Ubytování Albrechtice u SušiceChalupa pod SedlemUbytování v Sušici, soukromá chalupa k pronájmu na Šumavě.Šumava
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Šumava   Chalupa Albrechtice u Sušice

Chalupa pod Sedlem

 - 

Albrechtice u Sušice

  objekt č. 0243 8 osob | 2 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Albrechtice u Sušice Šumava
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa po Sedlem - pronájem Albrechtice u Sušice Chalupa pod Sedlem - ubytování Albrechtice u Sušice Spodní část zahrady - chalupa k pronájmu Albrechtice u Sušice Posezení u kameného stolu pod pergolou - chalupa k pronajmutí Albrechtice u Sušice
Bazen a trampolína - chalupa ubytování Albrechtice u Sušice Radost na trampolíně - chalupa k pronájmu Albrechtice u Sušice Velký pokoj - pronájem chalupy Albrechtice u Sušice Malý pokoj - chalupa k pronajmutí Albrechtice u Sušice Kuchyň - sklípek - chalupa ubytování Albrechtice u Sušice Sklípek - jídelna - chalupa k pronájmu Albrechtice u Sušice Chodba - chalupa k pronajmutí Albrechtice u Sušice Koupelna přizemí - pronájem chalupy Albrechtice u Sušice WC v přizemí - Albrechtice u Sušice Koupelna II. - podkkoví - Albrechtice u Sušice Chalupa pod Sedlem - letecký snímek - k pronájmu Albrechtice u Sušice Chalupa pod Sedlem a Albrechtice - foto konec února - Pohled z chalupy - Albrechtice u Sušice Pohled z chalupy - podzim - pronájem Albrechtice u Sušice Podzim z okna chalupy - Albrechtice - Pohled z chalupy na Svatobor - k pronajmutí Albrechtice u Sušice Pohled od chalupy na Rabí - Albrechtice u Sušice Albrechtice - nejstarší kostel v kraji - chalupa k pronájmu Kostel v Albrechticích z 12 století - Rozhledna na Sedle - Albrechtice u Sušice Tak se stavěla rozhledna - pronájem chalupy Albrechtice u Sušice Stavba rozhledny - podzim 2009 - Albrechtice u Sušice Velký Javor - pohled ze Sedla - Albrechtice u Sušice Pohled ze Sedla - chalupa k pronájmu Albrechtice u Sušice Kam je vidět na Šumavu ze Sedla - Albrechtice u Sušice Šumava v zimě - pohled ze Sedla 1. - chalupa k pronajmutí Albrechtice u Sušice Šumava v zimě - pohled ze Sedla 2. - Albrechtice u Sušice Hrad Kašperk - Albrechtice u Sušice Kašperk a Sedlo - Albrechtice u Sušice Hrad Rabí - Albrechtice u Sušice Hrad Velhartice - Albrechtice u Sušice Klenová - galerie - Albrechtice u Sušice Švihov - vodní hrad - Albrechtice u Sušice Klatovy - Černá věž - Albrechtice u Sušice Svatobor a Sedlo - Albrechtice u Sušice Sušice v zimě - Albrechtice u Sušice
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy

Vážení hosté.

Poslední volný termín v sezoně léto 2024.

24.8.- 31.8.2024 objednejte včas - neváhejte!

Pak už volno jen mimo sezonu červen a září se slevou 2000,- Kč.

NABÍZÍM:

Minimálně týdenní ubytování až pro 8 osob v dobře zařízené původní šumavské chalupě. Zdravé a klidné prostředí. Polosamota pod lesem. Chalupa je 6 km od Sušice nad vesničkou Albrechtice,

ve výšce 750m n/m a je z ní uchvacující výhled do kraje po celém horizontu. Bezproblémové je parkování aut před chalupou na otevřeném prostranství.

Kolem chalupy je Vám k dispozici zatravněná, udržovaná, oplocená zahrada. Zakryté posezení u kamenného stolu je v přední části spodní zahrady. V horní části zahrady je umístěn 5m velký kulatý bazén a 3,70m velká trampolína pro skotačení Vašich dětí. Nově v garáži stolní fotbálek!

Naše chalupa je ideální místo pro prožití Vaší aktivní či pasivní dovolené a je dobře situovaným výchozím bodem pro výlety po Šumavě.

Během Vašeho pobytu se v chalupě nevyskytuje žádná jiná osoba!! Prostřední podlaží je uzamčeno - nepronajímá se.

V celém objektu je dostupný vysokorychlostní WIFI Internet!

V chalupě je zakázáno kouřit!

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Dva 30 a 36 m² velké podkrovní pokoje, dobře prosvětlené střešními a štítovými okny. Z většího pokoje vstup do lodžie. Ve větším pokoji 2 dvolůžkové postele. V menším 1 dvoupostel a 2 samostatná lůžka. Kompletně povlečeno!! Ručníky si dovezte vlastní!! Oba pokoje jsou vybaveny velkou televizí a radiobudíkem.

Upozornění: dvoje schodiště do podkroví může být obtížné pro osoby s pohybovými problémy!

V přízemí je kompletně zařízená kuchyň 7 m² a klenutý sklípek s posezením 12 m².

Velká garáž 30 m² k uložení kol apod.

Sociální zařízení:
1.koupelna se nachází v podkroví mezi oběma pokoji. Vybavena sprchou, umyvadlem a WC. Bojler s teplou vodou 160l. 2.koupelna, nově zrekonstruovaná je v přízemí. Vana 170 cm, umyvadlo. WC samostatně. Bojler s teplou vodou 120 l.

Vytápění:
Častečné el. akumulačními kamny, přímotopy a stáložárnými kamny na pevná paliva. Palivo zajištěno.

Doprava, parkování:
Vlastním autem. Bezpečné parkování na volném prostranství vedle místní komunikace před objektem. Kapacita pro několik aut - vyhrazeno pro ubytované.

Stravování

V chalupě je dobře vybavená kuchyňka pro vlastní vaření. V místě se nenachází žádná prodejna. Obchody jsou nejblíže v 6km vzdálené Sušici - 10 min. cesty autem.

Vybavení chalupy

Kompletní vybavení kuchyně nádobím na vaření a stolování, el. sklokeram. sporák s troubou, mikrovlnka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, pracovní stůl a nerezový dvoudřez, teplá voda z bojléru. Poskytnuto 5 ks utěrek.

Pro odpočinek v různých částech zahrady jsou vám k dispozicici rozkládací křesla, židle, 2 velké lavice se stolem (pivní set) velký přenosný gril na dřev. uhlí. K úschově kol vám poslouží garáž v přízemí objektu. Myslím i na sběrače hub se dvěma proutěnými košíky. U nás najdete vše potřebné k bezstarostnému prožití dovolené.

Prosím o dovezení si domácí obuvi k přezutí neboť v chalupě jsou 2 modřínová schodiště a na pokojích koberce. Přivezte si své ručníky!

Výlety, atrakce, zábava

Chalupu naleznete v klidném prostředí mimo hlavní silnici nad vesničkou Albrechtice. Sto metrů za chalupou začíná hluboký, rozsáhlý les, kterým po kilometru a půl vystoupáte na vrchol kopce Sedlo do výše 902 m n. m. kde se hned proti Vám přes údolí tyčí hrad Kašperk. Na tomto vrcholu kopce je vystavěna dřevěná rozhledna s krásným výhledem jak na Šumavu tak i do vnitrozemí.

Další hrady v okolí jsou Rabí 17km, Velhartice 15 km. Centrální Šumava - národní park do 20 km. Poznejte také druhou stranu Šumavy - Bayerische Wald! Na hranice je to 40 km.

V létě je možnost si jít zaplavat do koupaliště s přírodní vodou v Žihobcích, Nezdicích a do venkovního bazénu v Sušici a do nového Aquaparku v Sušici. Otužilí do řeky Otavy v Sušici.

Neomezeně se můžete čvachtat v 5 m velkém a 1,20m hlubokém, kulatém bazénu na slunném místě naší zatravněné zahrady, hned vedle chalupy nebo skákat na 3,70m velké trampolíně s nosností do 150kg.

Další Aquapark se nachází ve 20km vzdálených Horažďovicích.

V Sušici je např. možnost si zapůjčit kanoe nebo raft a sjet horní tok Otavy. Další možnosti jsou Zorbing, jízda ze Svatoboru na koloběžce, lanové centrum, vyhlídkové lety letadlem, paraglaiding, let v balonu, jízda na koni, kuželky aj. Hned za chalupou se napojíte na červeněbíle značenou turistickou stezku která Vás provede nejznámějšími místy Šumavy.

Lesy v okolí jsou plné lesních plodů a hub. Nejhezčí je na Šumavě v září.

Možnosti koupání: koupaliště Sušice, aquapark Sušice, lom Čimické jezírko, koupaliště Hartmanice, koupaliště Petrovice u Sušice, Úbislavický rybník, koupaliště Rohanov, rybník Zdíkovec, rybník Bušek, rybník Valcha, aquapark Horažďovice, koupaliště Mléčná Dráha - Račov, Hnačovský rybník, rybník Kramata, koupaliště Kvilda.

Sušice - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 8 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 29.6.- 31.8.2024
Minimální délka ubytování 7 nocí.

Ceny za týden za celou chalupu

Letní sezona: 16 000 Kč
Mimo sezonu: 14 000 Kč

Silvestr 2024

Silvestr nenabízíme
volné objekty na Silvestra

Provoz, poplatky, ceny

Provoz během léta - červenec, srpen - cena za týden 16 000,- Kč

Mimo sezonu - červen, září - sleva 2000,- Kč = cena za týden 14 000,- Kč =
= 1.6. - 29.6.2024 a 31.8. - 20.9. 2024

Kauce 1000,- Kč.

V ceně jsou již zahrnuty lůžkoviny + spotřebovaná el. energie do 130kW a voda.

Polatek za psa 350,- Kč za týden.

Cena je vždy stejná bez ohledu kolik osob je ubytováno !

SLEVA při pobytu 14 dní - 1000,- Kč

REZERVACE TERMÍNU je po uhrazení zálohy 6.000,- Kč

Zálohu zaplaťte do 3 dnů od potvrzení volného termínu

na bankovní účet: 1230201056 / 3030

do poznámky uveďte Vaše jméno.

Obratem Vám zašlu potvrzení o přijetí platby a 100% rezervaci.

E-mail na majitele : mi.luhan@seznam.cz

Zbytek ceny se doplácí při nástupu spolu s vratnou kaucí 1.000,- Kč
Pří případném zrušení rezervace,
nejpozději však 2 měsíce před nástupem Vám bude záloha vrácena.

!! Cena již obsahuje spotřebovanou el. energii do 130kW (normální týdenní spotřeba bývá kolem 110 kW) a vodu. Při překročení limitu zákazník zaplatí 10 Kč za 1 kW spotřebované el. energie nad daný limit !!


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Albrectice eč.3   |   GPS chalupy: 49.19894N, 13.56462E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 400m
vlak 8km
restaurace 6km
koupání 3km
obchod 6km
pošta 6km
nákupní centrum 6km
bankomat 6km
les 100m
Možnosti ubytování v okolí: Sušice | Šumava |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Trampolína trampolína

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
chalupa na samotě chalupa na samotě
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž blízká jízdárna
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chalupa pod Sedlem

Podzim 2023 - Vera s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Kludné prostredie,ticho,krásna príroda,pán majiteĺ ustretový a komunikatívny,v čase násho pobytu bolo nádherné počasie,takže sme si Šumavu báječne užili každodennými výletmi.Všetci sme boli spokojní a odchádzali sme s množstvom peknývh zážitkov a spomienok.

Léto 2023 - Ivana v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Můžeme jen a jen doporučit

Léto 2023 - Jarmila Šebková s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme velmi spokojeni, dětem i nám se líbilo vlastně všechno. Krásná krajina, borůvky i houby v lese nedaleko za chalupou, na zahradě bazén, v chalupě bylo v přízemí velmi příjemně chladno. Celá zahrada oplocená, takže jsme se nemuseli bát o naše malé psy. Doporučuji všem, byl to prima týden.

Léto 2023 - Rodina s pejsky s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Za nás vše bylo na

Léto 2022 - Lucie s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Chalupa má úžasný výhled a večer tam byl úžasný klid.
Majitel
byl velmi milý, ochotný a dal nám spoustu typů na výlety.
Byli jsme moc spokojeni.

Léto 2022 - Martin s rodinou a kamarády
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Naprostá spokojenost - skvělá komunikace s majitelem, nádherná lokalita, super relax

Léto 2022 - Stratil s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vyborne ubytovani, skvela destinace

Jaro 2022 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
Pěkná chalupa na skvělém místě a s krásným výhledem.

Léto 2021 - Michal s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Majitel chalupy je příjemný pán.Chalupa poskytuje vše co je třeba k pohodové dovolené.Krásná zahrada,výhled do krajiny jako z rozhledny.Naprostá spokojenost.
Michal s rodinou.

Léto 2021 - vojtech s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
všechno
žádné

všechny recenze (20)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sušice

Stachy Zadov : Spůle : Sobětice : Nuzerov : Srní : Nemilkov : Strunkov : Hory Matky Boží : Děkan. Skaliny : Javorná

Nacházíte se na stránce ubytování Albrechtice u Sušice na Šumavě, objekt: Chalupa pod Sedlem, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sušice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Lipno :: pronájem chalupy na Šumavě :: penzion Šumava počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz