Ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž

Apartmány U Zlaté stoky

Ubytování v Ponědraži, soukromý penzion v Jižních Čechách.

Ubytování Jižní Čechy

Apartmány U Zlaté stoky
Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž
21 osob | 6 pokojů
Mitterdorf
ubytování v penzionu
4 až 36 osob
České Žleby
ubytování v penzionu
3 až 35 osob
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020 / 2021   Jižní Čechy   penzion Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž

Apartmány U Zlaté stoky

 - 

Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž

  objekt č. 0255 21 osob | 6 pokojů
Penzion  - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Jižní Čechy
Apartmány U Zlaté stoky - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Společenská místnost - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Společenská místnost - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž - 4
Společenská místnost - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Jídelní kout - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Obytná místnost - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ložnice - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Koupelna + WC - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 10 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Uzavřený dvůr s bazénem - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Uzavřený dvůr s bazénem - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědraž - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědraž - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědraž - ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 16 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědražský rybník - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědraž - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 19 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Ponědraž - Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 21 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 22 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 23 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 24 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž Apartmány U Zlaté stoky - penzion - 25 Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž
hodnocení 68%kontakty ceník
Domácí mazlíček v penzionu povolen Penzion nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Bazén u penzionu

Nově ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného rybníku (140 ha) v CHKO Třeboňsko. Hostům jsou k dispozici dva zcela samostatné apartmány (12+9 lůžek). Každý apartmán je vybaven zařízenou kuchyní, společenskou místností s TV, 2 x soc. zařízením se sprchou (vanou) + WC a třemi ložnicemi (2 - 4 lůžka). Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty. V uzavřeném dvoře je zapuštěný bazén, zahradní gril, trampolína a posezení pod pergolou.

Více informací naleznete na www.prima-apartmany.cz.

Ubytování v penzionu

Penzion nabízí ubytování pro 21 osob v celkem 6 pokojích.

Ložnice a pokoje: Objekt apartmánového domu je situován v klidné části obce s výhledem do krajiny. Jedná se o nově, ve vyšším standardu zrekonstruovanou původní zemědělskou usedlost při zachování některých prvků lidové architektury. Součástí je i rozsáhlý uzavřený dvůr se zapuštěným bazénem se solárním ohřevem ( průměr 5,5 m ), zahradním grilem a trampolínou. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

Hostům jsou k dispozici dva zcela samostatné apartmány. Větší z nich ( apartmán A ) má kapacitu až 12 lůžek. Sestává ze společenské místnosti s barevnou TV – SAT, barem odděleným zařízeným kuchyňským koutem s posezením a tří ložnic v podkroví objektu ( 1 x 3 lůžka, 1 x 4 lůžka, 1 x 5 lůžek ). Pětilůžková ložnice je vybavena vlastním kompletním sociálním zařízením se sprchou, pro tří a čtyřlůžkovou ložnici je kompletní sociální zařízení společné s rohovou vanou. V přízemí objektu je hostům k dispozici další samostatná koupelna se sprchou a 2 x samostatné WC ( 1 x s pisoárem ).

Menší z apartmánů ( apartmán B ) má kapacitu až 9 lůžek. Sestává ze společenské místnosti s barevnou TV – SAT, zařízené kuchyně s barem odděleným posezením a tří ložnic ( 1 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžka, 1 x 4 lůžka ). Tří a čtyřlůžková ložnice jsou situovány v podkroví objektu a mají společné kompletní sociální zařízení s vanou. Dvoulůžková ložnice je umístěna v přízemí objektu a má zcela samostatný bezbarierový přístup přímo z terasy. Je vybavena vlastní samostatnou koupelnou se sprchou a samostatným WC. Je vhodná zejména pro rekreanty se sníženou pohyblivostí a pro seniory. Hostům je ještě k dispozici další samostatné WC v přízemí objektu.

Vytápění: Oba apartmány jsou hostům k dispozici celoročně. Jsou stylově, ale přitom moderně vybaveny. V zimním období je vytápění zajištěno krbovými kamny s teplovzdušným rozvodem, případně el. přímotopy.

Doprava, parkování: Příjezd je řešen po místní komunikaci, která ústí na silnici č. 24 spojující města Veselí nad Lužnicí (8 km) a Lomnici nad Lužnicí (4km).

Parkování je zajištěno před objektem apartmánového domu na vlastním pozemku.

Stravování

V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel.

Ve vzdálenosti asi 200 m od objektu apartmánového domu je restaurace s možností stravování. Další restaurace naleznete v obci Lomnice nad Lužnicí vzdálené 5 km.

Vybavení penzionu

Teplá voda v obou apartmánech je samozřejmostí.

Ke každému apartmánu přísluší v prostorném uzavřeném dvoře krytá veranda a kamenná terasa s posezením pod pergolou, která zajišťuje soukromí. Pro všechny hosty je k dispozici zahradní gril, trampolína a zapuštěný bazén se solárním ohřevem ( průměr 5,5 m ), který je situován v zadní části uzavřeného dvora.

Výlety, atrakce, zábava

Ponědraž je malebná jihočeská vesnička ležící na břehu stejnojmenného rybníku ( 140 ha ) v CHKO Třeboňsko, které patří k nejcennějším oblastem střední Evropy. Najdeme zde řadu ohrožených druhů rostlin a živočichů. Obec je situována zcela mimo frekventovanější silnice a proto je zde zaručen naprostý klid. Řídká zástavba chalup sloužících převážně k rekreaci dodává místu idylickou a pohodovou atmosféru. Příjezd je řešen po místní komunikaci, která ústí na silnici č. 24 spojující města Veselí nad Lužnicí (8 km) a Lomnici nad Lužnicí (4km).

Ponědraž je obklopena množstvím rybníků a zatopených pískoven, které umožňují snad všechny druhy vodních sportů a jsou rájem pro rybáře. V okolí jsou velmi dobře značené turistické a cykloturistické trasy, cílem vodácké turistiky je blízká řeka Lužnice. Dětské hřiště a hřiště na míčové hry je situováno 30 m od objektu, ve vzdálenosti 200 m je přírodní koupaliště. I nejnáročnější rekreanty uspokojí koupání v pískových jezerech, která jsou vzdálena 3 km od objektu. Ve vzdálenosti 200 m je obchod s potravinami a restaurace. V objektu je k dispozici stůl na stolní tenis, zahradní gril a trampolína.

U Lomnice nad Lužnicí (5 km) je možnost jízdy na koni v blízkosti přírodní rezervace Velký a Malý Tisí. Po domluvě je i možnost zajištění výuky jízdy na koni.

_____________________________________________________________________________________

Video prezentující Třeboň, Třeboňsko a jeho přírodní krásy najdete zde:

youtu.beyoutu.beyoutu.be

_____________________________________________________________________________________

Tipy na výlet:

_____________________________________________________________________________________

- město Třeboň se zámkem a historickým centrem města (velká přírodní koupaliště, lázně, jízda na koni, historie rybářství a rybníkářství) – 14 km

- zámek Hluboká + lovecký zámeček Ohrada (aquapark s tobogánem, golfové hřiště, tenis, přírodní koupaliště Bezdrev, historie rybářství a rybníkářství, ZOO) – 20 km

- město Jindřichův Hradec se zámkem a historickým centrem města (aquapark, úzkokolejná železnice) – 25 km.

- město České Budějovice s Černou věží, historickou budovou radnice a historickým centrem města (kulturní a společenské centrum regionu) – 30 km

- město Český Krumlov se zámkem a historickým centrem města (zařazeno do fondu kulturního dědictví UNESCO) – 50 km.

- město Tábor s hradem Kotnov a historickým centrem města (historie husitství, přírodní koupaliště Jordán) – 30 km

- zámek Červená Lhota – 16 km

- zámek Stráž nad Nežárkou - 20 km

- lovecký zámeček Jemčina (možnost jízdy na koni) – 15 km

- rybník Rožmberk (největší rybník v ČR – 480 ha) – 10 km

- a mnoho dalších

Možnosti koupání: Vlkovské pískovny, rybník Dvořiště, Mazelovský rybník, rybník Rožmberk, Dubenský rybník, pískovna Karvánky, rybník Svět, Velký Řečický rybník, Velký Hatínský rybník, Opatovický rybník, rybník Nový Stříbřecký, koupaliště Soběslav, Spolský rybník, rybník Mrhal, koupaliště Borek.

Ponědraž - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 21 osob - 6 pokojů

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc za osobu

Zimní sezona: 250,- Kč
Letní sezona: 300,- Kč
Mimo sezonu: 250,- Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 600,- Kč
Mimo sezonu: 600,- Kč

Silvestr - máme ještě volno

Cena neuvedena
Apartmán A (12 osob) + Apartmán B (9 osob) = 21 osob (350,- Kč / lůžko / noc)

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech s tím, že v hlavní turistické sezóně (červenec + srpen) upřednostňujeme pronájem celých apartmánů. V hlavní sezóně (červenec + srpen) jsou možné min. týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně (červenec + srpen) je cena 390,- Kč / lůžko / noc (při obsazení celého apartmánu 300,- Kč / lůžko / noc).
_____________________________________________________________________________________
Apartmán A (= 12 lůžek) = 25.200,- Kč / apartmán / týden
_____________________________________________________________________________________
Apartmán B (= 9 lůžek) = 18.900,- Kč / apartmán / týden
_____________________________________________________________________________________
Při obsazení celého objektu (apartmán A + apartmán B), sleva 10 % (= 39.690,- Kč / objekt / týden ).
_____________________________________________________________________________________
V období mimo hlavní sezónu (mimo Silvestra) je cena 250,- Kč / lůžko / noc. Jsou možné i kratší pobyty než týdenní (min. 2 noci) a je možno pronajímat i jednotlivé pokoje.
Při obsazení celého objektu (apartmán A + apartmán B), sleva 10 % (= 4.725,- Kč / objekt / den ).
_____________________________________________________________________________________
Cena za silvestrovský pobyt je dohodou.

Při příjezdu se skládá vratná kauce 2.000,- Kč / apartmán.

Cena za spotřebovanou elektrickou energii nad 50 kWh / apartmán: 4,60 Kč / 1 kWh (platí pro týdenní pobyty). Při kratších pobytech je cena za elektrickou energii dle její spotřeby.

Poplatek obecnímu úřadu : 8,- Kč osoba / noc ( děti do 10 let zdarma ).

Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek.

Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu!
_____________________________________________________________________________________


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele penzionu

Telefon: (+420) 608 747 575
www.prima-apartmany.cz
GPS penzionu: 49.11616N, 14.70232E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Ponědraž ( 150 m )
vlak Frahelž ( 3 km ), Veselí nad Lužnicí ( 8 km )
restaurace Ponědraž ( 200 m ), Záblatí ( 2 km ), Lomnice nad Lužnicí ( 5 km )
koupání Ponědraž ( 200 m ), Vlkov ( 3 km ), Třeboň ( 14 km )
lyžařský vlek Dubičné ( 30 km )
obchod Ponědraž ( 200 m ), Lomnice nad Lužnicí ( 5 km ), Veselí nad Lužnicí ( 8 km )
pošta Lomnice nad Lužnicí ( 5 km )
nákupní centrum Veselí nad Lužnicí ( 8 km ), Třeboň ( 14 km )
bankomat Lomnice nad Lužnicí ( 5 km ), Veselí nad Lužnicí ( 8 km )
les Ponědraž ( 500 m )
Možnosti ubytování v okolí: Ponědraž | Jižní Čechy | Třeboňsko |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v penzionu domácí mazlíček povolen
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v penzionu nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
v penzionu je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
penzion se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v penzionu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v penzionu sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
penzion má vnější terasu terasa
penzion s bazénem bazén
U penzionu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u penzionu pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u penzionu houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí penzionu:
Oplocení kolem penzionu oploceno
Parkování u penzionu s parkováním
Travnatá plocha v okolí penzionu travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž penzionu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
penzion pro rybáře rybaření
Hřiště u penzionu hřiště

Hodnocení a recenze: Apartmány U Zlaté stoky

Léto - Helena s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 39%
Plusy: krásné okolí
Mínusy: naprosto nevhodné ubytování, špína, nefunkční bazén, nevhodná trampolína pro děti (havarijní stav), nepořádek v celém objektu

Zima 2020 - Aneta se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Plusy: Poloha místa, dost toalet, dvě společenské místnosti, velká zahrada
Mínusy: Menší problém s WiFi, ale my si ho vyřešili, nedostatek skleniček, chtelo by to lepší úklidové pomůcky

Léto 2018 - Knapová Pavla s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 70%
Plusy: V okolí jsou krásné asfaltove silnice pro cyklo a in line brusle. Pro sportovně založené rodiny. Ubytování ve dvou velkých apartmanech dobré pro nenáročné rodiny.
Mínusy: Pro více ubytovanych skupin malá lednice

všechny recenze (3)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Ponědraže

T Světce : Bechyně : Úsilné : Lužnice : Tušť : Hamr : Lhota : Lomnice n.Luž. : Staré Hutě : Třeboň

Nacházíte se na stránce ubytování Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž v Jižních Čechách, objekt: Apartmány U Zlaté stoky, penzion .

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Ponědraž :: Chaty a chalupy Jižní Čechy :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Třeboňsko :: ubytování Lipno :: pronájem chat a chalup v Jižních Čechách :: penzion Jižní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz