Hogo Fogo chaty - ubytování Kytlice - FalknovUbytování v Lužických horách, Hogo Fogo chaty k pronájmu.Lužické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Lužické hory   Chata Kytlice - Falknov

Hogo Fogo chaty

 - 

Kytlice - Falknov

  objekt č. 15755 126 osob | 5 ložnic
Chata k pronájmu - ubytování Kytlice - Falknov Lužické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
tábor - pronájem chaty Kytlice - Falknov Retro chata č.4 - ubytování Kytlice - Falknov Chaty Hogo Fogo Kytlice - k pronájmu Hogo Fogo chaty - chata k pronajmutí - 4 Kytlice - Falknov
Hogo Fogo chaty Kytlice - ubytování Kytlice - Falknov prostředí tábora - chata k pronájmu Kytlice - Falknov Lesní rybník - pronájem chaty Kytlice - Falknov Lesní rybník - chata k pronajmutí Kytlice - Falknov tábor - chata ubytování Kytlice - Falknov tábor v létě - chata k pronájmu Kytlice - Falknov Lesní rybník - chata k pronajmutí Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 a retro chata č.2 - pronájem Kytlice - Falknov tábor - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 - k pronájmu Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 - Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 - Kytlice - Falknov koupelna v rekonstruované chatě - pronájem Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 - Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.7 - k pronajmutí Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.6 - Kytlice - Falknov koupelna v rekonstruované chatě - k pronájmu Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.6 - Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.6 - Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.6 - pronájem Kytlice - Falknov rekonstruovaná chata c.6 - Kytlice - Falknov Retro chata č.4 - Kytlice - Falknov Retro chata č.4 - k pronájmu Kytlice - Falknov Retro chata č.4 - Kytlice - Falknov Retro chata č.4 - k pronajmutí Kytlice - Falknov REtro chata č.2. - Kytlice - Falknov REtro chata č.2. - Kytlice - Falknov REtro chata č.2. - Kytlice - Falknov REtro chata č.2. - Kytlice - Falknov REtro chata č.2. - Kytlice - Falknov Koupelny - Kytlice - Falknov Koupelny - Kytlice - Falknov Koupelny - Kytlice - Falknov Koupelny - Kytlice - Falknov prostředí tábora - Kytlice - Falknov prostředí tábora - Kytlice - Falknov prostředí tábora - Kytlice - Falknov prostředí tábora - Kytlice - Falknov tábor v létě - Kytlice - Falknov letní obloha - Kytlice - Falknov Lesní rybník - Kytlice - Falknov tábor v zimě - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Studio - Kytlice - Falknov Hogo Fogo chaty - chata - 57 Kytlice - Falknov Hogo Fogo chaty - chata - 58 Kytlice - Falknov
Domácí mazlíček na chatě povolen Chata nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chata blízko sjezdovky

Hogo Fogo chaty Kytlice byl původní rekreační tábor ze 70.let. V kruhu umístěných 5 dřevěných velkých chat (25 m² retro chata, 35 m² REKONSTRUOVANÁ velká chata nebo studio s vlastní koupelnou). Aktuálně - 2x retro chata, 2x rekonstruovaná větší chata s koupelnou, 1x studio s koupelnou. Na místě je klasické ohniště, zahradní gril, pískoviště s odstrkovadly a skluzavkou, sušák prádla, pingpongový stůl (původní) a venkovní dřevěné lavice a stoly. Tábor je vzdálen 2 min pěšky od Lesního malebného čistého rybníka s pláží a venkovní restaurací, která výborně vaří. V obci je vše potřebné, další restaurace, kulturní akce, velký smíšený obchod téměř se vším, pošta, lesní divadlo. V blízkém okolí velké množství výletů, sjezdovky Jedlová a Podluží, blízko Hřensko, Jetřichovice a Děčín s Ferratou. Vhodné pro skupinová setkání, menší dětský tábor, tatínky s dětmi, maminky s dětmi, PES POUZE PO DOHODĚ.

Ubytování na chatě

Hogo Fogo chaty Kytlice nabízí ubytování pro 1 až 28 osob v 5 chatách.

Rozdělení objektu: zobrazit 5 jednotek skrýt přehled jednotek

Chata č. 6
samostatný objekt 4+2 | počet ložnic: 2

APARTMÁN - CHATA s dvěma ložnicemi, KOUPELNOU a kuchyňským pultem. Jedná se o rekonstruovanou chatu, kde je koupelna, kuchyňský kout v prosklené jídelně ( verandě ) a dvě místnosti. Ložnice a obývací pokoj s palandami.

Chata č. 7
samostatný objekt 4+2 | počet ložnic: 2

APARTMÁN - CHATA s dvěma ložnicemi, KOUPELNOU a kuchyňským pultem. Jedná se o rekonstruovanou chatu, kde je koupelna, kuchyňský kout v prosklené jídelně( verandě ) a dvě místnosti. Ložnice a obývací pokoj s rozkládacím IKEA dvojlůžkem (vznikne plnohodnotná postel).

Velká rekonstruovaná chata č. 5
samostatný objekt 4+2 | počet ložnic: 1

Velká chata s pokojem , kuchyňskou linkou, jídelnou v prosklené verandě a koupelnou

Retro chata č.2
samostatný objekt 4+0 | počet ložnic: 1

Retro chata ve stavu před rekonstrukcí, se zavedenou teplou vodou, kuchyňkou, umyvadlem, jídelnou, jednou ložnicí pro 4 osoby a společným sociálním zařízením.

Retro chata č.4
samostatný objekt 4+0 | počet ložnic: 1

Retro chata ve stavu před rekonstrukcí, se zavedenou teplou vodou, kuchyňkou, umyvadlem, jídelnou, jednou ložnicí pro 4 osoby a společným sociálním zařízením.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Větší chata, 35 m2 - 2x, v roce 2021 rekonstruovaná velká chata s VLASTNÍ KOUPELNOU, jídelna s kuchyňským koutem v prosklené verandě, ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s rozkládacím IKEA dvojlůžkem, stolkem, židlemi, knihovničkou.

Větší chata, 35 m2,rekonstruovaná 2023 jako STUDIO s vlastní koupelnou, velký obývací prostor - manželské dvojlůžko, palandy a rozkládací dvojlůžko IKea (plnohodnotná postel), kuchyňská linka. Další místnost - prosklená veranda ( jídelna ), stůl, židle, knihovnička.

Menší retro chata 25m2,před plánovanou rekonstrukcí (2x) - společné sociální zařízení pro obě chaty ( 20 m vzdálené ) jedna ložnice pro 4 osoby, jedna jídelna a samostatná kuchyň v každé chatě ( Chaty jsou v jedné stavbě, každá má svůj vchod, je možné také použít pro větší skupiny, rodiny. V chatě je teplá voda, bojler, umyvadlo, kuchyň).

Retro menší chaty jsou určeny pro nenáročné rodiny a cestovatele, upřednostňující pobyt v přírodě před komfortem. Rekonstrukce plánována na jaro 2024.

Sociální zařízení:
Vlastní sociální zařízení ve třech rekonstruovaných chatách. Sprcha, WC, umyvadlo.

Společné sociální zařízení pro dvě menší 25 m2 retro chaty - základní rekonstrukce v roce 2017,tři splachovací WC, umyvadlo a odděleně koupelna - 2 sprchy a 3 umyvadla, teplá voda z bojlerů.

Vytápění:
Větší rekonstruované chaty - stropní infra topné panely v každé místnosti, individuální regulace v každé místnosti

Menší retro chata - přímotopy, fukary ( zateplená chata )

Panely chaty bez problému vytopí, pokud nemrzne i zimě na teplotu okolo 20 c. Spotřeba energie se platí 6Kč za KWh, každá chata má vlastní elektroměr, spotřeba vychází přibližně na 80 - 120 kč denně, ale také třeba na 20 Kč :-)

Doprava, parkování:
Parkování hned před objektem (táborem)na našem pozemku nikoliv uvnitř - zákaz vjezdu, parkování zdarma.

Stravování

V blízkosti 3 restaurace, vaří všechny v letní sezoně, mimo sezonu vaří o víkendech, v zimě pouze jedna restaurace, 7 km od Kytlic je Nový Bor a Česká Kamenice, zde vaří spousta restaurací.

Vybavení chaty

Základní vybavení kuchyně, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, chladnička, nádobí.

Výlety, atrakce, zábava

Děčín Ferrata, Hřensko Soutěsky, Jedlová rozhledna, Ski areál Polevsko, Tolštejn zřícenina hradu, Děčín Aquapark, Königstein, Toscana Therme Bad Schandau, ZOO Děčín, plavba lodí po Labi, vrch Klíč, Lesní divadlo Kytlice, Česko - Saské Švýcarsko, cyklo trasy, sjezdovky Jedlová, Podluží, Lesní rybník Kytlice, Máchovo jezero, Belveder, Děčínský zámek.

Možnosti koupání: Kytlice - Lesní rybník, rybník Jezírko u Svoru, koupaliště Horní Prysk, Tomiškův rybník, Koupaliště Chřibská, přehrada Lesenská přehrada, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, Školní rybník, přehrada Naděje, Radvanecký rybník, koupaliště Česká Kamenice, Červený rybník u Pihelu, rybník Doubice, rybník Mašíňák, koupaliště Jetřichovice.

Blízká lyžařská střediska: Polevsko, Kytlice, Jedlová, Mezičky, Prácheň, Horní Podluží.

Turistické cíle v okolí: Chřibská přehrada.

Falknov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 126 osob - 5 ložnic

Letní sez.1.6. -31.8, Zimní sezóna: 20.12.- 31.12. prázdniny min. 3 nocí, 5. - 6 osoba v chatě- přistýlka 200Kč os., víkendy mimo sezonu 1750
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za celou chatu

Zimní sezona: 2000 Kč
Letní sezona: 2000 Kč
Mimo sezonu: 1500 Kč

Cena za víkend za celou chatu

Zimní sezona: 4000 Kč
Letní sezona: 4000 Kč
Mimo sezonu: 3500 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

2500 Kč

Silvestr 2024 - máme ještě volno

2500 Kč
Další info na dotaz.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

2000 Kč
minimálně 4 noci
velká chata pro 4 osoby - cena 2 000 Kč

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

2400 Kč
24.3. - 1.4. 2024 cena 2400 kč za noc - větší rekonstruovaná chata
minimálně 3 noci

Provoz, poplatky, ceny

Uvedené ceny platí pro tři rekonstruované větší chaty (cena za noc/1 chatu) s ložnicí, pokojem, prosklenou verandou (jídelna a kuchyňský kout) a koupelnou.
Máme také dvě menší Retro chaty před rekonstrukcí, pro 4 osoby ( č.2.a č.4.) - cena 1200 kč za noc, vratná kauce 1000 kč za závěrečný úklid chaty, kauce bude vrácena, pokud chatu uklidíte, povlečení 60kč/ks ,platba za spotřebu elektřiny v případě topení stropními infrapanely, cena 6 Kč za 1 Kwh, vychází kolem 90 -100 Kč za 24 hod v zimě při 24 hod topení ve velké chatě, velmi nízká spotřeba, chaty zateplené, nové pergoly a velká společná, tábor vhodný pro kolektivní setkání
Individuální dohoda o počtu dní či osob možná
No face - Check in- Check out , klíče v tresoru na místě. Non stop servis telefon, Whatsapp
Pes po dohodě - 50- 100 kč za noc.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chaty

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
hogofogochatykytlice.cz
FB/Hogo-Fogo-lesní-chaty-Kytlice-102210828062863
Adresa: U koupaliště   |   GPS chaty: 50.81659N, 14.53932E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Kytlice - 700m
vlak Kytlice - 700m
restaurace 300m
koupání 300m
lyžařský vlek Polevsko - 4km
obchod 400m
pošta 400m
nákupní centrum Nový Bor - 7km
bankomat Nový Bor - 7km
les 100m
Možnosti ubytování v okolí: Falknov | Lužické hory | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chatě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chatě nekuřácký objekt

Vnitřní vybavení:
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chatě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chatě sprchový kout

Venkovní vybavení:
U chaty venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chaty pískoviště

Okolí chaty:
Parkování u chaty s parkováním
Travnatá plocha v okolí chaty travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Hřiště u chaty hřiště

Hodnocení a recenze: Hogo Fogo chaty

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Falknova

Hrádek nad Nisou : Jedlová : Lesné : Dolní Falknov : Kunratice u Cvikova : Česká Lípa : Velký Valtinov : Zákupy - Šidlov : Královka : Postřelná

Nacházíte se na stránce ubytování Kytlice - Falknov v Lužických horách, objekt: Hogo Fogo chaty, chata k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Falknov :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chaty v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz