Chalupa k pronajmutí - ubytování OrličkyUbytování v Orlických horách, Chalupa k pronajmutí k pronajmutí.Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2025   Orlické hory   Chalupa Orličky

Chalupa k pronajmutí

 - 

Orličky

  objekt č. 6532 10 osob | 3 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Orličky Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa k pronajmutí Orličky Pohled na chalupu, bazén a trampolínu. - ubytování Orličky Suchý vrch v pozadi - chalupa k pronájmu Orličky Chalupa k pronajmutí - chalupa k pronajmutí - 4 Orličky
Kuchyň - chalupa ubytování Orličky Kuchyň - chalupa k pronájmu Orličky Obývací pokoj - pronájem chalupy Orličky Pohled na kuchyň - chalupa k pronajmutí Orličky Obývací část - chalupa ubytování Orličky Obývací část - chalupa k pronájmu Orličky Krb - chalupa k pronajmutí Orličky Koupelna v přízemí - pronájem chalupy Orličky Koupelna v přízemí - Orličky Koupelna v přízemí - Orličky Chodba v přízemí - chalupa k pronájmu Orličky Předsíňka - Orličky Schodiště do 1. patra - Orličky Chodba u ložnic - pronájem chalupy Orličky Chodba u ložnic - Orličky Ložnice zelená 4 postele - chalupa k pronajmutí Orličky Ložnice zelená 4 postele - Orličky Ložnice zelená 4 postele - chalupa k pronájmu Orličky Ložnice červená 4 postele - Orličky Ložnice červená 4 postele - Orličky Ložnice červená 4 postele - pronájem chalupy Orličky Ložnice modrá 2 postele - Orličky Ložnice modrá 2 postele - Orličky Vrchní toaleta - chalupa k pronájmu Orličky Bazén, trampolína a bylinková zahrádka. - Orličky Zima - chalupa k pronajmutí Orličky Chalupa v zimně s pohledem na Suchy vrch - Orličky Chalupa k pronajmutí - chalupa - 32 Orličky Aquapark v Žamberku - Orličky Koupaliště Jablonné nad Orlicí - Pastviny - Orličky Zamek Litomysl - Orličky Suchý vrch - Kramářova chata - Orličky Ski areal Cervena Voda - Orličky
Bez domácích mazlíčků Chalupa nekuřácký objekt Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Celoroční ubytování pro maximálně 10 osob ve 3 ložnicích v plně vybavené chalupě v samém srdci Orlických hor, v obci Orličky. Z okna chalupy je pohádkový výhled na Suchý vrch (995m) a přilehlé výběžky, kopce a kopečky. V okolí je spousta lesů, luk, polí a ideální dovolenou zde stráví jak aktivní dovolenkáři, tak i ti, co mají rádi klid a odpočívají „chytáním lelků“ na čerstvém vzduchu, sbíráním hub a jiných plodů … Vaše soukromí je samozřejmostí, chalupa se nachází téměř na samotě, kde „lišky dávají dobrou noc“ Co by kamenem dohodil je lyžařské středisko Čenkovice www.skicenkovice.cz. Čenkovice mají společný skipass se Skiparkem Červená Voda www.skiparkcervenavoda.cz, kde je nejdelší sjezdovka Orlických hor - 2100 m a vyhřívaná čtyřsedačka s bublinou... Vykoupat se můžete v Pastvinské přehradě, Jablonném nad Orlicí či využít nabídek nedaleko vzdálených aqua parků Žamberk, Ústí nad Orlicí. A výbornou zprávu máme i pro milovníky historie, v této oblasti se nachází několik hradů, zámků, bunkrů (Králíky).

Součástí ubytování je terasa s venkovním sezením, zahrada s pískovištěm a trampolínou pro děti, ohništěm s grilem a bazénem (v letních měsících)

Chalupa je k pronajmutí po celý rok. Délka pobytu od soboty do soboty popř. dle vašeho přání (min. však 2 noci).

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
V přízemí chalupy se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem. V obývacím pokoji Vám zpříjemní studené zimní dny a večery horkovzdušný krb. Součástí vybavení jsou lavice se stolkem, barevný televizor... z obývacího pokoje je také přímý vstup na terasu.

V podkroví chaty jsou 3 ložnice - 2 ložnice čtyřlůžkové a 1 ložnice dvoulůžková. U jedné ze čtyřlůžkových ložnic je balkon s krásným výhledem na Jablonné nad Orlicí, z druhé můžete pozorovat Suchý vrch a další výběžky Orlických hor.

Sociální zařízení:
Koupelna s vanou, umyvadlem a WC se nachází v přízemí. Další samostatné WC s umyvadlem je i v podkroví. Do chaty je zavedena pitná voda.

Vytápění:
Vytápění přímotopy na elektřinu a samozřejmě dřevem v horkovzdušném krbu s možností rozvodu tepla do ložnic v podkroví.

Doprava, parkování:
Parkování pro 3 auta přímo u objektu (cesta k chalupě je soukromě prohrnována), popř. cca 40m od objektu.

Adresa: Orličky 174,561 55

Stravování

Vaření z vlastních zdrojů v plně vybavené kuchyni pro Vás nebude žádný problém (sklokeramická deska – 4 plotýnky, mikrovlnná a hrokovzdušná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem …. ).

2 x restaurace a 1x výborně zásobený obchod s potravinami i spotřebním zbožím v obci.

Vybavení chalupy

Přízemí:

Vstupní předsíň s 3x věšákem, botníkem a velkým zrcadlem. Obytná místnost s volným průchodem na terasu (horkovzdušný krb, lavice s polstry, barevný TV, rádio, 2x jídelní stůl, židle) spojená s plně vybaveným kuchyňským koutem (kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, dětská vysoká jídelní židle s bezpečnostním pásem + podnos, veškeré nádobí, příbory apod. )

Koupelna s vanou a WC.

Garáž sloužící k úschově kol, lyží apod.

Podkroví:

Ložnice 1 (4 lůžka, šatní stojany, stolky, poličky).

Ložnice 2 (4 lůžka, šatní stojany, stolky, poličky, balkón).

Ložnice 3 (2 lůžka, šatní stojany, stolky, poličky).

WC

Venek:

Venkovní posezení, ohniště s grilem, pískoviště, trampolína a bazén v letních měsících.

Parkoviště pro max. 3 auta u chaty.

Výlety, atrakce, zábava

Orlické hory jsou oblíbeným cílem pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové lyžování www.skicenkovice.cz, www.skiparkcervenavoda.cz i pro příznivce běžek www.cenkovice.com.

Nádherná příroda vybízí k pěší turistice a cykloturistice. Mapy okolí jsou k dispozici v naší chalupě. Pokud jste příznivci vojenské historie, můžete navštívit muzeum vojenské historie v Králíkách a také nejznámější pevnostní komplexy jako je Hanička, tvrz Bouda, Dobrošov. Pokud Vás omrzí přirozené vyhlídky, není problém vylézt na některou z rozhleden - Suchý vrch, Skuhrov, Velká Deštná, Andrlův Chlum a další.

V oblasti se nachází také několik hradů a zámků - Lanškroun, Letohrad, Litomyšl, Choceň, Potštejn (zřícenina hradu a zámek), Častolovice, Rychnov nad Kněžnou, Opočno a další. V Letohradě stojí určitě za návštěvu Muzeum řemesel atd.

A když už budete znaveni teplem, tak přehrada Pastviny, přírodní koupaliště v Jablonném nad Orlicí, rybníky v Lanškrouně, aquapark v Ústí nad Orlicí či žamberecký sportovní areál s koupalištěm, tobogány a řadou dalších atrakcí, přijde vhod.

Za příznivých podmínek lze sjíždět i orlické řeky či využít nabídky žambereckého letiště na vyhlídkové lety.

A pokud se stane, že počasí nebude přát aktivitám, za kterými jste k nam zavítali, určitě stojí za návštěvu nový sportovní areál v Lanškrouně sport.forea.cz/, kde si můžete zahrát tenis, badminton, pinec nebo zajít na aerobic či TRX... A pak hurá na kávu a dortík do kavárny La Caffe u Jakuba www.facebook.com.

Veškeré podrobnosti o pěší turistice, cykloturistice, lyžařské turistice, o naučných stezkách, bílých stopách, o hradech, zámcích, lidové architektuře, muzeích, galeriích, rozhlednách, o přírodních, technických, vojenských a židovských památkách a pod., nacházejících se v turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko najdete na webových stránkách www.orlickehory.cz

Možnosti koupání: koupaliště Jablonné nad Orlicí, koupaliště Králíky, Štíty - Acrobat Park, přehrada Pastviny, koupaliště Letohrad, Lanškroun - Dlouhý rybník, koupaliště Mezilesí, koupaliště Ruda nad Moravou, aquapark Žamberk, koupaliště Písečná, koupaliště Kunvald, koupaliště Bludov - Vlčí Důl, bazén Ústí nad Orlicí.

Blízká lyžařská střediska: Čenkovice, Ovaz Výprachtice, Červená Voda - Buková hora, Bystřec, Šanov, Heroltice, Jablonné nad Orlicí - Malák - areál byl zrušen.

Turistické cíle v okolí: Suchý vrch.

Orličky - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 10 osob - 3 ložnice

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 12000 Kč
Letní sezona: 12000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 10000 Kč
Letní sezona: 10000 Kč

Vánoce 2025 - máme ještě volno

16000 Kč
VÁNOCE 22. - 27.12. 2025 16000,- Kč za chalupu/5 nocí/10 osob + el. energie dle skutečné spotřeby a dřevo na topení.
Utečte před předvánočním shonem velkoměsta/města a prožijte klidné Vánoce v podhůří Orlických hor. Na Štědrý den posnídejte vánočku a hurá na sjezdovku …. A večer si zazpívejte koledy a místo dárku se radujte z toho, že jste všichni pěkně pohromadě. A ty další dny? Žádné přejídání, ale sportování … běžky, sáňky ….

Silvestr 2025 - máme ještě volno

22000 Kč
SILVESTR 28.12. 2025 - 1.1.2026 22000,- Kč za chalupu
SILVESTR 2025!!!! 28.12.2025- 1.1.2026: 22000,- Kč za chalupu/4 noci/10 osob + el. energie dle skutečné spotřeby a dřevo na topeni (200,- Kč/den) a poplatek obci.

Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře

12000 Kč
12000,-Kč/7 nocí So-So/10osob + elektrická energie dle skutečné spotřeby a dřevo na topení 200,-Kč/den.
Přijeďte si k nám užít jarní prázdniny. Nedovolte Vašim dětem, aby strávily jarní prázdniny doma u televize či počítače ... vemte je raději k nám. Běžky slíbit na 100% nemůžeme, ale sjezdovky jsou téměř jisté :-) A procházky po lese take :-) Těšíme se na vás.

Velikonoce 2026 - máme ještě volno

12000 Kč
Cena za chalupu/ 4 noci/1-10 osob 17. 4. 2025 - 21. 4. 2025
Přijeďte k nám strávit ty pravé Velikonoce … Upečte si beránka, obarvěte vajíčka a nebo si je vykoledujte u sousedů … a nebo přijeďte „jen tak“. Příroda je tu nádherná a hrady i zámky v okolí budou snad již také otevřené. Těšíme se na vás. Období 17.4.-21. 4. 2025 cena 12000,-Kč za chalupu na 4 noci pro 10 osob + poplatek za skutečně spotřebovanou el. energii a dřevo na topení, pokud bude potřeba intenzivně topit.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
LETNÍ A ZIMNÍ SEZÓNA
Cena za chalupu za týden: 12000,- Kč.
Cena za chalupu na víkend /pátek - neděle/ v období březen - červen /mimo Velikonoc/ 8000,- Kč + elektrická energie dle skutečné spotřeby a dřevo na topení /pokud bude použito/.
V období prázdnin /jarní, letní, ... / cena za chalupu/noc: 5000,- Kč (min. 2 noci - víkend). Pokud sobota - sobota, platí cena 12000,- Kč.
K ceně je nutné připočítat poplatek obci a ten aktuálně činí 10,- Kč za osobu a každý započatý den pobytu s výjimkou dne počátku pobytu.

K ceně bude připočítána cena za skutečně odebranou elektrickou energii a v zimních měsících paušální poplatek za dřevo na topení (200,- Kč/den). V ostatních měsících je poplatek za dřevo (např. na ohniště či příležitostné dotopení) smluvní po dohodě v den nástupu ubytování. Dále bude k ceně připočítán poplatek obci. Ten činí 10,- Kč za osobu a každý započatý den pobytu s výjimkou dne počátku pobytu.
Záloha na ubytování ve výši 2000,- Kč je splatná bankovním převodem do 7 dnů od podepsaní smlouvy. Vratná kauce 3000,- Kč v den nástupu. V případě zrušení sjednaného ubytování ze strany objednatele je záloha 2000,- Kč nevratná.

SILVESTR 2023!!!! 28.12.2023- 1.1.2024: 22000,- Kč za chalupu/4 noci/10 osob + el. energie dle skutečné spotřeby a dřevo na topeni (200,- Kč/den).


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Orličky 174   |   GPS chalupy: 50.02845N, 16.68101E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 200 m
vlak 6 km - Jablonné nad Orlicí
restaurace v místě obce
koupání místní koupaliště v létě, Žamberk a Ústí nad Orlicí aquacentrum
lyžařský vlek Čenkovice, Červená Voda, Dolní Morava, Říčky
obchod v místě obce
pošta Jablonné nad Orlicí
nákupní centrum Jablonné nad Orlicí
bankomat Jablonné nad Orlicí
les 10 m
Možnosti ubytování v okolí: Orličky | Orlické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete na chalupě zákaz domácích mazlíčků
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Pískoviště u chalupy pískoviště

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
chalupa na samotě chalupa na samotě
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika

Hodnocení a recenze: Chalupa k pronajmutí

Léto 2023 - Dasa s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování bylo úžasné, krásný klid, příroda okolo. Kousek pod chalupou je super koupaliště bez lidí a zdarma, bazén jsme také využívali každý den. Celkově samá pozitiva!

Zima 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná čistá chalupa. Pro týdenní pobyt s dětmi ideální :)
Rádi se sem vrátíme.

Léto 2022 - Pavlína Gebauerová s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásné prostředí, pěkná chatička - čistá, bez jediné chyby. Moc milí a příjemní majitelé. Určitě se rádi vrátíme a všem doporučíme:-)

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Děkujeme za krásný týden, který jsme v Orličkách s dětmi prožili. Díky počasí, prostředí i domluvě s majiteli, jsme byli opravdu na "senzačních prázdninách". Rádi se vrátíme, rádi doporučujeme, nemělo to chybu.

Zima 2021 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme nadmíru spokojeni

Léto 2021 - Lenka Č. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno:) Byli jsme moc spokojení.

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Zima 2020 - Jaroslava s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Léto 2020 - Lucie Círková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Útulná, čistá a moc pěkná chaloupka na krásném místě v Orlických horách. Moc se nám tam líbilo. Všechno vonělo a všeho bylo dostatek. Moc milí majitelé.
Nic zásadního, spíše jde o úhel pohledu. Posezení v obývacím pokoji by mohlo být pohodlnější, zvláště když nebylo pěkné počasí a večery jsme trávili uvnitř. A pouze v jedné z ložnic nemají postele u nohou zvednuté čelo, takže vyšší osoby by na to měli myslet už při výběru ložnice. Ale nám se líbilo, kravín ani pila v okolí nám nevadili a rádi se jednou vrátíme.

všechny recenze (29)

Nahlásit nevhodný obsah

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Orliček

Dolní Morava : Dolní Hedeč : Horní Orlice : Zdelov : Deštné v O. h. : Dobřany : Rýdrovice : Černá Voda : Orlické Záhoří : Kunčina Ves

Nacházíte se na stránce ubytování Orličky v Orlických horách, objekt: Chalupa k pronajmutí, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Orličky :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2025 :: jarní prázdniny 2026 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz