Chalupa s krbem a zahradou

ubytování Jižní Čechy, Chalupa s krbem a zahradou

Jižní Čechy

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2020   Jižní Čechy   chalupa Blatiny

Chalupa s krbem a zahradou - Blatiny

(č.0362)
Chalupa k pronajmutí - ubytování Blatiny Jižní Čechy
Chalupa s krbem a zahradou - pronájem chalupy - 1 Blatiny

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

Chalupa s krbem a zahradou nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Blatiny.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt Chalupa s krbem a zahradou kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt Chalupa s krbem a zahradou je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.Chalupa s krbem a zahradou - podobné ubytování:

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: rybník Valcha - Cetoraz, koupaliště Černovice- Klínot, Černý rybník, koupaliště Mladá Vožice, Knížecí rybník, rybník Fejfar, Koupaliště Pohoda, koupaliště Tábor, rybník Jordán, bazén Tábor, Hejlovský rybník, Koupaliště Za Řekou, přehrada Trnávka, lom Antonka, Rybník Strašík.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Blatin

Lipovka : Němčice : Sviny : Zlukov : Jindřiš : Holičky : Záluží : Kamenná Lhota : Dvořiště : Třeboň

Nacházíte se na stránce ubytování Blatiny v Jižních Čechách, objekt: Chalupa s krbem a zahradou, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Blatiny :: Chaty a chalupy Jižní Čechy :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Lipno :: pronájem chalupy v Jižních Čechách :: penzion Jižní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2020 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2021 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz