chaty a chalupy

Ubytování Třeština - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Třeštině - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Třeština

Třeština, okres Šumperk

Vila Háj

ubytování Třeština v penzionu
1 až 21 osob
6 pokojů

Plhákovu vilu najdete v osadě Háji ležící na řece Moravě jež protéká rozlehlým úvalem lužní krajiny mezi Hanušovickou a Zábřežskou vrchovinou. Vilu nechali postavit manželé Karel...

ceny ubytování (pokoj/noc):
Léto: 900 kč / Zima: 900 kč
Mimo sezónu: 900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Třeštiny na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Hlivice
ubytování Třeština na chalupě k pronájmu
2 až 6 osob
Loštice
Chalupa k pronájmu - Loštice Severní Morava a Slezsko
1 až 4 osoby
Řimice
ubytování Nové Mlýny - Řimice Penzion na horách
1 až 14 osob
 

Ubytování v okolí Třeštiny

V okolí Třeštiny byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Třemešek, Kladky, Zborov, Bedřichov u Oskavy, Hraběšice, Sobotín, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota, Klepáčov, LAV Vernířovice.

Vodní plochy v dosahu Třeštiny: bazén Mohelnice, Moravičanské jezero, rybník Dubicko - Hosena, koupaliště Loštice, přehrada Dolní Bušínov - Na Jahodné, bazén Zábřeh, bazén Uničov , koupaliště Uničov, koupaliště Litovel, koupaliště Libina.

Tipy, zajímavosti, informace:

Třeština - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/trestina_1532.html.

Přidejte svůj tip k obci Třeština

Víte o nějaké zajímavosti v obci Třeština nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Třeštině na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Třeština - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz