Vybírejte z chat, chalup, apartmánů a penzionů nabízejících ubytování na jarní prázdniny - volné objekty v oblasti Rakša.
K dispozici jsou chaty, chalupy, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v obci Rakša. Níže zobrazené objekty jsou vhodné pro rybáře.
Vyberte si termín jarních prázdnin: 1.2. - 8.2., 9.2. - 15.2., 16.2. - 22.2., 23.2. - 1.3., 2.3. - 8.3., 9.3. - 15.3.

Přehled ubytování na jarní prázdniny v obci Rakša vhodné pro rybáře pro 2 osoby

Zobrazení:
Rakša je 29.8 km daleko
3 objekty
30 osob
vířivka
sauna
pro děti
mazlíčci vítáni
na samotě
krb
koupací sud
Naše štýlové drevenice a chalúpky s množstvom tradičných prvkov a krbom ponúkajú ubytovanie pre všetkých, čo hľadajú zruby, chaty či chalúpky v krásnom prostredí nad jazerom... Více
od 150 € objekt za noc
Detail objektu
Rakša je 28.9 km daleko
chalupa 10 osob
3 ložnice
pro děti
oploceno
na samotě
krb
u vody
pro rybáře
Chalupa Matej na prenájom v Liptovskej osade pre 10 osôb. Hľadáte ideálne miesto na oddych v krásnej prírode Liptova? Naša priestranná chata s kapacitou až 10 osôb je tou... Více
od 140 € objekt za noc
Detail chalupy