Penzion Na Špici (7170)

16 lůžek
8 ložnic
venkovní bazén
pro děti
oploceno
u lesa
u vody
16 Počet osob
8 Ložnic
venkovní bazén
pro děti
oploceno
u lesa
u vody
Poptávka termínu
Cena ubytování se liší dle zvoleného termínu
Ceník
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Vítáme vás na webu našeho rodinného penzionu. Od roku 1903 si naše rodina vystavěla a provozovala hostinec a řeznictví. Vyjma let, kdy tu vládla jedna strana, jsme nebyli majiteli, ale zaměstnanci. Nabízíme třípokojové apartmány pro dvě až čtyři osoby, vhodné pro rodiny s dětmi i dva manželské páry, které upřednostní své vlastní koupelny či 2 - lůžkové pokoje. Poloha našeho penzionu vybízí k turistice i cyklovýletům, či cestováním na koloběžkách, které jsou u nás velmi oblíbené.
Po osmi minutách chůze vystoupáte na zříceninu hradu Rotštejn, kde se často během léta konají dětské přednášky o historii hradu, prohlídky, či pohádky a pověsti o zdejší historii. Putování z hradu vám doporučujeme prodloužit návštěvou Klokočských skal, které přímo navazují na hrad a podmaní si vás krásným okolím a výhledem na okolní krajinu a dominantní horu Českého ráje, kterou je Kozákov. Výletů a možností co vidět, navštívit a zažít je v blízkém okolí opravdu hodně, 10 minut jízdy, různými směry od nás Navštívíte Malou Skálu, kde je možné si pronajmout kajak či raft a užít si kouzelné atmosféry na řece Jizeře až k Turnovu do Dolánek, kde si vaše plavidlo vyzvednou, nebo si půjčit koloběžku a projet si půvabnou cyklostezku greenway Jizera až do Turnova s možnosti mnoha občerstvení během cesty, atd.

Rozdělení objektu

Apartmán 1

4 lůžka 2 ložnice Apartmán

Apartmán se dvěmi ložnicemi a kuchyní.

Apartmán 2

4 lůžka 2 ložnice Apartmán

Apartmán se dvěmi samostatnými ložnicemi, které mají každá svou koupelnu se sprchovým koute a WC , kuchyní. Vhodné i pro dva páry.

P1

2 lůžka 1 ložnice Pokoj

P2

2 lůžka 1 ložnice Pokoj

P3

2 lůžka 1 ložnice Pokoj

P4

2 lůžka 1 ložnice Pokoj

Vybavení penzionu

Posedět či vydovádět můžete naši veliké zahradě, či posedět u opékání. Zaparkovat na našem soukromém parkovišti s uzamykatelnou bránou a využít i naši garáž k uskladnění vašich kol.

Obecně

  • zákaz domácích mazlíčků
  • wifi, internet
  • nekuřácký objekt

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • se zahradou
  • travnatá plocha
  • u potoku
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • tenisové kurty

Vnitřní vybavení

  • televize
  • satelitní příjem
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • sprchový kout

Venkovní vybavení

  • terasa
  • bazén
  • ohniště
  • gril
  • pískoviště
  • trampolína

Ceník ubytování Penzion Na Špici

Rozdělení sezón
Letní sezóna: 1. červenec - 1. září. Pouze týdenní pobyty
Zimní sezóna:
Minimální délka ubytování
2 noci
Letní sezóna
400 Kč za osobu / noc
800 Kč za osobu / víkend
Zimní sezóna
400 Kč za osobu / noc
800 Kč za osobu / víkend
Mimo sezónu
400 Kč za osobu / noc
800 Kč za osobu / víkend

Provoz, poplatky, ceny

Rekreační poplatek za dospělou osobu / noc činí 10 korun

Volné termíny

Ubytování Penzion Na Špici je rozděleno na apartmány a pokoje. Každý apartmán/pokoj má vlastní kalendář obsazenosti.

Hodnocení a recenze

4,8
1 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Penzion Na Špici.
Seřadit podle:
4,8
Rádi doporučujeme.i když jsou pokoje(apartmány jsou po rekonstrukci) starší,je to plně dostačující pro nenáročné.krasna zahrada s bazénem a perfektní kuchyně,ochotný a příjemný majitel.nam se líbilo moc.
Host s rodinou
26.7.2019, ubytováni - léto 2019

Podobné kategorie objektů