Ubytování Velká Úpa

Horská chalupa u Kulišů

Ubytování ve Velké Úpě, soukromá chalupa k pronajmutí v Krkonoších.

Ubytování Krkonoše

Horská chalupa u Kulišů
Velká Úpa
210 osob | 4 ložnice
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020 / 2021   Krkonoše   chalupa Velká Úpa

Horská chalupa u Kulišů

 - 

Velká Úpa

  objekt č. 0014 210 osob | 4 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Velká Úpa Krkonoše
letní pohled na chalupu - pronájem Velká Úpa příchod ,vrchní vchod pro hosty - chalupa ubytování Velká Úpa pohled na objekt - chalupa k pronájmu Velká Úpa venkovní masážní bazén-vířivka - chalupa k pronajmutí Velká Úpa
vířivka - chalupa ubytování Velká Úpa gril pro hosty na hřiští - chalupa k pronájmu Velká Úpa letní hříště a horské saně na vývoz v zimě - pronájem chalupy Velká Úpa letní posezení u grilu - chalupa k pronajmutí Velká Úpa dětské hříště,hopačky posezení a gril - chalupa ubytování Velká Úpa terasa vchod z kuchyně - chalupa k pronájmu Velká Úpa letní gril s udírnou,ohništěm a barem(čepované pivo) - chalupa k pronajmutí Velká Úpa ovečky na louce pod chalupou - pronájem Velká Úpa obývací kuchyň,vchod na slunnou terasu - Velká Úpa dvoulůžkový pokoj - Velká Úpa ložnice,apartmán č.2 - chalupa k pronájmu Velká Úpa pokoj s koupelnou, průchozí do další ložnice - Velká Úpa obývací pokoj,možnost přistýlky,rozkl.gauč - Velká Úpa průchod z obývacího pokoje do ložnice - pronájem chalupy Velká Úpa obyvaci kuchyň - Velká Úpa kuchyňská linka - chalupa k pronajmutí Velká Úpa obývací pokoj ,rozkl.gauč ,průchozí do ložnice - Velká Úpa koupelna - chalupa k pronájmu Velká Úpa naše kočka Mona - Velká Úpa chalupa v zimě - Velká Úpa vchod pro hosty - pronájem chalupy Velká Úpa náš hodný pes Ervin - Velká Úpa srnky ,čekají na krmení - Velká Úpa transport zavazadel horskýma saněma - chalupa k pronájmu Velká Úpa dětské hřiště a terasa vchod do kuchyně - Velká Úpa transport zavazadel - chalupa k pronajmutí Velká Úpa Venkovní masážní bazén pod širým nebem - Velká Úpa Horská chalupa u Kulišů - chalupa - 32 Velká Úpa
hodnoceníkontakty ceník
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chalupa s vířivkou Chalupa blízko sjezdovky

Chalupa se nachází ve Velké Úpě na jižním svahu ve výšce 700m. n. m. v klidném prostředí u lesa s krásným výhledem na okolní hory. 800m od objektu je nákupní středisko, bowling, restaurace. V zimě: skiareál Černá hora - Pec - Velká Úpa, 2x lyžařské vleky (vlek Modřín a vlek Hoffer), třisedačkova lanová dráha na Portášky, délka sjezdovky 1464m s převýšením 350m. Sjezd a příjezd na lyžích k chalupě je možný (podle schopnosti a počasí) doporučujeme příjezd k chalupě od vleku Hoffer. Půjčovna lyží, kol. V zimě, parkováni u objektu není možné, parkovací místa máme pronajaté od obce 200m. od objektu. V létě příjezd a parkováni u objektu.

Nabízíme Vám příjemné ubytování v dvoupokojových apartmánech se soc. zař. O celkové ploše asi 100m2.v rekonstruované rodinné horské chalupě. Celé vrchní podlaží, podkrovní, se samostatným vlastním vchodem. Ke společnému užívání je Vám k dispozicí venkovní posezení s grilem a ohništěm, s výhledem do údolí Velké Úpy.

Venkovní masážní bazén pod širým nebem k celoročnímu užívání, obsah vody 1100l, teplota vody až 39°; ideální pro 4 osoby, vůně dle výběru.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 210 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Kapacita max. 10osob/5 pokojů. 2x Apartmán (vždy 2 pokoje, průchozí, uzavřené). 1Ap.: (dvoulůžko)+1x válenda, druhý pokoj: rozkládací gauč, (jako možnost přistýlky).

1x: dvoulůžkový pokoj: (dvoulůžko).

2Ap.: 1x(dvoulůžko), druhý pokoj: dvoulůžko+válenda.

Sociální zařízení: 2x koupelna: vždy - sprchový kout, umyvadlo a toaleta. 1x samostatné WC, umyvadlo.

Vytápění: Dle možnosti: elelektrokotel,

V zimním období vytápění kachlovýma kamnama, rozvody pro celou chalupu.

Doprava, parkování: V létě dostupnost autem až k objektu, parkovací místa pro 3 auta. Cesta k nám vede z Trutnova přes Svobodu nad Úpou a Horní Maršov do Velké Úpy kolem požární zbrojnice a dál po hlavní silnici (po pravé straně)hotel Atlas a na rohu u penzionu U PECE odbočíte do prava a pořad rovně do kopce, míjíte penzion BOUDA NA CESTĚ až vjedete do slepé ulice. V pravo stoji dřevěný rozcestník a hned za ním odbočíte do prava na lesní cestu, projedete esíčkem kolem chalupy SKALA a hned za ní zaparkujete na parkovíšti HORSKÁ CHALUPA U KULIŠŮ. Zima - parkování (vlastní) pro 4 auta, 200m od objektu u hlavní silnice. Doprava zavazadel a osob k objektu horskýma saněmi.

Stravování

Obchod potraviny, masna, - 800m. Restaurace v okolí chaty - více možnosti a výběru různých restaurací a jídelen. Pro stravování z vlastních zásob je k dispozicí kompletně vybavená kuchyň, v létě - zahradní gril.

Vybavení chalupy

Obývací kuchyň se vchodem na slunnou terasu, s posezením.

Vybavení:  kuchyňská linka - lednička s mrazákem, mikrovlna trouba, kávovar, varná konvice, el. 4 - plotýnková varná deska, elektrická pečicí trouba, el. vařič vajec, toustovač, kompl. vybavení kuchyňského nádobí a talířů.

Kuchyňský kout: rohová lavice, židle, 2 rozkládací stoly.

Venkovní vybavení - zahradní nábytek, lehátka, dětské hříště, houpačky, stan, zahradní gril, venkovní masážní bazén k celoročnímu užívání, do 39°C. teplota vody (horská voda, vlastní studna), pro 4 osob.

Připojení WIFI a TV - SAT.

Výlety, atrakce, zábava

Největší hora Sněžka - 6km. , Liščí hora, Luční bouda, Výrovka, Obří důl. Pec pod Sněžkou - sportcentrum, ZOO - Dvůr Králové, Adršpášské skály, Babiččino údolí, zámek Kuks, Opočno atd.

Černá hora, Aquapark Špindlerův Mlýn, ZOO Dvůr Králové, a také Vás zveme na masáž v přírodním prostředí s přírodní vodou o teplotě až 39° - náš venkovní masážní bazén pod širým nebem k celoročnímu užívání pro 5 osob.

Možnosti koupání: aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Retro park Sejfy, koupaliště Čistá, jezero Bukówka, aquapark Špindlerův Mlýn, Trutnov - Pekelský rybník, přehrada Labská, rybník Vejsplachy, koupaliště Valteřice, bazén Trutnov, aquapark Trutnov, rybník Dolce, koupaliště Petříkovice, koupaliště Dolní Kalná, rybník U Mlejna.

Blízká lyžařská střediska: Skiport - Velká Úpa, Pěnkavčí vrch, Pec pod Sněžkou, Třešňovka - Horní Maršov, Horní Albeřice, Košťálka, Svoboda nad Úpou, Skimu - Malá Úpa, Černá hora - Jánské Lázně, Černá hora - Černý Důl, Karpacz - Kopa, Prkenný Důl - Arakis, Ski Family - Dolní Dvůr, Prkenný Důl - Bret Family SkiPark.

Turistické cíle v okolí: Sněžka.

Velká Úpa - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 210 osob - 4 ložnice

Letní sezóna:květen - září
Zimní sezóna: prosinec- duben
Minimální délka ubytování 4 noci.

Ceny za noc za celou chalupu

Zimní sezona: 4400,- Kč
Letní sezona: 4000,- Kč
Mimo sezonu: 3600,- Kč

Silvestr - máme již obsazen

40000,- Kč
cena za týdenní pobyt
Silvestrovský týden od 27.12.2020 do 03.01.2021/ celé vrchní patro se samostatným vchodem /.Kapacita 10 osob .Cena a datům pobytu je pevně určená a není smluvní.

Vánoce - máme ještě volno

28000,- Kč
Vánoční týden od 19.12. do 26.12.2020
Pronájem určeného data není podmínkou a může být dohodou.Cena je za celý týdenní pobyt do 10 osob / celé vrchní patro se samostatným vchodem/.

Jarní prázdniny - obsazenost dle kalendáře

4400,- Kč
.Cena je uvedená za objekt/noc, kapacita max. 10 osob.Celé samostatné patro s vlastním vchodem.
Ceny jsou smluvní ,záleží na termínu, délce pobytu a počtu osob.Děti do 10let mají slevu. Tyto slevy jsou platné v zimní sezoně ,kromě února,kde je pevná cena za objekt/noc.

Velikonoce - máme ještě volno

4000,- Kč
cena za objekt/noc
cena je uvedená za objekt/noc,kapacita do 10 osob.

Provoz, poplatky, ceny

Celoroční provoz včetně silvestra a vánoc.
Týdenní pobyty : U menšího počtu osob, nebo jen za apartmán, cena 400 ,-Kč. / dosp.osoba. Děti do 10 let sleva 20%.
Víkendové pobyty jen prodloužené min.4 noci .Cena od 450,-Kč./ dosp.osoba.Děti do 10 let sleva 20%.
Cena je uvedená za celé vrchní podlaží ,uzavřené,se samostatným vchodem.
PŘESTO ŽE,NEPOUŽÍVÁTE VŠECHNY POKOJE,JE VÁM DOPŘÁNO SOUKROMÍ A MÁTE OBJEKT JEN PRO VÁS.

Různé výhody a slevy: rodinné slevy u týdenních pobytů a slevy pro děti do 10 let, mimo sezonní pobytové slevy, možné dohodou. Leden sleva 10%. U menšího počtu osob, cena dohodou.
poplatky: rekr. popl. 20,-Kč. /dosp. osoba/noc.
Parkování: v zimě u hl. silnice (vývoz horskými saněmi) 50,- Kč. , /auto/noc. Pes od 50 - 100,- Kč. dle velikosti.
Vratná kauce: 2000,- 3000,- Kč., bude - li objekt vrácen v čistém a původním stavu, bude kauce vrácená v plné výši zpět.
V případě rezervace požadujeme zálohu 50% z celkové ceny.
V případě storna:
4 týdny od příjezdu bude záloha vrácená v plné výši,
do 2 týdnu bude záloha vrácená ve výši 50%, méně než 2 týdny se záloha nevrácí.
V CENĚ POBYTU JE ZAPOČÍTÁNO: LOŽNÍ PRÁDLO, RUČNÍKY, (OSUŠKY JEN PRO TÝDENNÍ POBYT A K BAZÉNU! ) SPOTŘEBA ENERGIE A VODY, V ZIMNÍ SEZONĚ VÝVOZ ZAVAZADEL A OSOB U PŘÍJEZDU A ODJEZDU.
Za poplatek venkovní masážní bazén pod širým nebem (celoroční provoz)pro 4 osoby: celková doba pobytu v bazénu cca. 1 hod. ( masáže - 20 min. + relaxace). Cena v zimě -  za 4os. /420,- , Kč. ,
cena v létě -  za 4os. /390,- Kč. ( v ceně jsou započítány župánky a osušky a aroma podle výběru ).
CENY JSOU SMLUVNÍ, ZÁLEŽÍ NA TERMÍNU REZERVACE, DÉLCE POBYTU A POČTU OSOB.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Na Vaši poptávku,rádi odpovíme písemně nebo telefonický denně do 22:00 hod.
Telefon: +420 737 834 301
www.ukulisu.com
GPS chalupy: 50.69013N, 15.77999E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Velká Úpa (500m)
vlak Svoboda nad Úpou (12km)
restaurace Velká Úpa (500m)
koupání Mladé Buky (10km)
lyžařský vlek Velká Úpa (500m)
obchod Velká Úpa (500m)
pošta Pec pod Sněžkou
nákupní centrum Pec pod Sněžkou (3km)
bankomat Velká Úpa-Hotel Relax( 500m),ČSOB,Horní Maršov(5km)
les u chaty
Možnosti ubytování v okolí: Velká Úpa | Krkonoše |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě domácí mazlíček povolen
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Pan domácí přítomen majitel v objektu nebo jeho části

Vnitřní vybavení:
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vířivá vana vířivka

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Parkování u chalupy s parkováním
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření

Hodnocení a recenze: Horská chalupa u Kulišů

Tento objekt zatím nemá žádná zveřejněná hodnocení nebo recenze

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Velké Úpy

T Horní Branná : Horní Malá Úpa : Stará Paka : Velká Úpa : Tample : Jílové u Držkova : Prkeňák : Přední Labská : Mříčná : Kocbeře

Nacházíte se na stránce ubytování Velká Úpa v Krkonoších, objekt: Horská chalupa u Kulišů, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Velká Úpa :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy v Krkonoších :: penzion Krkonoše počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz