Rekreační dům v Jizerských horách - ubytování Josefův DůlUbytování v Jizerských horách, Rekreační dům v Jizerských horách k pronajmutí.Ubytování Jizerské hory
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022 / 2023   Jizerské hory   Chalupa Josefův Důl

Rekreační dům v Jizerských horách

 - 

Josefův Důl

  objekt č. 0080 8 osob | 3 ložnice
Chalupa k pronajmutí - ubytování Josefův Důl Jizerské hory
hodnocení ceník kontakty mapa
Chalupa Josefův Důl - jarní zahrada a pohled na objekt - pronájem Chalupa Josefův Důl - jarní zahrada a pohled na objekt - ubytování Josefův Důl Chalupa Josefův Důl - Pohled na objekt z veřejné komunikace - k pronájmu Rekreační dům v Jizerských horách - chalupa k pronajmutí - 4 Josefův Důl
Pohled na objekt z veřejné komunikace - chalupa ubytování Josefův Důl pohled na objekt v zimě - chalupa k pronájmu Josefův Důl Obývací pokoj - pronájem chalupy Josefův Důl Obývací pokoj - chalupa k pronajmutí Josefův Důl Obývací pokoj - chalupa ubytování Josefův Důl Průhled z kuchyně do obývacího pokoje - chalupa k pronájmu Josefův Důl Kuchyň - chalupa k pronajmutí Josefův Důl ložnice 1 s dvojlůžkem - pronájem chalupy Josefův Důl ložnice 1 s dvojlůžkem - Josefův Důl Ložnice 2 s dvojlůžkem - Josefův Důl Ložnice 2 s dvojlůžkem - chalupa k pronájmu Josefův Důl ložnice 3 v podkroví - Josefův Důl ložnice 3 v podkroví - Josefův Důl Koupelna - pronájem chalupy Josefův Důl samostatné WC - Josefův Důl Kryté sezení na zahradě - chalupa k pronajmutí Josefův Důl Kryté sezení na zahradě - Josefův Důl Rekreační dům v Jizerských horách - chalupa k pronájmu - 22 Josefův Důl Rekreační dům v Jizerských horách - chalupa - 23 Josefův Důl volejbalové kurty v obci - Josefův Důl tenisové kurty v obci - pronájem chalupy Josefův Důl letecký pohled na obec - Josefův Důl přehrada Josefův Důl - Nová louka a Šámalova chata - chalupa k pronájmu Josefův Důl Nová louka a Šámalova chata - Josefův Důl Osada Jizerka - chalupa k pronajmutí Josefův Důl protržená přehrada - Josefův Důl Lyžařský areál Tanvaldský Špičák - Josefův Důl Tanvaldský Špičák - Josefův Důl Minigolf v Tanvaldu - Josefův Důl Jablonecká přehrada - Josefův Důl Jablonecká přehrada - Josefův Důl
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Bazén u chalupy Chalupa blízko sjezdovky

Chalupa se nachází v Josefově Dole (Antonínov) v Jizerských horách. Josefův Důl leží v centru Jizerských hor a je nástupním místem na běžeckou a cykloturistickou magistrálu. Mikroklima údolí zajišťuje dostatek sněhu.

Objekt je půdorysných rozměrů 9 x 11 m. Je z 1/2 podsklepený, Podkroví je pro klienty částečně nepřístupné.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Ložnice 1 - dvojlůžko a šatní skříň, ložnice 2 - dvojlůžko a šatní skříň, ložnice 3 v podkroví - dvojlůžko, obývací pokoj - rozkládací dvoulůžko.

Na přání zákazníka je možné v ložnici umístit dětskou postýlku.

V obývacím pokoji je TV, DVD přehrávač a radiopřijímač s CD přehrávačem. Je zde stolování, křeslo se stolkem, skříňky a knihovna.

Sociální zařízení:
Hygienické zařízení: Koupelna s vanou a ruční sprchou. Nad umyvadlem je zrcadlo. Vedle vany je koupelnová skříňka. Koupelna je vytápěna radiátorem ústředního topení. Samostatné WC je vytápěno elektrickým přímotopem.

Vytápění:
Objekt je vytápěn ústředním vytápěním s elektrokotlem ve sklepě. Teplota v objektu je regulována klientem pomocí termostatu umístěném v obývacím pokoji. WC je vytápěno přímotopem ovládaným samostatně.

Doprava, parkování:
Objekt je bezproblémově přístupný i v zimním období. V létě i v zimě je možné parkovat na veřejné komunikaci u objektu.

Stravování

V objektu je vybavená kuchyňka. V obci je samoobsluha se základními potravinami otevřená 7 dnů v týdnu. V obci je několik restaurací s možností stravování.

Vybavení chalupy

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou ve tvaru písmene "U" se sklokeramickou deskou, spižní skříní, ledničkou s mrazničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem a dostatečným množstvím nádobí pro 8 osob. Na požádání je možné i zařídit troubu na pečení. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem průchodem.

Venku je k dispozici oplocená zahrada o ploše 800 m2,(v zimním období je část plotu demontována), zatravněná terasa se zahradním nábytkem, venkovní krb s krytým posezením, pískoviště pro děti, dvě houpačky, nadzemní kruhový bazén průměru 3 m, malé fotbalové branky,

Výlety, atrakce, zábava

Ke sportovně – společenskému vyžití lze využít tenisové kurty a volejbalové hřiště, bowling, Tanvald (minigolf, koupaliště) 7 km, Jablonec nad Nisou (krytý bazén, přehrada, muzeum) 12 km, Liberec (aquapark, IQ landia, muzeum, galerie, ZOO, botanická zahrada, Ještěd) 20 km.

V okolí je několik rozhleden. Královka, Bramberk, Slovanka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice, Smrk. Vzdálenost od chalupy je od 4 do 15 km. Protržená přehrada - v roce 1916 se protrhla přehrada na řece Bílá Desná. Přehrada nebyla již obnovena a její trosky jsou dodnes svědkem této tragédie. Vzdálenost od chalupy 4 km. Jedlový Důl - Naučná stezka Jedlový Důl je velmi krásná trasa podél potoka Jedlová, která je ukončena vodopády na tomto potoce. vzdálenost od chalupy 1 km. V okolí dojezdové vzdálenosti automobilem jsou také zámky a hrady (Frýdlant v Čechách, Lemberk, Sychrov, Hrubá Skála, Valdštějn, Trosky, Kost). V okolí jsou také krasové jeskyně Bozkov - vzdálenost 25 km.

Lázně Libverda s unikátní restaurací Obří sud, nejznámější poutní místo v okolí jsou Hejnice.

V letním období je Josefův Důl vhodný především pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimním období je v obci několik sjezdařských tratí včetně školy lyžování pro nejměnší. Dále jsou sjezdařské terény v Bedřichově (6 km) a na Tanvaldském Špičáku (5 km). V obci je rovněž nástupní místo na Jizerskohorskou běžeckou magistrálu.

Možnosti koupání: přírodní koupaliště Josefův Důl, koupaliště Lučany nad Nisou, koupaliště Tanvald, přehrada Mšeno, přehrada Bedřichov, Lesní koupaliště Liberec, koupaliště Zlatá Olešnice, koupaliště Hejnice, přehrada Harcov, rybník Ferdinandov, plavecký bazén Liberec, Vesecký rybník - Tajch, lom Jílové u Držkova, koupaliště Zákoutí Harrachov, aquapark Centrum Babylon - Liberec.

Blízká lyžařská střediska: Bukovka - Josefův Důl, Lucifer - Josefův Důl, Selský dvůr - Albrechtice, U Tomáše - Albrechtice, Tanvaldský Špičák, Světlý vrch, Severák, U PILY - Lučany nad Nisou, Detoa - Albrechtice v Jizerských horách, Filip - Smržovka, Bedřichov - U Vodárny, Desná - Černá Říčka, Nová Ves nad Nisou, Bedřichov, Bedřichov u Doliny.

Turistické cíle v okolí: Přehrada Josefův Důl, Vodní nádrž Souš.

Josefův Důl - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 8 osob - 3 ložnice

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 9000 Kč
Letní sezona: 9500 Kč
Mimo sezonu: 7000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 3200 Kč
Letní sezona: 3200 Kč
Mimo sezonu: 2600 Kč

Silvestr 2022 - máme již obsazen

17000 Kč
celý silvestrovský týden

Jarní prázdniny 2023 - obsazenost dle kalendáře

9000 Kč
V případě počtu ubytovaných 5 - 8 osob se základní cena zvyšuje o 250 Kč za každou ubytovanou osobu

Velikonoce 2023 - rok 2023 obsazen

5000 Kč
V ceně není poplatek OÚ a spotřebovaná el. energie

Provoz, poplatky, ceny

V případě počtu ubytovaných 5 - 8 osob se základní cena zvyšuje o 250 Kč za každou další ubytovanou osobu na celý týden
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
zimní sezóna od 15.prosince do 20.března
letní sezóna od 15.červena, červenec, srpen. do 15.září
Zbývající období je mimo sezónu
Chalupa je pronajímána od soboty do soboty (nepožaduje - li zákazník jinak) Nástup je mezi 13 - 16 hod. (po telefonické dohodě), odjezd je kolem 10.hod. Pro rezervaci je nutné zaplatit min. 50% základní ceny pobytu. Po příjezdu na chalupu zákazník doplatí zbytek a složi kauci na další poplatky jako
Spotřebovanou elektrickou energii (dle aktuálního ceníku rozvodných závodů) a poplatky Obecnímu úřadu (20 Kč /den/osobu starší 18 - ti let).
Zákazníkům není poskytováno ložní prádlo (povlečení a prostěradla). Po dohodě předem lze ve výjimečných případech za úplatu poskytnout - zákazník přijede veřejným dopravním prostředkem.
Poplatek za jednoho psa činí 250 Kč


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Adresa: Antonínov 116   |   GPS chalupy: 50.77942N, 15.24295E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 800 m
vlak 500 m
restaurace 300 m
koupání 700 m
lyžařský vlek 800 m, 2500m, 4km (Tanvaldský Špičák)
obchod 800 m
pošta 900 m
nákupní centrum 10 km
bankomat 6 km
les 50 m
Možnosti ubytování v okolí: Josefův Důl | Jizerské hory | Severní Čechy |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty

Hodnocení a recenze: Rekreační dům v Jizerských horách

Zima 2021
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%

Podzim 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Výborné jednání s majitelem, nadstandardní vybavení kuchyně i pro větší rodinu, pěkná zahrada s posezením, poloha dál od cesty, takže v chalupě i na zahradě je klid. Byli jsme ubytováni i s velkým psem, což beru jako velké plus.

Léto 2021 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%

Podzim 2020 - Dominika s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Dobra domluva s panem majitelem, pekny dum se zahradkou, pro deti hriste, houpacka, dobre umisteni blizko turistickych tras a vlacku. Za nas super. Dekujeme
-

Podzim 2020 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%

Léto 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%

Jaro 2020 - Jitka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S pobytem na chatě jsme byli spokojeni.Houpačky,pískoviště i zahrada pro čtyři děti ideální a byly také maximálně využity navzdory nepříznivému počasí.Blízkost železniční zastávky na výlety i snadný přístup do lesa ok.Chata dobře vybavená.Komunikace s majitelem příjemná.

Zima 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
Líbilo se mi jednání s majitelem.
Žádné

Jaro 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%

Podzim 2019 - Eva v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
ubytování odpovídá popisu, dostupnost výletů, hodně rozhleden, zvláště výstup na rozhlednu Tanvaldský Śpičák.
bohužel nám 2 dny propršely a ze satelitního televizního příjmu dost špatný obraz.

všechny recenze (22)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Josefova Dolu

Pláně - Ještěd : Heřmanice : Desná : Lučany : Jílové u Držkova : Bedřichov : Bílý Potok : Hoření Paseky : Albrechtice : Ludvíkov p. S.

Nacházíte se na stránce ubytování Josefův Důl v Jizerských horách, objekt: Rekreační dům v Jizerských horách, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Josefův Důl :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Severní Čechy :: pronájem chalupy v Jizerských horách :: penzion Jizerské hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz