 - Sloup v Čechách apartmán č.4 - Sloup v Čechách apartmán č. 4 - Sloup v Čechách koupelna apartmán č.4 - Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 40 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 41 Sloup v Čechách Hrad Sloup - Hrad Sloup - Koupaliště - Sloup v Čechách Hrad Sloup - Rozhledna Sloup - Rozhledna - Sloup v Čechách lesní divadlo - Sloup v Čechách lanový park - Sloup v Čechách Vyhlídka - Sloup v Čechách rybolov na Radvaneckém rybníku - Sloup v Čechách Lesní divadlo - Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 53 Sloup v Čechách koncert při svíčkách - Sloup v Čechách Pánská skála - Sloup v Čechách Modlivý důl Svojkov - Sloup v Čechách Ještěd - Sloup v Čechách rozhledna Na stráži - Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 59 Sloup v Čechách koupaliště - Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 61 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 62 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 63 Sloup v Čechách vstup z chodby do společenské místnosti - Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 65 Sloup v Čechách Chalupa U Potoka - chalupa - 66 Sloup v Čechách
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chalupa blízko sjezdovky

Hledáte chalupu pro skupinu se společenskou místností, s pergolou na zahradě, kde společně posedíte, ugrilujete a opečete buřty. Tak naše chalupa je pro vás, jako stvořená a ještě pro skupinu máme výhodnou cenu.

Nebo jste rodina, dvojice, pár a chcete jen apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou pro sebe. Tak jste tady taky správně a určitě přijeďte.

Ubytováváme po celý rok, přijet můžete i s pejskem a máme wifi v celé chalupě.

Zveme Vás tedy do naší Chalupy U potoka a do krásné rekreační obce Sloup v Čechách.

Je to tady pravý turistický ráj po celý rok a vyhlášené letovisko přes léto. Obec se nachází na úpatí Lužických hor v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Dominantou obce je skalní hrad Sloup, v létě zde probíhají koncerty při svíčkách, natáčelo se zde i několik pohádek, například S čerty nejsou žerty. Další místo s krásnou atmosférou je lesní divadlo, kde se přes léto hrají představení pro děti i dospělé. 10.minut chůze od chalupy je krásné, čisté koupaliště s travnatými a pískovými plážemi, půjčovnou loděk, s restaurací, s občerstvením, lanovým parkem a na začátku srpna oblíbená akce Benátská noc. Přímo v obci je dále rozhledna s nádhernými vyhlídkami, skalní město, vyhlídkové okruhy, naučná stezka pro děti, výletní trasy pro turisty a mnoho jednoduchých cyklotras přímo ze Sloupu do okolí a náročných tras do Lužických hor a okolí. V obci a v okolí jsou jízdárny koní, oblíbená kavárna, cukrárna, několik restaurací, občerstvení, dobře zásobovaný obchod a pošta. Do Sloupu se dobře dostanete i když nepřijedete autem, každou hodinu jezdí autobus z Nového Boru a z České Lípy.

Jsme i významnou sklářskou oblastí a v okolí je mnoho skláren, kde vás průvodci seznámí s tímto krásným řemeslem.

Jsme krajem plný zajímavostí, které stojí za to vidět, například Pánskou Skálu, zde si zavzpomínat na pohádku Pyšná princezna, obdivuhodný Ještěd. Navštívit Máchovo jezero, užít si koupání, nebo plavbu lodí. Blízko je od nás i do Českého Švýcarska.

Ve Sloupu a v okolí je krásně za každého ročního období. Rádi sem jezdí milovníci koupání, výletů, hradů, zámků, turistiky, cyklistiky, kultury, historie a houbaření. Ale i v zimě je u nás krásně a v okolí je několik skiareálů i se školičkou pro děti - Polevsko, Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou a velký skiareál Ještěd. V blízkém okolí je i mnoho upravených tras pro běžkaře.

Nabízíme 3 apartmány, od června 4 apartmány. Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a pak v klidu usínat při šumění potoka.

Když hosté poznají krásy Sloupu a okolí, tak se rádi vrací a my jsme šťastni a vážíme si jich.

Těší se na Vás, na nové i stále hosty.

Daniela Tučková

Ubytování na chalupě

Chalupa U Potoka poskytuje ubytování pro 15 osob ve 3 apartmánech.

Rozdělení objektu: zobrazit 4 jednotky skrýt přehled jednotek

Apartmán 1
apartmán 4+1 | počet ložnic: 1

Apartmán v patře o velikosti 1+kk, v apartmánu je vybavená kuchyňská linka, dvouplotýnková sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná troubou, rychlovarná konvice, televize. Koupelna se sprchovým koutem a wc je na chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu jsou 2 manželské postele (140cm) a rozkládací pohovka.

Apartmán 2
apartmán 4+1 | počet ložnic: 2

Apartmán v patře o velikosti 2+1. V apartmánu je vybavená kuchyňská linka, dvouplotýnková sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná troubou, rychlovarná konvice, malá trouba, televize. Koupelna se sprchovým koutem a wc je součástí apartmánu.

Apartmán 3
apartmán 6+1 | počet ložnic: 2

Velký apartmán v přízemí o velikosti 2+1 s vybavenou kuchyní, sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, televizí. Koupelna je součástí apartmánu a je v ní wc, vana. V apartmánu je manželská postel a 4 lůžka +přistýlka na rozkládacím gauči.

Apartmán 4
apartmán 2+0 | počet ložnic: 1

Dvoulůžkový apartmán s lednicí, s kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou.Koupelna se sprchovým koutem a wc je na společné chodbě, pouze pro tento apartmán. V apartmánu jsou 2 lůžka, stůl a židle.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Nabízíme ubytování ve čtyřech apartmánech:

1.Apartmán 1+kk ( pro 2 - 4 osoby) v patře je velký pokoj s vybaveným kuchyňským koutem dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu je pohovka, konferenční stolek, stolek s televizí, jídelní stůl se židlemi a skříň. V apartmánu jsou 2 manželské postele (140cm).

2.Apartmán 2+1 ( pro 2 - 5 osob) v patře je byt, kde je pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, s dvouplotýnkovou varnou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, menší troubou, je zde rozkládací gauč, konferenční stolek a stolek s televizí. Další pokoj má 2 lůžka a jídelní stůl se židlemi, 2 komody, průchozí do dalšího pokoje, kde je manželská postel, dětská postel ( 160cm) pohovka a skříň. Koupelna je součástí apartmánu a má vstup z kuchyně, v koupelně je sprchový kout. V apartmánu jsou k dispozici 2 lůžka a manželská postel a přistýlka na rozkládacím gauči.

3.Apartmán v přízemí o velikosti 2+1 ( 3 - 7 osob)je byt, kde je pokoj s vybavenou kuchyní, jídelním stolem se židlemi, sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, v této místnosti je ještě rozkládací gauč, konferenční stolek a stolek s televizí. V bytě je pokoj se 3 lůžky, skříň a komoda, průchozí do dalšího pokoje, kde je manželská postel, postel a komoda. Koupelna s vanou a WC, je součástí apartmánu, vstup z kuchyně. V apartmánu je 6 lůžek + přistýlka na rozkládacím gauči.

4.Apartmán 1+kk v přízemí je k dispozici od června do září, je to prostorný pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, součástí je dvouplotýnková varná deska lednicí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu je jídelní stůl se židlemi, pohovka, skříň, televize, komoda a úložný šuplík pod postelí. V apartmánu jsou 2 lůžka.

Sociální zařízení:
4 samostatné koupelny a wc, v apartmánu č. 3 je vana, v ostatních sprcha, apartmán č. 2 a 3 má koupelnu uvnitř bytu, apartmán č. 1 a 4 má svou koupelnu, na společné chodbě, hned vedle apartmánu.

Vytápění:
Vytápění objektu je plynovým kotlem po celou dobu chladného a zimního počasí.

Doprava, parkování:
Příjezdová cesta je až k domu a parkování přímo u objektu ( pro 6 aut). V obci jsou zastávky autobusu a každou hodinu jezdí autobus směr Nový Bor a Česká Lípa, kde jsou i vlaková nádraží. Přímá linka z Prahy jede každou hodinu do Lípy i do Boru. Každou hodinu jede autobus do Sloupu.

Stravování

Sloup je rekreační obec, kde je vše směrováno pro turisty a rekreanty, proto je v obci informační centrum, dobře zásobovaný obchod s potravinami, otevřený každý den včetně víkendu. Několik restaurací, venkovních občerstvení, zmrzlinárny, kavárny i pošta. 3km od Sloupu je Nový Bor, kde je mnoho restaurací i Kaufland, Lidl, Penny a Tesco.

V každém apartmánu je vybavená kuchyňská linka.

Výlety, atrakce, zábava

Radvanecký rybník zde naleznete výborné podmínky ke koupání na atraktivních písečných plážích, půjčovna lodiček, windsurfingu, lanový park pro děti a veškeré zázemí. Koná se zde mnoho akcí například pravidelně Benátská noc.

Skalní hrad, kde se natáčelo mnoho pohádek, v kapli se konají koncerty při svíčkách

Lesní divadlo, kde se konají celé léto divadelní představení a koncerty.

Rozhledna Na Stráži, kde je krásný výhled na Lužické hory a Sloupské údolí.

Sloupský zámek s galerií,

V okolí jízdárny koní a koňské ranče - Sloup, Lindava, Skalice u České Lípy, Česká Lípa. Kamenický Šenov

Množství turistických stezek, cyklostezek.

V okolí 5 vyhlídkových okruhů. 7 atraktivních turistických tras.

Areál pro horská kola. Naučná stezka pro děti.

V okolních pískovcových útvarech mnoho jeskyň, nejznámější Samuelova jeskyně.

Horolezectví - skalní útvar Údolí samoty.

Nesčetné možnosti pro houbaře a sběrače lesních plodů.

Rybaření v Radvaneckém rybníku jde o soukromý revír, kde se denně prodávají povolenky. V okolí další možnosti rybaření pro registrované rybáře.

V zimě v okolí trasy pro běžkaře, lyžařská střediska Polevsko, Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou a 45km Liberec Ještěd.

Výlety do okolí:

• Německo cca 20km, guapark Groschonau – Trixi park, Oybin - bazén s tobogánem, rozhledna, hrad, lezeni na piskovcove věže, Kurort Jonsdorf - skalní město, lezeni na piskovcove věže, Jonsdorf - motýlí farma

• Ranč Malevil v Heřmanicích poskytuje možnost využití - golf, jízdárna, squash, bowling, posilovna, solárium, tenisové kurty, sauna, dětské hřiště...

• Jablonné v Podještědí - zámek Lemberk, koupaliště, studánka Zdislavy z Lemb.

• Liberec - aquapark Babylon, lunapark Babylon, ZOO, botanická zahrada, krytý bazén, Ještěd - kabinková lanovka

• Sklářská oblast - Křišťálové údolí - muzeum skla v Novém Boru a Kamenickém Šenově, sklárny s prohlídkami, například sklárna Lasvit s krčmou v Lindavě, restaurace Huť v Novém Boru - s ukázkou výroby sklářů - pec je přímo součástí restaurace, sklárna Pačinek v Kunraticích u Cvikova se skleněnou zahradou a křišťálový chrám. Všude možnost vlastnoručně si vyrobit např. vázu, skleničku. Sklárny Crystalex, Preciosa ( výroba svítidel) a a mnoho dalších.

• Jiřetín pod Jedlovou - Štola SV. Jana Evangelisty

• Máchův kraj, Máchovo jezero, Doksy Muzeum / pro děti /Čtyřlístek, hrad Bezděz, hrad Houska

• Stráž pod Ralskem - cukrárna se 100 druhů zmrzlin, cyklostezka do lázní Osečná, Panda sport - vodní lyžování na laně

• Hamr na Jezeře - koupání

• Pánská Skála na Práchní

• vrchy Klíč, Hvozd a Luž s nádhernými výhledy

• Zákupy zámek

• Hřensko, Českosaské švýcarsko

• Přírodní turistické cíle Havraní skály

• Pro vodáky možnost sjíždění řeky Ploučnice.

Možnosti koupání: Radvanecký rybník, Červený rybník u Pihelu, rybník Jezírko u Svoru, koupaliště Zákupy, koupaliště Horní Prysk, Kytlice - Lesní rybník, přehrada Naděje, pískovna Brejle, Provodínská pískovna, koupaliště Česká Kamenice, Tomiškův rybník, přehrada Lesenská přehrada, Holanský rybník, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, Milčanský rybník.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko, Prácheň, Kytlice.

Turistické cíle v okolí: Kunratické rybníky.

Sloup v Čechách - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 115 osob - 5 ložnic

Topná sezóna: říjen. - květen
Minimální délka ubytování 1 noc.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: 520 Kč
Letní sezona: 470 Kč
Mimo sezonu: 470 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 12000 Kč
Letní sezona: 11000 Kč
Mimo sezonu: 11000 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

6000 Kč
za celou chalupu za noc

Silvestr 2024 - máme ještě volno

8000 Kč
za celou chalupu za noc
8000Kč je cena do 14 lůžek za 3 noci, při delším pobytu cena za další noci 6.000Kč.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

6000 Kč
chalupa za noc
Možný pronájem i po apartmánech.

Velikonoce 2025 - rok 2024 obsazen

6000 Kč
chalupa za noc
Možný pronájem i po apartmánech.
Aktuální info

Prázdniny - volné, kratší termíny za SLEVU 450Kč za osobu za noc :

16.8.-18.8., 24.8.-1.9. - apartmán č.3

10.8.-12.8., 24.8.-1.9. - apartmán č.4

24.8.-1.9. - apartmán č.2 a č.1

SLEVA - celá chalupa od 28.8.-1.9. - víkend, nebo prodloužený víkend za 5000Kč za noc

Máme obsazený termín, který hledáte, nebo jste větší skupina, tak koukněte na naše druhé ubytování Bohemia, taky v krásném Sloupu:

6.7.-9.7., 6 lůžkový apartmán v podkroví za 400Kč za osobu za noc

14.7.-20.7. - volná chalupa od 15 - 22osob za cenu od 6000Kč, bez apartmánů, nebo po jednotlivých pokojích za 290Kč za osobu za noc

25.8.-30.8. volná celá chalupa od 15 - 32osob za cenu od 6000Kč - 9000Kč za noc

https://www.e-chalupy.cz/luzicke_hory/chalupa-sloup-v-cechach-ubytovani-bohemia-2517.php

Přijet k nám můžete i s pejsky. V celé chalupě je internet.

Nevyznáte se v cenách, napište, ceny vypočítám a domluvíme se.

Termín 16.8.2024 - 18.8.2024 (Apartmán 3, 6+1)
450Kč osoba za noc

Můžete přijet i 2 osoby.

Termín 24.8.2024 - 31.8.2024 (Apartmán 1, 4+1)
400Kč osoba za noc

Možný i kratší termín.

Termín 24.8.2024 - 31.8.2024 (Apartmán 4, 2)
400Kč osoba za noc

Možný i kratší termín.

Termín 28.8.2024 - 1.9.2024 (Apartmán 2, 4+1)
450Kč osoba za noc

Možný i kratší termín.

Termín 28.8.2024 - 1.9.2024
5000Kč za celou chalupu

víkend, nebo prodloužený víkend

Termín 28.8.2024 - 1.9.2024 (Apartmán 3, 6+1)
450Kč osoba za noc

Nejbližší víkendové pobyty:

30.08. - 01.09.2024: 10000,-Kč chalupa / víkend
možný i prodloužený víkend.

Provoz, poplatky, ceny

Výhodná cena při pronájmu celé chalupy do 14 osob, se společenskou místností:
5.500Kč/noc
topná sezóna - 6.000Kč/ noc

Při nižším obsazení do 10 osob je možná sleva na 5.000Kč za noc .

Ceny při obsazení pouze apartmánů :
apartmán č.1 - 470Kč osoba za noc
apartmán č.2 - 490Kč osoba za noc
apartmán č.3 - 490Kč osoba za noc
apartmán č.4 - 470Kč osoba za noc ( k dispozici je v létě)

dítě do 2 let 150Kč, dítě od 2 - 6 let cena je snížena o 50Kč za noc, přistýlka na rozkládacím gauči 350Kč za osobu za noc.
Topná sezóna cena je cena navýšena o 50Kč na osobu.

V případě chladného počasí, mimo topnou sezónu vám zatopíme. A doplatek si doplatíte.

Je vás méně osob a chcete velký apartmán, nebo celou chalupu , tak napište, zavolejte na ceně se domluvíme.

Malý pes za noc 100Kč za noc, střední za noc 200Kč a velký dle dohody, pes musí být předem nahlášen, cena za psa se platí navíc i při pronájmu celé chalupy.
Kola a elektrokola musí být předem nahlášena, za elektrokolo se platí 50Kč za noc.

Při ubytování na 1 noc je cena navýšena o 2000Kč za noc za celou chalupu.

Kauce na případné škody způsobené hosty při pobytu je 2.000 Kč při pronájmu celé chalupy. Kauce se platí při příjezdu a je vratná při odjezdu hostů při předání chalupy majiteli, když je vše v pořádku.

Při příjezdu se platí hotově poplatek obci - 30Kč/osoba nad 18 let/noc.

Příjezd - od 15h- 18h , 17h - 18h - červenec a srpen, nebo dle dohody podle možností.

Odjezd - do 11hod, víkendový pobyt do 15h.

Mimo prázdniny je možný dřívější příjezd a pozdější odjezd za poplatek 200Kč/ 250Kč ( topná sezóna) za hodinu - při pronájmu celé chalupy , nebo za 50Kč za hodinu při pronájmu apartmánu.

Na chalupě nebydlíme, ani nemáme recepci, proto příjezdy a odjezdy musí být dodržovány, nebo se lze předem domluvit na jiný čas.

Při odjezdu prosíme o závěrečný úklid - svléknutí povlečení a prostěradel, vysypání košů, umytí a uklizení nádobí. Vyčištění grilů a ohniště. Při ubytování se psem - uklizená zahrada.

Při rezervaci se platí 1/2 ceny do 7 dnů od poslání faktury.
Záloha je vratná v plné výši nejpozději do 3 měsíců před začátkem pobytu.
Zrušení 3 měsíce a méně před začátkem pobytu se platí storno poplatek 50% z rezervačního poplatku.
Zrušení 2 měsíce a méně před začátkem pobytu rezervační poplatek propadá.

Platba převodem na účet.

Cena zahrnuje :
wifi v celé chalupě , televize, 4 grily, ohniště, vidličky na opékání, dřevo
Lůžkoviny, vybavená kuchyňská linka, utěrky a mycí prostředky v kuchyni, toaletní papír a mýdlo a ručník na ruce v koupelně
Elektrika, voda, plyn, vytápění, úklid
Dobré parkování až pro 6 aut - u domu na zahradě a u plotu zahrady ve slepé ulici.

Sebou mýdlo pro osobní potřebu, přezůvky, ručníky, uhlí na grilování !!

U chalupy je k dispozici oplocená zahrada se zastřešeným posezením s 3 pivními lavicemi, zahradní houpačka, 4 lehátka, 4 grily, ohniště a malá terasa s posezením nad potokem.

Chalupa leží v klidné části obce, mezi trvale obydlenými domy. K chalupě vede slepá ulice, není tady žádný provoz.
Doporučujeme dodržovat noční klid, hlavně v pracovní dny.

Ubytování, zahrada i parkování je možný pouze pro ubytované, kteří mají zaplacen pobyt, žádné návštěvy se nerespektují a v případě porušení, může být pobyt ukončen. Návštěvu lze předem domluvit s majitelem.

Chalupa je vhodná i k oslavám a setkáním. K dispozici je společenská místnost.
Rodinné oslavy, svatby, večírky, setkání na 1 noc - max 15 osob - cena dle ceníku + příplatek za 1 noc
Cena je za 24h, čas převzetí a předání, dle dohody.
Dřívější převzetí a pozdější předání je dle možností a za doplatek 200Kč/ 250Kč ( topná sezóna) za hodinu. .

Pokud Vám firma nebo zaměstnavatel přispívá na dovolenou, nabízíme možnost vyfakturování tohoto příspěvku a použití jako platby Vaší dovolené (příspěvky na dovolenou od fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu).


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
www.chalupaupotokasloup.cz
FB/chalupaupotokasloup/
Adresa: Mlýnská 324   |   GPS chalupy: 50.73925N, 14.59163E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 200m
vlak 5km
restaurace 150m
koupání 600m
lyžařský vlek 6km
obchod 100m
pošta 100m
nákupní centrum 5km
bankomat 4km
les 300m
Možnosti ubytování v okolí: Sloup v Čechách | Lužické hory | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa U Potoka

Léto 2021 - Piherovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Chalupa U Potoka se nachází v klidné části obce a přitom v pěší dostupnosti do obchodu, na zmrzlinu, na hrad, na koupaliště i na výlety do blízkých skal. Apartmány jsou prostorné, útulně a přitom účelně zařízené. Čistota je naprostou samozřejmostí. Venku je příjemné posezení ve stínu a celkový dojem pak dokresluje čistý bublajcí potok. Paní majitelka je velice vstřícná a milá. My se budeme na tuto adresu vždycky rádi vracet.
Horší možnost stravování v obci. Doporučujeme restauraci U Studničků, česká klasika, ale poněkud dražší - hotovky se pohybují okolo 160 Kč.

Léto 2021 - Happy Family s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Navštívit Sloup bylo moje velké přání už několik let, letos se mi splnilo. Pokud si chcete odpočinout doporučuji rozhodně sem;neuvěřitelně příjemná a ochotná paní majitelka. Dokonale popsané zdejší okolí v připravených prospektech, které dostanete k dispozici. Lehnete si na lehátko pod jabloň, rodina vám připraví a podá oknem kávu, děti se osvěží v potoce přímo na zahradě, manžel vám na grilu udělá něco dobrého... stav ideál. Pokud dostanete chuť na něco sladkého, tak si neváhejte objednat dort v cukrárně proti obchodu, takový schwarzwaldský dort jsem ještě nejedla. Lesní divadlo musíte vidět, takže sem určitě přijeďte!
Bohužel v době našeho pobytu špinavá voda na přírodním koupališti, takže jsme raději jeli po vodě jen lodičkou.

Léto 2021 - Milan v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo super.
Díky.

Léto 2021 - Lucie se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chalupě jsme strávili 5 dní s kamarádkou a dcerami. Vše bylo naprosto super, krásné ubytování, apartmán moc hezký a čistý a okolí přímo nádhera. Když jsme odjížděli, řekla mi dcera, že za rok chce zase do Sloupu :-). Takže za nás určitě doporučuji a věřím, že se opět vrátíme....

Léto 2021 - Jitka K. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Hezké prostorné ubytování s odpovídajícím vybavením, zahrada s posezením. Chalupa má své kouzlo,stejně jako celý Sloup v Čechách. S paní majitelkou je bezproblémové jednání, vše probíhalo s úsměvem a ochotou. Mnoho možností výletů a poznávání nového. Doporučuji i pro rodiny s dětmi.
Týden dovolené byl krátký :-), :-), :-)

Léto 2020 - Rodina s dítětem a s babičkou s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jezdíme už 3 rokem na cely tyden a jsme velmi spokojeni. Parádní vesnička na procházky s kočárem. Ubytování pěkné, každý rok je v apartmánu něco nového. Bublaní potůčku když usiname je bajecne.
Pro vysoké jedince, počítejte s tím ze chalupa má původní nízké futra

Podzim 2020 - Markéta se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pěkné, čisté ubytování, velmi milá a příjemná paní majitelka, výborná poloha na výlety po okolí. Doporučuji všem strávit zde pár dní.

Podzim 2018 - Patrik s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V Chalupě u Potoka jsme strávili s rodinou 4 velmi příjemné dny. Velmi příjemná a sympatická paní majitelka nám ve všem vyšla vstříc, v apartmánu jsme měli k dispozici úplně všechno, co jsme potřebovali. Na zahradě byl k dispozici gril a pěkné sezení... Kousek od ubytování je 7 dnů v týdnu otevřený obchod s potravinami. A asi to nejlepší si nechávám na konec - okolní příroda, možnosti procházek a výletů, to opravdu stojí za vidění. Za nás rozhodně doporučuji.

Podzim 2018 - Aleš se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jednání, přístup majitelky byl super. Ubytování pěkné a čisté. Poloha chalupy je ideální jako výchozí bod pro spoustu akcí, v blízkosti je nádherné sloupské koupaliště, na druhé straně Sloupu je nádherný a romantický skalní hrad Sloup. Je zde mnoho příležitostí na vyjíždˇky na kole i případné výlety autem po nádherném okrese. Velice klidné okolí u potoka, je velmi romantické, slyšel je šplouchání vody z potoka, když sedíte venku na nádherném posezení a grilujete při západu slunce. Těšíme se na setkání opět příští rok.

Léto 2018 - Jana S v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Klidne misto, supr pro par. Hezky apartman, cisto a spousta mista. S pritelem jsme ocenili grily kterou jsou k zapujceni.

všechny recenze (13)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sloupu v Čechách

Kotel : Proseč : Skalice u Č.L. : Jiřetín p. J. : Hoření Paseky : Mařenice : Bílý Kostel n/N : Mařenice : Heřmanice : Horní Podluží

Nacházíte se na stránce ubytování Sloup v Čechách v Lužických horách, objekt: Chalupa U Potoka, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sloup v Čechách :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz