Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město

Ubytování na Vysočině, Chalupa pod Melechovem.

Ubytování Vysočina

Chalupa pod Melechovem
Světlá nad Sázavou - Dolní Město
16 osob | 5 pokojů
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2021   Vysočina   penzion Světlá nad Sázavou - Dolní Město

Chalupa pod Melechovem

 - 

Světlá nad Sázavou - Dolní Město

  objekt č. 0140 16 osob | 5 pokojů
Penzion na horách - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město  Vysočina
ceník
Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město - 1 Chalupa pod Melechovem - penzion - 2 Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město - 4
Chalupa pod Melechovem - penzion - 5 Světlá nad Sázavou - Dolní Město Dvoulůžkový pokoj - Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město - 7 Čtyřlůžkový pokoj - Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město - 9 Chalupa pod Melechovem - penzion - 10 Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - penzion - 11 Světlá nad Sázavou - Dolní Město Chalupa pod Melechovem - penzion - 12 Světlá nad Sázavou - Dolní Město
Domácí mazlíček v penzionu povolen Penzion nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u penzionu Penzion blízko sjezdovky

Ubytování v soukromí v chalupě s velkou zahradou v pásmu zalesněných vrchů Přírodního parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou nedaleko přírodní rezervace Stvořidla, v malé osadě Meziklasí u Světlé nad Sázavou. Novostavba, která plně zachovává ráz vesnické chalupy, ale vnitřní vybavení odpovídá náročnému standardu současného bydlení, stojí na okraji osady, uprostřed velké, travnaté zahrady s bazénem. Kousek za zahradou začínají rozsáhlé lesy plné hub.

NEJPODROBNĚJŠÍ INFORMACE A FOTOGRAFIE VŠECH POKOJŮ NAJDETE NA

www. ubytovani - na - vysocine. cz

Ubytování v penzionu

Penzion nabízí ubytování pro 16 osob v celkem 5 pokojích.

Ložnice a pokoje: ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ (170 Kč os/noc při obsazení všech lůžek) +2 přistýlky (po 150 Kč/noc) sprcha a WC, varná konvice, lednice, rádio, TV, WIFI. Vaření v přízemí - vařič, mikrovlnka, remoska, nádobí pro běžné vaření a stolování.

APARTMÁN s osmi lůžky (190 Kč os/noc při obsazení všech lůžek) 3 pokoje+kuchyň s jídelnou + koupelna s WC (70m2). Vařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí pro běžné vaření a stolování, rádio, televizor, WIFI.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ (290 Kč os/nocpři obsazení všech lůžek) - sprcha, WC, lednice, varná konvice, rádio, TV, WIFI, vaření hned za dveřmi pokoje - vařič, mikrovlnka, remoska, nádobí pro běžné vaření a stolování.

Sociální zařízení: Apartmán, čtyřlůžkový i dvoulůžkový pokoj mají každý svou vlastní koupelnu vybavenou sprchou, WC a umyvadlem se zrcadlem. Celkem jsou tedy v objektu 3 koupelny.

Vytápění: Objekt je možno vytápět ústředním topením. Náklady na topení jsou navíc. Platí se pouze skutečně vynaložené náklady na vytápění.

Doprava, parkování: Silnice, která vede přímo kolem brány, je dobře udržovaná i v zimě. Na zahradě cca 8 parkovacích míst.

Adresa: Meziklasí 26 GPS: 49°38′27.626″N 15°21′7.172″E

VLAKEM: Do Světlé nad Sázavou, z Prahy i Brna jezdí vlaky cca každé dvě hodiny, cesta z Prahy trvá asi 2 h, z Brna asi 1,5 h. Do 16,30 se dá ze Světlé dojet do Meziklasí autobusem. Po dohodě Vás můžeme na nádraží vyzvednout autem.

AUTOBUSEM: Do Ledče nad Sázavou, nebo do Světlé nad Sázavou.

Stravování

Všechny pokoje mají k disposici kuchyňku s plným vybavením, lze tedy využít výhody vlastního stravování. Nejbližší obchod 2 km. Nejbližší hospůdka 3 km, v té je občerstvení k disposici vždy, vaření možné, ale je třeba domluvit předem. Ve vzdálenosti 4 km v Kejžlici vynikající restaurace s domácí kuchyní a výhodnými cenami. V Lipnici nad Sázavou(5 km) je několik restaurací, kde se dobře nají i náročný strávník.

Vybavení penzionu

Chalupa není "luxusní". Je zařízena jednoduše a účelně, většinou starším nábytkem. V útulném prostředí poskytuje vše potřebné pro příjemný pobyt

Vchod do objektu je ze zahrady, majitelé mají svůj vchod z druhé strany domu. Hostům je k disposici velká, travnatá zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, petanque, posezení ve stínu stromů, i bazén 7,5 x 3,6 m hloubka 1,2 m (vyhřívaný solárními panely). V celém penzionu i v zahradě je možnost připojení k internetu - WIFI.

Speciální společenská místnost v chalupě není. Pokud se u nás sejde parta, která obsadí celou chalupu, sedávají v jídelně apartmánu. Je široká 2 m, dlouhá 6,5 m a za roh pokračuje kuchyňkou. Pokud se velký stůl odstaví od zdi, případně se k němu přistaví stůl, který je vedle lednice, sesedlo se tam už vícekrát 16 lidí. Dá se tak posedět, popovídat, případně zazpívat, ale na náročnější pohybové aktivity to není (i když se tam i tančilo - v prostoru kuchyňky a přilehlého pokoje! ).

Výlety, atrakce, zábava

V blízkosti značené stezky pro pěší turistiku, cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla - ráj vodáků.

VYCHÁZKY A VÝLETY: Hrad Lipnice nad Sázavou a zatopené lomy - 5 km. Stvořidla - peřejnatý kaňon Sázavy - 3 km. Světlá nad Sázavou - rozsáhlý park, podzemní chodby, sjezdovka - 6 km. Ledeč - hrad, muzeum skla - 8 km. Melechov - 707 m n/m (běžecké stopy), jeden z vrcholů Vysočiny - 3 km. Havlíčkův Brod - muzeum, Havlíčkův dům, krytý bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi - 20 km Jihlava - centrum Vysočiny - ZOO, akvapark, katakomby - 40 km. Hrad Český Šternberk - 40 km, možno cestovat Posázavským Pacifikem - k zastávce 2,5 km. Praha - 95 km - po dálnici hodina jízdy.

Možnosti koupání: Kouty - rybník Homole, lom Lipnice nad Sázavou, rybník Ředkovec, rybník Kachlička, koupaliště Humpolec - Žabák , koupaliště Olešná (u Havličkova Brodu), přehrada Vřesník, Sedlická přehrada, koupaliště Havličkův Brod, Havlíčkův Brod - rybník Cihlář, bazén Havlíčkův Brod, koupaliště Úsobí, přehrada Trnávka.

Blízká lyžařská střediska: Melechov, Kadlečák.

Dolní Město - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 16 osob - 5 pokojů

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: 170,- Kč
Letní sezona: 170,- Kč
Mimo sezonu: 170,- Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 340,- Kč
Letní sezona: 340,- Kč
Mimo sezonu: 340,- Kč

Silvestr - máme ještě volno

425,- Kč
Ubytování nejméně na tři noci.

Vánoce - máme ještě volno

240,- Kč
Cena za osobu/noc při plném obsazení pokoje. Náklady na topení se platí zvlášť, dle spotřeby. V termínu 22.-28.12 nejméně 3 noci.
Klidné, tiché Vánoce uprostřed Vysočiny. Svého psa můžete vzít s sebou. Na požádání můžeme zajistit živý stromek.

Provoz, poplatky, ceny

170 Kč je cena za osobu/ noc v nejlevnějším pokoji - čtyřlůžkovém. U ostatních pokojů je cena vyšší (uvedena přímo v popisu pokoje). Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. V červenci a srpnu ubytování v týdenních turnusech od neděle do neděle. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Ceny uvedeny při plném obsazení pokojů.

Kauci nepožadujeme. Povlečení je zahrnuto v ceně. Jediné poplatky, které nejsou obsaženy v ceně za ubytování, jsou poplatky za vytápění - platí se zvlášť, podle spotřeby. Pes 50 Kč/noc.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele penzionu

Telefon: 603 495 885
www.ubytovani-na-vysocine.cz
GPS penzionu: 49.64101N, 15.35199E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Meziklasí (200 m)
vlak nádraží Světlá nad Sázavou (6 km), zastávka Smrčná (3 km)
restaurace Dolní Město, Lipnička, Trpišovice(3 km), Lipnice(5 km)
koupání bazén na zahradě, lomy Lipnice(5 km)
lyžařský vlek Světlá nad Sázavou (6km)
obchod Dolní Město (2 km)
pošta Dolní Město (2 km)
nákupní centrum Světlá nad Sázavou (6km)
bankomat Světlá nad Sázavou (KB, ČSOB, ČS - 6 km)
les 100 m
Možnosti ubytování v okolí: Dolní Město | Vysočina | Posázaví |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v penzionu domácí mazlíček povolen
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v penzionu nekuřácký objekt
penzion s bezbariérovým řešením bezbariérové ubytování
Pan domácí přítomen majitel v objektu nebo jeho části

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v penzionu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v penzionu sprchový kout

Venkovní vybavení:
penzion s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u penzionu pískoviště

Okolí penzionu:
Oplocení kolem penzionu oploceno
Parkování u penzionu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí penzionu travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Bazén poblíž penzionu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
penzion pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Chalupa pod Melechovem

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Dolního Města

T Rosička : Nová Říše : Svratouch : Moravec : Trpišovice : Častrov : Radňovice : Skryje : Stan : Bílek

Nacházíte se na stránce ubytování Světlá nad Sázavou - Dolní Město na Vysočině, objekt: Chalupa pod Melechovem, penzion na horách.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Dolní Město :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Posázaví :: pronájem chat a chalup na Vysočině :: penzion Vysočina počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz