Apartmány Ve starém pivovaru (17855)
Popis ubytování
Nabízíme ubytování v původním malešovském pivovaru z 16.století v historickém jádru městyse. Apartmány Ve starém pivovaru jsme vybudovali sami s pomocí rodiny a přátel. Zanechali jsme historické prvky budovy, které dodávají své kouzlo. V budově bydlíme, ale plně respektujeme soukromí našich hostů. Prosíme o dodržování nočního klidu. Ubytování je bez domácích mazlíčků, děkujeme za pochopení.
V blízkosti co by kamenem dohodil je Přátelský pivovar, Krčma na konci světa, Muzeum, Tvrz Malešov, Pošta, troje potraviny. Ubytování se nachází přímo v jádru městyse s parkováním na obecném parkovišti.
Více fotografií a informací (včetně kulturních akcích v Malešově) najdete na naší stránce na Facebooku nebo na našich webových stránkách.
Nabízíme ubytování v původním malešovském pivovaru z 16.století v historickém jádru městyse. Apartmány Ve starém pivovaru jsme vybudovali sami s pomocí rodiny a přátel. Zanechali jsme historické prvky budovy, které dodávají své kouzlo. V budově bydlíme, ale plně respektujeme soukromí našich hostů. Prosíme o dodržování nočního klidu. Ubytování je bez domácích mazlíčků, děkujeme za pochopení.
V blízkosti co by kamenem dohodil je Přátelský pivovar, Krčma na konci světa, Muzeum, Tvrz Malešov, Pošta, troje potraviny. Ubytování se nachází přímo v jádru městyse s parkováním na obecném parkovišti.
Více fotografií a informací (včetně kulturních akcích v Malešově) najdete na naší stránce na Facebooku nebo na našich webových stránkách.
Ubytování
Ložnice a pokoje
V objektu jsou 4 apartmány, lze pronajmout i každý zvlášť.
2x Dvoulůžkový apartmán s manželskou postelí, skříní, TV, vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou s věšákem a prostorem na obuv. (Celková plocha 40 metrů čtverečních).
Třílůžkový apartmán s manželskou postelí, rozkládací pohovkou, skříní, TV, vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou s věšákem a botníkem. (celková plocha 46 metrů čtverečních).
Čtyřlůžkový apartmán o dvou místnostech, s ložnicí s manželskou postelí, skříní, s obývákem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a TV, vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou s věšákem a botníkem. (Celková plocha 45 metrů čtverečních).
Do všech apartmánů se vstupuje ze společných chodeb.
Sociální zařízení
Každý apartmán má vlastní sociální zařízení.
Vytápění
Ústřední topení + elektrické topení v podlahách.
Doprava, parkování
Parkování je zdarma na obecním parkovišti. Ubytování je přímo na náměstí hned vedle školy. U vchodu na plotě máme sousoší sv. Antonína, sv. Floriána a sv. Jana Nepomuckého.
Stravování
Přímo v Malešově co by kamenem dohodil (cca 50m) jsou možné přes víkend obědy a večeře v Přátelském pivovaru. V nedaleké Kutné Hoře je spousta výborných restaurací po celý týden. Nebo si můžete ukuchtit něco sami přímo v apartmánu. V obci jsou troje potraviny, kavárna a již výše zmíněný pivovar.
Výlety, atrakce, zábava
20m od ubytování je Muzeum Malešov.
V létě je možné jít na prohlídku tvrze Malešov.
Lze domluvit i prohlídku pivovarského sklepa.
Pivovar každé léto připravuje víkendový kulturní program.
Přehrada Vrchlice je v ochranném pásmu 1.stupně - zákaz vstupu!
V okolí Malešova jsou krásné pěší výlety a cyklistika.
Pěší výlety jsou nejkrásnější podél Vrchlice - buď do Kutné Hory stezkou kolem ruin starých mlýnů (6 km, po cestě možnost lezení na skály), nebo opačným směrem na zříceninu hradu Sion (4 km).
Pro delší trasy doporučujeme výšlap na Vysokou, kde je nezvyklá zřícenina zámečku Belveder (10 km).
V Kutné Hoře je celá řada atrakcí pro turisty - více na destinace.kutnahora.cz
Koupání: Kutná Hora - Velký rybník, aquapark, bazén. Černíny - rybník Vidlák. Zbraslavice - Starý rybník. Čáslav - koupaliště. Kolín - aquapark. Žehušice - pískovna. Malešov - www.malesov.cz
Rozdělení objektu
Apartmány Ve starém pivovaru poskytují ubytování pro 1 až 11 osob ve 4 apartmánech.
Apartmán č.2
Apartmán s manželskou postelí a kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou (celková plocha 40 metrů čtverečních).
Apartmán č.4
Apartmán s manželskou postelí, rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou (celková plocha 46 metrů čtverečních).
Apartmán č.3
Apartmán s manželskou postelí v ložnici, rozkládací sedačkou a kuchyňským koutem v obýváku, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou (celková plocha 45 metrů čtverečních).
Apartmán č.1
Apartmán s manželskou postelí a kuchyňským koutem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbičkou (celková plocha 40 metrů čtverečních). Fotky Apartmánu 1 budou doplněny v průběhu května 2024.
Vybavení apartmánu
K dispozici je menší zahrádka se zastřešenou pergolou včetně posezení a posezení bez zastřešení.
Zahrádka s posezením, grilem na dřevěné brikety a pergolou pro hosty je v soukromý, oplocená, bez sousedů - sousedí pouze se školou.
V zahradním domku je k dispozici dětský set stolku včetně židliček, klouzačka a houpačka pro malé děti.
Ve všech apartmánech je kuchyňský kout s kompletním vybavením včetně lednice, rychlovarné konvice, mikrovlnky a varné desky. TV s plochou obrazovkou, klimatizací, WiFi připojením.
V ceně jsou ručníky, povlečení, toaletní potřeby.
Pro všechny hosty je k dispozici zahradní domek k zaparkování vašich jízdních kol, koloběžek a kočárků.
Obecně
- zákaz domácích mazlíčků
- wifi, internet
- nekuřácký objekt
- majitel v objektu nebo jeho části
Okolí
- oploceno
- s parkováním
Možnosti zábavy
- cykloturistika
- golfové hřiště
- rybaření
Vnitřní vybavení
- televize
- rychlovarná konvice
- mikrovlnná trouba
- lednička
- vana
- klimatizace
Venkovní vybavení
- terasa
- zahradní nábytek
- gril
- houpačka nebo jiné dětské hry
Ceník ubytování Apartmány Ve starém pivovaru
od 1.října 2025 do 30.dubna 2026 možnost délky pobytu již od 1 noci
K vánočním pobytům neúčtujeme přirážky
Apartmán č.1 (dvoulůžkový) - 2000 Kč - volno
Apartmán č.2 (dvoulůžkový) - 2000 Kč - volno
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový) - 4000 Kč - volno
Apartmán č.4 (třílůžkový) - 3000 Kč - volno
K silvestrovským pobytům neúčtujeme přirážky
Apartmán č.1 (dvoulůžkový) - 3800 Kč - OBSAZENO
Apartmán č.2 (dvoulůžkový) - 3800 Kč - OBSAZENO
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový) - 5400 Kč - volno
Apartmán č.4 (třílůžkový) - 7600 Kč - volno
Apartmán č.1 (dvoulůžkový) - 8000 Kč (4 noci)- volno
Apartmán č.2 (dvoulůžkový) - 8000 Kč (4 noci)- volno
Apartmán č.4 (třílůžkový) - 9600 Kč (4 noci)- volno
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový) - 14000 Kč (4 noci)- volno
Celý objekt - sleva 10% = 35600 Kč
Apartmán č.1 (dvoulůžkový) - 11200 Kč (7 nocí)- volno
Apartmán č.2 (dvoulůžkový) - 11200 Kč (7 nocí) - volno
Apartmán č.4 (třílůžkový) - 14700 Kč (7 nocí)- volno
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový) - 19600 Kč (7 nocí)- volno
Celý objekt - sleva 20% = 45400 Kč
Provoz, poplatky, ceny
Apartmán č.1 (dvoulůžkový)
1 noc - 2000 Kč
2 noci - 3800 Kč
3-5 nocí - 1800 Kč / noc
6 a více nocí - 1400 Kč / noc
Apartmán č.2 (dvoulůžkový)
1 noc - 2000 Kč
2 noci - 3800 Kč
3-5 nocí - 1800 Kč / noc
6 a více nocí - 1400 Kč / noc
Apartmán č.4 (třílůžkový)
1 noc - 3000 Kč
2 noci - 5400 Kč
3-5 nocí - 2400 Kč / noc
6 a více nocí - 2100 Kč / noc
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový)
1 noc - 4000 Kč
2 noci - 7600 Kč
3-5 nocí - 3500 Kč / noc
6 a více nocí - 2800 Kč / noc
Celý objekt (apartmán č.1, č.2, č.3, č.4)
2 noci - 19 600 Kč (již odečtena sleva 5% ze zvýhodněné ceny)
3 noci - 26 500 Kč (již odečtena sleva 7% ze zvýhodněné ceny)
4 noci - 34 200 Kč (již odečtena sleva 10% ze zvýhodněné ceny)
5 nocí - 41 800 Kč (již odečtena sleva 12% ze zvýhodněné ceny)
6 nocí - 40 700 Kč (již odečtena sleva 12% ze zvýhodněné ceny)
7 nocí - 43 100 Kč (již odečtena sleva 20% ze zvýhodněné ceny)
______________________________________________________________________________________________________
Ceník od 1.1.2026
Od 1.května do 30.září je minimální délka pobytu 2 noci (od 2 nocí zvýhodněné ceny):
**Od 1.října do 30.dubna je možnost délky pobytu již od 1 noci.
Apartmán č.1 (dvoulůžkový)
1 noc - 2300 Kč **
2 noci - 4200 Kč
3-5 nocí - 2000 Kč / noc
6 a více nocí - 1600 Kč / noc
Apartmán č.2 (dvoulůžkový)
1 noc - 2300 Kč **
2 noci - 4200 Kč
3-5 nocí - 2000 Kč / noc
6 a více nocí - 1600 Kč / noc
Apartmán č.4 (třílůžkový)
1 noc - 3000 Kč **
2 noci - 5400 Kč
3-5 nocí - 2400 Kč / noc
6 a více nocí - 2100 Kč / noc
Apartmán č.3 (čtyřlůžkový)
1 noc - 4000 Kč **
2 noci - 7600 Kč
3-5 nocí - 3500 Kč / noc
6 a více nocí - 2800 Kč / noc
Celý objekt (apartmán č.1, č.2, č.3, č.4)
2 noci - 20 300 Kč (již odečtena sleva 5% ze zvýhodněné ceny)
3 noci - 27 600 Kč (již odečtena sleva 7% ze zvýhodněné ceny)
4 noci - 35 600 Kč (již odečtena sleva 10% ze zvýhodněné ceny)
5 nocí - 43 600 Kč (již odečtena sleva 12% ze zvýhodněné ceny)
6 nocí - 42 800 Kč (již odečtena sleva 12% ze zvýhodněné ceny)
7 nocí - 45 400 Kč (již odečtena sleva 20% ze zvýhodněné ceny)
V ceně je poplatek za úklid, povlečení, ručníky, toaletní papír, káva, čaj, cukr, wi-fi, energie, voda a vzdušný poplatek. Žádné další poplatky neúčtujeme, cena za apartmán je konečná.
Ubytování je bez domácích mazlíčků.
Pro závaznou rezervaci požadujeme platbu celé částky předem.
V případě zrušení rezervace nejpozději 15 dní před termínem žádné storno poplatky neúčtujeme.
Při zrušení rezervace 14 - 6 dní před termínem účtujeme storno poplatek ve výši 50 % z celkové částky.
Při zrušení rezervace 5 a méně dní před termínem účtujeme storno poplatek ve výši 100 % z celkové částky.
Volné termíny jednotlivých apartmánů
Hodnocení a recenze
Poloha a okolí
Malešov 55, 285 41
GPS: 49.91114N, 15.22244E
V okolí najdete
Sport a zábava
Vodní plochy a koupání
- Kutná Hora - Velký rybník
- Aquapark Kutná Hora
- Bazén Kutná Hora
- Rybník Vidlák Černíny
- Zbraslavice Starý rybník
- Jezero Katlov
- Koupaliště Čáslav - Vodranty
- Koupaliště Uhlířské Janovice
- Koupaliště Kolín
- Aquapark Kolín
- Pískovna Žehušice
- Zbýšovský rybník
- Lom Skalka u obce Horky
- Pískovna Hradištko
- Pískovna Hradištko
Malešov
Tvrz Malešov
Vrchlice
Z Bahna přes Sion a Malešov do Kutné Hory