Apartmány Na sjezdovce - ubytování SedloňovUbytování v Orlických horách, Apartmány Na sjezdovce k pronajmutí.Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2025   Orlické hory   Apartmán Sedloňov

Apartmány Na sjezdovce

 - 

Sedloňov

  objekt č. 16988 111 osob | 2 ložnice
hodnocení ceník kontakty mapa
Budova ubytování - pronájem apartmánu Sedloňov Zahrada - apartmán ubytování Sedloňov Zahrada - apartmán k pronájmu Sedloňov Něco pro dětičky na náš oplocené zahradě - apartmán k pronajmutí Sedloňov
Naše zahrada.. - apartmán ubytování Sedloňov Venkovní terasa - apartmán k pronájmu Sedloňov Venkovní terasa - pronájem apartmánu Sedloňov Apartmán č.3 - kuchyň - k pronajmutí Sedloňov Apartmán č.3 - kuchyň - ubytování Sedloňov Apartmán 3. koupelna - k pronájmu Sedloňov Apartmán č.1 kuchyň - k pronajmutí Sedloňov Chodba AP1 - pronájem apartmánu Sedloňov Obývací pokoj AP 1 - Sedloňov Apartmán 1. ložnice - Sedloňov Apartmán 1. ložnice - k pronájmu Sedloňov Koupelna AP1 - Sedloňov Naše snídaňové koše - Sedloňov Naše snídaňové koše - pronájem apartmánu Sedloňov Stánek s občerstvením 100m od nás - Sedloňov Apartmány Na sjezdovce - apartmán k pronajmutí - 20 Sedloňov Východ slunce ze sjezdovky.. - Sedloňov Apartmány Na sjezdovce - apartmán k pronájmu - 22 Sedloňov Apartmány Na sjezdovce - apartmán - 23 Sedloňov Budova ubytování - Sedloňov Budova ubytování - pronájem apartmánu Sedloňov Sjezdovka - Sedloňov U nás na sjezdovce - Sedloňov Obývací pokoj Apartmán 3 - k pronájmu Sedloňov Obývací pokoj Apartmán 3 - Sedloňov Ložnice Apartmán 3 - k pronajmutí Sedloňov Ložnice Apartmán 3 - Sedloňov
Domácí mazlíček v apartmánu povolen Apartmán nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Apartmán blízko sjezdovky

Nabízíme vám příjemné apartmánové ubytování v horské vísce Sedloňov. Čistá příroda, moderně vybavené apartmány přímo na sjezdovce. Na lyžích je možné dojet přímo ze sjezdovky až k domu. Upravovaná běžkařská stopa pouhých 300m. Půjčovna lyže, běžky, snowboard 100m. Louka na sáňkování přímo za domem.

Od jara do podzimu můžete využít spousty skvěle značených cyklistických i turistických tras, které vám nabídnou poznat krásu Orlických hor. S dětmi můžete vyrazit na výlet k nedalekému Novému Městu nad Metují, prozkoumat nenáročnou naučnou stezku Obůrka Klopotov se zookoutkem a po cestě opéct i buřtíky v zastřeseném altánu s připraveným ohništěm. Jen pár metrů od domu je tenisový kurt a pingpongový stůl, který je součástí obecního hřiště.

A pokud budete chtít trochu adrenalinu přejeďte přes kopec do Deštného v O. h. navštivte lanový park, Pumptrack nebo si půjčte čtyřkolku…

Popis apartmánu

Apartmány Na sjezdovce nabízí ubytování pro 2 až 13 osob ve 2 apartmánech.

Rozdělení objektu: zobrazit 2 jednotky skrýt přehled jednotek

Apartmán 1
apartmán 4+1 | počet ložnic: 1

Podkrovní apartmán 2+1 54m², ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC, plně vybavená kuchyň vč. elektrické a mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

Ceny:
• 1800Kč/noc/hlavní sezóna
• 1500Kč/noc/vedlejší sezóna

Apartmán 3
apartmán 5+1 | počet ložnic: 1

Apartmán 2+1 54m², ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC, plně vybavená kuchyň vč. elektrické a mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

Ceny:
• 1800Kč/noc/hlavní sezóna
• 1500Kč/noc/vedlejší sezóna

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Nabízíme dva z celkových pěti apartmánů v objektu.

Po domluvě je možné v objektu ubytovat až 27 osob ve 4 samostatných apartmánech (vhodné pro více rodin nebo větší skupiny).

Apartmán č. 3 (54m²) se nachází v prvním podlaží po domluvě se lze ubytovat i se svým čtyřnohým parťákem.

Apartmán č. 1 (54m²) je podkrovní a nachází se v druhém patře objektu.

Sociální zařízení:
Součástí apartmánů jsou koupelny se sprchovým koutem a WC.

Vytápění:
Elektrické přímotopy. Jednoduše ovladatelné.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u domu. 9 parkovacích míst. Parkování je přímo u příjezdové cesty která je v zimně dobře upravovaná.

Stravování

Plnohodnotně vybavená kuchyň. Restaurace 300m od objektu. V zimní sezóně restaurace na sjezdovce. V letní sezóně 100m od objektu stánek - pivo, limo, zmrzka, langoš, hranolky, klobáska.

V apartmánech jsou k dispozici minibary víno, pivo, limo.. oříšky, sušenky..

100m od objektu celoročně každé pondělí a čtvrtek pojízdná prodejna s čerstvým pečivem…

Vybavení apartmánu

Apartmán č. 3: Moderně vybavená kuchyň vč. indukční varné desky, el. trouby, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, toustovače, topinkovače, kávovaru, lednice s mrazákem. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedačkou (dvoulůžko), TV - Netflix, O2 TV, a jídelním stolem. V ložnici najdete 1x dvoupatrová postel a 1x kombinace dvoulůžko (160x200) a 1x patrové postele (90x200).

Apartmán č. 1: Moderně vybavená kuchyň vč. indukční varné desky, el. trouby, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, toustovače, topinkovače, kávovaru, lednice s mrazákem. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedačkou (dvoulůžko), TV - Netflix, O2 TV, HBO a jídelním stolem. V ložnici najdete 1x dvoulůžko (160x200) a 2x jednolůžko (90x200).

Výlety, atrakce, zábava

50m sjezdovka (školička, půjčovna, občerstvení), 80m fotbalové hřiště, tenisový kurt, 100m sportovní hřiště včetně stolu na ping - pong. 300m hospoda Sedloňovský dvůr, 3km skiareál Olešnice v Orl. h., 4km skiareál Deštné v Orl. h. - půjčovna čtyřkolek - lanové centrum, 10km Masarykova chata s restaurací(výborná kuchyně), 3km přírodní koupaliště Bystré, 12km koupaliště a plavecký bazén Dobruška, 15km koupaliště, rybník + kemp Broumar Opočno, 15km zámek Opočno, 18km zámek Nové Město nad Metují,

25km zámek Náchod, 30km vodní nádrž Rozkoš, 35km Ratibořice, 50km ZOO dvůr Králové, 50km skály - Adršpach, Teplice.

Možnosti koupání: koupaliště Dobré, koupaliště Bystré, bazén Deštné v Orlických horách, bazén Dobruška, koupaliště Dobruška, bazén Nové Město nad Metují, aquapark Kudowa Zdroj, bazén Náchod, koupaliště Hroška, koupaliště Náchod, koupaliště Broumar, přehrada Rozkoš, Přírodní koupaliště Radków, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, rybník Špinka.

Blízká lyžařská střediska: Sedloňov, Olešnice v O.h., Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Šerlišský mlýn, Deštné - Na Špičáku, Čihalka - Olešnice, Pod Masarykovou chatou, Zieleniec, Nový Hrádek - Panská Stráň, Deštné v Orlických horách, Start - Deštné v Orlických horách, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Sedloňov - tipy na výlet

Ceník pronájmu
kapacita 111 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 1.7.- 31.8.
Zimní sezóna: 1. 11. - 31.3.
Mimo sezóna 1.4 - 30.6. ; 1.9. - 31.10.
Minimální délka pronájmu 2 noci.

Ceny za noc za apartmán

Zimní sezona: od 1800 Kč
Letní sezona: od 1800 Kč
Mimo sezonu: od 1500 Kč

Cena za víkend za apartmán

Zimní sezona: od 3600 Kč
Letní sezona: od 3600 Kč
Mimo sezonu: od 3000 Kč

Vánoce 2025 - máme ještě volno

4300 Kč
Apartmán 1 - 4300Kč/noc | Apartmán 3 - 4300kč/noc
Minimální počet nocí 2.

Silvestr 2025 - máme ještě volno

4300 Kč
Apartmán 1 - 4300Kč/noc | Apartmán 3 - 4300kč/noc
Minimální počet nocí 2.

Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře

1800 Kč
Apartmán 1 - 1800Kč/noc | Apartmán 3 - 1800kč/noc
Minimální počet 4noci.

Velikonoce 2026 - rok 2025 obsazen

1800 Kč
Apartmán 1 - 1800Kč/noc | Apartmán 3 - 1800kč/noc
Velikonoce - 3 noci
Termín 7.7.2025 - 13.7.2025 (Apartmán 3, 5+1)
LAST MINUTE Apartmán č.3. 1.700,-/noc

Přijeďte si odpočinout k nám do Sedloňova v Orlických horách. Vemte i psího parťáka. Klid, procházky, příroda..poslední volné termíny v červenci. Těšíme se na vás. Žádné další poplatky!!

Provoz, poplatky, ceny

Objekt je v provozu celoročně.
Cena zahrnuje spotřebu elektrické energie, lůžkoviny,ručníky
Ceny nezahrnují poplatek z ubyt. kapacity 15- Kč/noc pro osoby 18 - 70 let a cenu 600,- Kč za závěrečný úklid.
Poplatek z ubytování prosíme uhradit v hotovosti při ukončení pobytu.
PROSÍME PŘI ZASLÁNÍ POPTÁVKY EMAILEM ZADAJTE ČÍSLO APARTMÁNU O KTERÝ MÁTE ZÁJEM - 1 nebo 3. Děkujeme.
Storno poplatky účtujeme:
31 a více dní před nástupem 10% z ceny pobytu
15 - 30 dní před nástupem 50% z ceny pobytu
14 dní a méně dní před nástupem 100% z ceny pobytu


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele apartmánu

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Sedloňov 154, 517 91   |   GPS apartmánu: 50.33898N, 16.31252E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Sedloňov (100m)
vlak Ski Sedloňov (100m)
restaurace Sedloňovký dvůr (300m)
koupání Koupaliště Bystré(5,6km) - v zimně možnost bruslení, Plavecký krytý bazén Dobruška (15km)
lyžařský vlek 50m Lyžařský areál Sedloňov
obchod COOP Deštné v O.H. (4,5km)
pošta Obecní úřad Sedloňov (100m)
nákupní centrum LIDL Dobruška (13km)
bankomat FIO Banka Deštné v O.H. (4,5km)
les 300m
Možnosti pronájmů v okolí: Sedloňov | Orlické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v apartmánu ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v apartmánu nekuřácký objekt
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v apartmánu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout v apartmánu sprchový kout

Venkovní vybavení:
apartmán má vnější terasu terasa
U apartmánu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u apartmánu pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u apartmánu houpačka nebo jiné dětské hry
Prolézačky u apartmánu prolézačky

Okolí apartmánu:
Oplocení kolem apartmánu oploceno
Parkování u apartmánu s parkováním
Travnatá plocha v okolí apartmánu travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Běžkařšké trasy v okolí běžkařšké trasy
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
Hřiště u apartmánu hřiště

Hodnocení a recenze: Apartmány Na sjezdovce

Zima 2025 - Švehlovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování nemělo absolutně jedinou chybičku!!! Vřele doporučujeme!
Hned vedle menší sjezdovky, která je úplně skvělá pro začátečníky.
Určitě přijedeme znovu!

Léto 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme velmi spokojeni. Mohu toto ubytování všem doporučit.

Jaro 2023 - Lenka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Není co vytknout, byli jsme velice spokojení.

Zima 2023 - Prcek s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Uz se tesim na dalsi sezonu

Zima 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování bylo úžasné, rozhodně mnohonásobně předčilo naše očekávání.
Celý apartmán byl nadstandartně vybavený, zcela nový.
Majitelé
byli velmi příjemní.
Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Posíláme pozdravy z Moravy :-)

Zima 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Báječné ubytování na skvělém místě. K tomu velmi milá a vstřícná paní majitelka.

Zima 2024 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 82%

všechny recenze (7)

Nahlásit nevhodný obsah

Podobné pronájmy v okolí Sedloňova

Orlické Záhoří : Česke Petrovice : Olesnice v O. h. : Čenkovice : Říčky v O. h. : Rokytnice v O. h. : Pulice : Mlýnický Dvůr : Mlýnický Dvůr : Mlýnický Dvůr

Nacházíte se na stránce ubytování Sedloňov v Orlických horách, objekt: Apartmány Na sjezdovce, apartmán k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sedloňov :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2025 :: jarní prázdniny 2026 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz