Ubytování PetrušovChalupa U RockeraUbytování v Petrušově, soukromá chalupa k pronájmu ve Východních Čechách.Východní Čechy
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Východní Čechy   Chalupa Petrušov

Chalupa U Rockera

 - 

Petrušov

  objekt č. 0361 125 osob | 6 ložnic
Chalupa k pronájmu - ubytování Petrušov Východní Čechy
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa U Rockera - pronájem chalupy - 1 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa ubytování Petrušov - 2 Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 3 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronajmutí - 4 Petrušov
Chalupa U Rockera - chalupa ubytování Petrušov - 5 Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 6 Petrušov Chalupa U Rockera - pronájem chalupy - 7 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronajmutí - 8 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa ubytování Petrušov - 9 Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 10 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronajmutí - 11 Petrušov Chalupa U Rockera - pronájem chalupy - 12 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 13 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 14 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 15 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 16 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 17 Petrušov Chalupa U Rockera - pronájem chalupy - 18 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 19 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronajmutí - 20 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 21 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 22 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 23 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 24 Petrušov Chalupa U Rockera - pronájem chalupy - 25 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 26 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 27 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronájmu - 28 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 29 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa k pronajmutí - 30 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 31 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 32 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 33 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 34 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 35 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 36 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 37 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 38 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 39 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 40 Petrušov Chalupa U Rockera - chalupa - 41 Petrušov
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy

Chalupa se nachází 10 km východně od Moravské Třebové. Jedná se o zrekonstruovaný bývalý statek na kraji osady. Kapacita ubytování je až 25 osob, v případě větších akcí(svatba, výročí, ... ) možno i více. Po předchozí domluvě lze pronajmout jen část chalupy za nižší cenu. Chalupa se pronajímá vždy pouze pro jednu skupinu osob. Ze zahrady je výhled na louky a les. V okolí jsou značené cyklistické trasy v mírně zvlněné až kopcovité krajině. Chalupa je vhodná pro rodiny s dětmi, ale i pro sportovně laděné skupiny a také pro oslavy všeho druhu.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 125 osob v 6 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Přízemí: celkem 8 lůžek. První ložnice - 2 poschoďové postele, z toho 1 dole pro 2 osoby; druhá ložnice - 1 poschoďová postel; společenská místnost 1 postel.

Podkroví: celkem 14 lůžek + 3 v záloze. Jeden průchozí pokoj nad schodištěm - 3 postele + 3 postele bokem jako rezerva, vlevo od něj jedna ložnice - 4 postele; vpravo dvě ložnice po dvou postelích. Za kuchyňkou jedna ložnice - 3 postele.

Sociální zařízení:
Přízemí: vstup od kuchyně - koupelna, sprchový kout, 2x umyvadlo, WC.

vstup ze dvora - druhé WC

Podkroví: 1x sprchový kout; 1x WC.

Vytápění:
V chalupě jsou ve společenské místnosti krbová kamna na dřevěné pelety. Jsou napojena na radiátory a vytápí tak celý objekt. Pelety jsou baleny v pytlích po 15ti kg. Stačí přikládat 1x až 2x za 24 hodin. Zapnutí a vypnutí se provádí jedním tlačítkem.

Doprava, parkování:
Při příjezdu do Petrušova směrem od Starého Města pojedete od značky obce "Petrušov" ještě 1,4 km, kde uvidíte vpravo bílou šipku s nápisem "UBYTOVÁNÍ". Tam odbočíte doleva a po 200m vlevo uvidíte chalupu s č. 16 na vratech. Vpravo bude otevřená šedá brána. Před ní je možno podél plotu parkovat.

Stravování

Na začátku Petrušova je příjemná klasická vesnická hospoda (1,4 km) se zahrádkou a dobrým pivem. Na jídlo je potřeba si zajet do Starého Města (5 km), nebo do Moravské Třebové (10 km). Potraviny jsou nejblíže St. Město - "Jednota" s omezenou nabídkou, nebo MT - Lidl, Billa atd...

Vybavení chalupy

Na zahradě je travnaté hřiště na fotbal, nohejbal, volejbal se sítí, dvěma brankami, lajnovačkou na vápno a vysokým sedátkem pro rozhodčího na síti (pro 2 osoby). Hřiště je ohraničeno drátěným plotem do výšky 3 m. Tribuna vedle hřiště má půdorys 10x1,5 m, podlaha ve výšce 2m a je zastřešená. V čele je dětská horolezecká stěna s chyty. Na jaře k ní přibude skluzavka, posezení a nějaké atrakce pro děti včetně pískoviště. Před verandou je kruhový bazén průměr 4,6 m, hl. 1,2 m, solární ohřev. Betonový ping pong uprostřed zahrady. Starší pálky a míčky k dispozici. Vedle hřiště se nachází ohniště s dlažbou a přístřeškem, židle, stůl, dřevěné lavice, osvětlení. Dřevo zdarma. Dětské pískoviště. U vstupu do chalupy je dřevěná krytá veranda (11x5 m)s ohrádkou, dlažba, osvětlení, přenosný plynový sporák na velký hrnec, gril na kýtu s el. motorkem nebo rošt. Dvě velké lavice, kredenc. Možnost grilování za každého počasí! Asi 2/3 verandy se dají zakrýt polykarbonátovými deskami proti větru a dešti.

V chodbě v chalupě za verandou je profesionální tříkohoutový výčep s chlazením vodou a vzduchovým kompresorem. 3 typy narážecích hlav po dvou jsou na požádání k dispozici. Vpravo za výčepem je společenská místnost s "děrovaným" kulečníkem, 3 tága, krbová kamna, sedačka, televize, wifi. Na kulečník je možno dát desku a je z něj stůl. V kuchyni a jídelně je k dispozici: veškeré běžné nádobí pro 20 a více osob, hrnce, půllitry, panáky, talíře, příbory, hrnec 30 a 43 l, myčka na nádobí, el. horkovzduš. trouba, plynový sporák, rychlovar. konvice, mikrovlnka, 3x lednice s mrazákem. V podkroví je televize a malá kuchyně s el. troubou, sporákem, mikrovlnkou a rychlovar. konvicí. Uvnitř objektu se nekouří, kouření povoleno na verandě a na zahradě. Pejsci vítáni (za poplatek 200,- Kč).

Výlety, atrakce, zábava

St. Město 5 km - minigolf, tenis 1 kurt (koberec), sportovní letiště

Moravská Třebová 10 km - aquapark, tenis 4 kurty (antuka), dráha na in line brusle, zámek

Mírov - věznice

Mladějov - úzkorozchodná železnice - 11 km historickým vláčkem

Bouzov 30 km - hrad

Cimburk 20 km - zřícenina hradu

Čeňkovice, Červená voda - 40 min. autem, lyžařské středisko

Mladeč 45 km - krápníkové jeskyně

Možnosti koupání: aquapark Moravská Třebová , horní nádrž Krchleby, přehrada Na Jahodné, koupaliště Rychnov na Moravě, koupaliště Rozstání, bazén Zábřeh, přírodní koupaliště Městečko Trnávka, koupaliště Moravacamp, bazén Mohelnice, plavecký bazén Mohelnice, rybník Dubicko - Hosena, Lanškroun - Dlouhý rybník, koupaliště Loštice, pískovna Moravičanské jezero, Štíty - Acrobat Park.

Petrušov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 125 osob - 6 ložnic

Letní sezóna: červenec, srpen
Zimní sezóna:
Minimální délka ubytování 1 noc.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 23 000 Kč
Letní sezona: 33 000 Kč
Mimo sezonu: 23 000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 11000 Kč
Mimo sezonu: 11000 Kč

Vánoce 2024 - máme ještě volno

Cenovou kalkulaci sdělím na dotaz - dle počtu osob a délky pobytu
Na jakékoli dotazy rád odpovím.

Silvestr 2024 - máme již obsazen

25000 Kč
3 noci, 20 osob.Délku pobytu,termín a počet osob lze po domluvě upravit.
Energie i topení je již zahrnuto v ceně.

Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře

Cenovou kalkulaci sdělím na dotaz - dle počtu osob a délky pobytu
Na jakékoli dotazy rád odpovím.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na jednotlivé dny. Vše záleží na tom, jak se domluvíme. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Kauce 2000,- Kč při příjezdu.
Energie , plyn, voda a poplatek obci je jž zahrnut v ceně.Dřevo na venkovní ohniště zdarma, v zimním období se platí palivo do kotle - pelety(lisované piliny) a to dle spotřeby během Vašeho pobytu. Zaplacená záloha se se vrací pouze při obsazení zrušeného termínu.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Petrušov 16   |   GPS chalupy: 49.81508N, 16.73418E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Staré Město (5km)
vlak Moravská Třebová (10km)
restaurace Petrušov (1,5km)
koupání Moravská Třebová (10km)
lyžařský vlek Cotkytle (20km), Čenkovice (30km)
obchod Staré Město (5km)
pošta Staré Město
nákupní centrum Moravská Třebová (10km)
bankomat Moravská Třebová
les 300 m
Možnosti ubytování v okolí: Petrušov | Východní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Sprchový kout na chalupě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chalupa U Rockera

Podzim 2023 - Apalucha s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Na chalupu se opakovaně rádi vracíme s dětmi 2-12 let. S majitelem naprosto výborná domluva.

Podzim 2022 - Tereza s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Byli jsme zde na prodlouzeny vikend - nekolik rodin s detmi - a byli jsme nadseni… dospeli i deti… porad teplo, super terasa, super zahrada, tocene pivo a limonada, a kolem spousta moznosti na vylety na kole i jinak a spousta hub… všem doporucujeme a urcite jeste nekdy dorazime!!’

Jaro 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 64%

Jaro 2019 - RENATA s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
VŠEM KTERÍ PLANUJÍ VĚTŠÍ RODINOU DOVOLENOU NEBO AKCI URČÍTĚ DOPORUČUJI.PAN MAJITEL JE STRAŠNĚ MILEJ PÁN,PRO DĚTI JE TO PERFEKTNÍ ODREAGOVÁNÍ URČITĚ SE TAM NEBUDOU NUDIT.JSEM STRAŠNĚ RÁDA ŽE JSME SI VYBRALI ZROVNA TUHLE CHALUPU A URČITĚ JI JEŠTĚ NAVŠTÍVÍME.VŠICHNI JSME BYLI MOC SPOKOJENÍ,MOC DĚKUJEME PANU MAJITELI

Jaro 2018 - Zuzana- sraz přátel se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa v Petrušově je prostě super. Jezdíme tam na prodloužený víkend parta cca 20 lidí na přelomu května/června již od roku 2016...příští rok už máme samozřejmně objednán termín a moc se těšíme.Hned za dveřmi narazíme bečky s pivkem a kofolou, zatopíme pod grilem a pak už jen velký relax a zábava. Každý si tam najde to svoje-přírodu a klid,hřiště, bazén, pinec, biliár(v noci velký pokrový stůl). Majitel p.Žoch ve všem ihned ochotný a vždy s dobrou náladou.Jsme rádi že jsme Vás našli. Doporučujeme, nebudete litovat.

Podzim 2018 - Š. K. + J. K. v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
V chalupě jsme pobyli pouze jednu noc mezi dvěma cyklovýlety - a bylo to SUPER. Velmi příjemný majitel a nádherná chalupa s luxusní zahradou. Doporučujeme!

Léto 2017 - Zuzana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Již několik let nejezdime jinam. Je nás více rodin a dovolená na chalupě v Petrusove u p.Žocha je pro nás neskutečný relax a pohoda. Krásné prostředí, nespočet možností, jak se deti mohou vyřadit (a my s nimi) i ochota p.majitele je bezkonkurenční. Sotva přijedeme, už si můžeme nacepovat nachlazene chlazene limo i pivo :-), prostě od A do Z stav ideál pro pohodovou, rodinnou dovolenou...!!! Doporučujeme!
Absolutně NIC, rádi se vracíme...:-)

Podzim 2017 - Andrea s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Poloha,spoustu mista na spani,kulecnik byl velky hit
Snad jen mene sklenicek pro vetsi pocet osob.

všechny recenze (8)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Petrušova

Lázně Bohdaneč : Horní Lipka : Božanov : Semín : Slatina nad Úpou : Jívka-Hodkovice : Hněvětice : Jeřice u Hořic v : Adršpach Zdoňov : Mlýnický Dvůr

Nacházíte se na stránce ubytování Petrušov ve Východních Čechách, objekt: Chalupa U Rockera, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Petrušov :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy ve Východních Čechách :: penzion Východní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2024 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz