chaty a chalupy

Ubytování Bartoušov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bartoušově - oblast Vysočina

Ubytování Bartoušov

Bartoušov, okres Havlíčkův Brod

Chata na Vysočině

ubytování Bartoušov na chatě
5 osob
2 ložnice

Velice pěkná, plně vybavená chata ležící nedaleko obce Bartoušov u Havlíčkova Brodu a to v klidné chatové oblasti u rybníka a lesa. Možnost koupání 50 m...

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 8000 kč
Mimo sezónu: 7000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Bartoušova na mapě.

Ubytování v okolí Bartoušova

V okolí Bartoušova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 37 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vysoká u Hav. Brodu, Svatá Anna, Šacberk, Luka nad Jihlavou, Hluboká, Trhová kamenice, Brtnice, Jalovec.

Vodní plochy v dosahu Bartoušova: bazén Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod - rybník Cihlář, koupaliště Havličkův Brod, koupaliště Přibyslav, Polná - Zimák, koupaliště Úsobí, koupaliště Olešná (u Havličkova Brodu), Chotěboř - vodní nádrž Břevnice, rybník Ředkovec, rybník Pávov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bartoušov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/bartousov_3632.html.

Přidejte svůj tip k obci Bartoušov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bartoušov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bartoušově na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Bartoušov - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Vysočina   Ubytování   Bartoušov
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz