Dům s apartmány U Kožešníků - ubytování SedloňovUbytování v Orlických horách, Dům s apartmány U Kožešníků k pronájmu.Ubytování Orlické hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022 / 2023   Orlické hory   Chalupa Sedloňov

Dům s apartmány U Kožešníků

 - 

Sedloňov

  objekt č. 0003 125 osob | 5 ložnic
Chalupa k pronájmu - ubytování Sedloňov Orlické hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Dům s apartmány U Kožešníků - pronájem chalupy - 1 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa ubytování Sedloňov - 2 Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 3 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronajmutí - 4 Sedloňov
Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa ubytování Sedloňov - 5 Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 6 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - pronájem chalupy - 7 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronajmutí - 8 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa ubytování Sedloňov - 9 Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 10 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronajmutí - 11 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - pronájem chalupy - 12 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 13 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 14 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 15 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 16 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 17 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - pronájem chalupy - 18 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 19 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronajmutí - 20 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 21 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 22 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 23 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 24 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - pronájem chalupy - 25 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 26 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 27 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa k pronájmu - 28 Sedloňov Dům s apartmány U Kožešníků - chalupa - 29 Sedloňov
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Nabízíme ubytování v Domě s apartmány U Kožešníků, 5x apartmán po čtyřech lůžkách. Děti mohou využít novou dětskou hernu s veškerým vybavením. V zimně v herně i stůl na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. V každém apartmánu se nachází kuchyňský kout s veškerým vybavením, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, dále sprchový kout spolu s WC. K dispozici je velká společenská místnost s LCD TV, SAT, DVD, CD, WIFI, radio, internet, stolní společenské hry nejen pro děti, ale i pro dospělé, knihovna. bar s alko a nealko nápoji. Ve společenské místnosti je možnost pronájmu chladícího a stáčecího zařízení na pivo. Pivo jsme schopni zajistit dle dohody. Vedle společenské místnosti je nově zrekonstruovaná kuchyň kterou lze využít pro přípravu společné stravy, vybavení myčka nádobí, el. sporák s varnou deskou, troubou, ledničky, mikrovlnka, rychlovarná konvice, ... Nabízíme venkovní posezení pod pergolou, zahradní nábytek, zahradní krb, zahradní bazén s pískovou filtrací. U domu se nachází velké travnaté dětské hřiště spolu s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, koše na basketbal, Ruské kuželky, skluzavkou. Hřiště možno využít pro fotbal nebo další míčové hry. Pozemek ohraničuje horský potůček spolu s živým plotem.

Ubytování na chalupě

V chalupě je k dispozici 5 samostatných 4lůžkových apartmánů.

Rozdělení objektu: zobrazit 5 jednotek skrýt přehled jednotek

Apartmán (4-5 osob) 1
apartmán 4+1

Pro rodiny a menší skupiny nabízíme 5 apartmánů. V každém apartmánu se může ubytovat 4-5 osob.

Apartmán (4-5 osob) 2
apartmán 4+1

Pro rodiny a menší skupiny nabízíme 5 apartmánů. V každém apartmánu se může ubytovat 4-5 osob.

Apartmán (4-5 osob) 3
apartmán 4+1

Pro rodiny a menší skupiny nabízíme 5 apartmánů. V každém apartmánu se může ubytovat 4-5 osob.

Apartmán (4-5 osob) 4
apartmán 4+1

Pro rodiny a menší skupiny nabízíme 5 apartmánů. V každém apartmánu se může ubytovat 4-5 osob.

Apartmán (4-5 osob) 5
apartmán 4+1

Pro rodiny a menší skupiny nabízíme 5 apartmánů. V každém apartmánu se může ubytovat 4-5 osob.

Ložnice a pokoje:
5 x apartmán čtyřlůžkový s možností přistýlky

Sociální zařízení:
V každém apartmánu vlastní sociální zařízení spolu se sprchou.

Vytápění:
Ústřední topení - tuhá paliva. Krbová kamna ve společenské místosti.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u objektu, 10 míst.

Další objekty: Horská chalupa U Kožešníků (č. 2).

Stravování

V každém apartmánu je vlastní kuchyňský kout. Dále je v obci možno navštívit 3x restauraci, případně ve 3 km vzdáleném Deštném v O. h.

Pronaše host nasmlouvány slevy na lyžování, lanového parku a mnoha dalších služeb v našem oklí

Vybavení chalupy

V domě s apartmány se nachází pět apartmánů po čtyřech lůžkách. V každém apartmánu je kuchyňský kout s veškerým vybavením, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, dále WC spolu se sprchou. K dispozici je velká společenská místnost s LCD TV, SAT, internet, DVD, CD, knihovna, stolní hry pro děti i dospělé, bar s alko a nealko nápoji.

Výlety, atrakce, zábava

Léto: Sedloňovský Černý Kříž, Šerlišský Mlýn, Masarykova chata, Prales Bukačka. Pevnostní opevnění: Dobrošov, Hanička, Sněžné, Skutina. Zámky a hrady: Opočno, Nové Město n. M. , Náchod, Ratibořice, Nechanice - Hrádek, Rychnov n. Kn. Dále: ZOO Dvůr Králové, Lázeňské město v Polsku - Kudowa Zdrój - Vodní svět - aquapark, Národní park Stolové hory, sportovní středisko - Lanový svět, Muzeum hraček a muzeum žab. V Deštném v O. h. nově otevřené lanové centrum.

ZIMA:

Milovníci zimních sportů si přijdou na své. V obci se nachází ski areál s veškerým zázemím (školička, ski servis, občerstvení, půjčovna)domluveny slevy. Další vyhlášený ski areál vzdálený od nás cca 3 km je Deštné v O. h. s dvousedačkovou lanovkou, a dalšími cca 6 vleky. Veškeré zázemí pro lyžaře a snowboardisty. Mezi ski areály v našem okolí - Olešnice v O. h. SKi areal hartman (zde máme pro naše ubytované hosty zajištěny slevy), Říčky v O. h. a také v Polsku - Zieleniec - cca 30 km.

Možnosti koupání: přehrada Rozkoš, bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Bystré, koupaliště Dobré, koupaliště Dobruška, bazén Nové Město nad Metují, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Hroška, bazén Náchod, rybník Broumar, koupaliště Náchod, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, Přírodní koupaliště Radków, bazén Rychnov nad Kněžnou, rybník Špinka.

Blízká lyžařská střediska: Deštné v Orlických horách, Sedloňov, Olešnice v O.h., Šerlišský mlýn, Deštné - Na Špičáku, Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., pod Masarykovou chatou, Hartman - Olešnice v O. h., Zieleniec, Čihalka - Olešnice, Start - Deštné v Orlických horách, Nový Hrádek - Panská stráň, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Sedloňov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 125 osob - 5 ložnic

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: od 250 Kč
Letní sezona: od 250 Kč
Mimo sezonu: od 180 Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: od 250 Kč
Letní sezona: od 250 Kč
Mimo sezonu: od 180 Kč

Vánoce 2022 - máme ještě volno

180 Kč
ceny dohodou
Slevy na lyřařské vleky a služby v okolí

Silvestr 2022 - máme již obsazen

450 Kč

Jarní prázdniny 2023 - obsazenost dle kalendáře

250 Kč
ceny dohodou
Slevy pro naše hosty na vleky a další služby v našem okolí !!!
Slevy na vleky a dalšáí služby v okolí!!! Dům s apartmány (pět po čtyřech lůžkách). Každý apartmán má vlastní WC, sprchu, vybavený kuchyňský kout. V přízemí domu velká společenská místnost s barovým pultem, myčkou nádobí, stáčecím pultem na pivo, TV-LCD, WiFi - Free, DVD, SAT, PC a pračkou. V přízemí domu také kuchyň pro společné vaření se sporákem. Pronajímáme všech pět apart

Velikonoce 2023 - rok 2023 obsazen

Ceny dohodou
Dům s apartmány (pět po čtyřech lůžkách). Každý apartmán má vlastní WC, sprchu, vybavený kuchyňský kout. V přízemí domu velká společenská místnost s barovým pultem, myčkou nádobí, stáčecím pultem na pivo, TV-LCD, WiFi - Free, DVD, SAT, PC a pračkou.
Nejbližší víkendové pobyty:

30.09. - 02.10.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

07.10. - 09.10.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

04.11. - 06.11.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

18.11. - 20.11.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

25.11. - 27.11.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

02.12. - 04.12.2022: 180,-Kč osoba / víkend
Poslední volné jarní a letní termíny

- Nabízíme ubytování v domě s apartmány v srdci Orlických hor v Sedloňově. Pět apartmánů po čtyřech lůžkách, možnost i přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení spolu se sprchou, samostatný kuchyňský kout, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici. Pokoje jsou v prvním patře domu. V přízemí domu je velká společenská místnost s LCD-TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet - Free WiFi, mini bar (alko a nealko nápoje) 1x myčka nádobí a krbová kamna. K dispozici také dětské dřevěné postýlky a dětské židličky. Děti mohou využívat velkou dětskou hernu s veškerým vybavením a se stolem na stolní tenis. Pro dospělé možnost relaxace v infrasauně. Stáčecí zařízení na pivo, chlazení. Zájemcům zajistíme nákup sudového piva. V přízemí domu velká kuchyň pro společné vaření s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, myčkou a pračkou. K dispozici jsou stolní společenské hry, knihovna. Vedle domu se nachází velké travnaté hřiště s dřevěnými prolézačkami, velkou skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, košem na basket, ruské kuželky, zahradní bazén, trampolína. U domu také venkovní posezení pod dřevěnou pergolou nebo pod slunečníky a zahradní krb. K zapůjčení jsou míče, pálky, terč na elektrické šipky. Parkování u domu. V létě k dispozici kolárna, v zimě lyžárna. Apartmány pronajímáme všechny najednou pro velkou skupinu, případně jednotlivě. Majitel je v objektu přítomen, stará se o topení. Vhodné i pro firemní akce.

Více zde: https://www.ukozesniku.cz/dum-s-apartmany/

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Silvestr min. týden


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: 777 702 388
www.ukozesniku.cz/
Adresa: Sedloňov 40   |   GPS chalupy: 50.33456N, 16.32107E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Sedloňov (500m)
vlak Opočno (18 km)
restaurace Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
koupání Deštné v O. h. (3km), Dobruška (15 km)
lyžařský vlek Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km), Olešnice (3 km )
obchod Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
pošta Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
nákupní centrum Dobruška (15 km)
bankomat Dobruška (15 km)
les Sedloňov (200)
Možnosti ubytování v okolí: Sedloňov | Orlické hory |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici
Pan domácí přítomen majitel v objektu nebo jeho části

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
chalupa má vnitřní terasu vnitřní terasa / zimní zahrada
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Trampolína trampolína
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Dům s apartmány U Kožešníků

Zima 2019 - Vojtovi s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Jezdíme sem s dětmi a partou každý rok a je to tu prostě bezva. V blízkosti nejméně 4 možnosti kam jet lyžovat a také možnost vyrazit do okolí na běžky. Děti si užili novou hernu a dospělí infrasaunu. Neustále to tu vylepšují. Prostě se zase těšíme na příští rok.

Zima 2018 - Maťo s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Malebná horská vesnice, v blízkosti jedno velké a čtyři malá lyžařská střediska, upravované běžkařské tratě, pěkné ubytování s velkou společenskou místností, hernou pro děti, saunou, pingpongovým stolem, blízko do Kudowy, kde je bazén, prostě vyžití za každého počasí. Na společenské večery bylo možné si objednat sud piva nebo lima. Pan domácí je super. Zkrátka parádní dovolená za málo peněz.
nejsou

všechny recenze (2)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sedloňova

Celné : Souvlastní : Žamberk : Dolní Morava : Kounov : Vlčkovice : Studené : Dolní Orlice : Moravský Karlov : Boříkovice

Nacházíte se na stránce ubytování Sedloňov v Orlických horách, objekt: Dům s apartmány U Kožešníků, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sedloňov :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz