Ubytování Bělá pod PradědemChaloupka za potokemUbytování v Domašově, soukromá chalupa k pronájmu v Jeseníkách.Ubytování Jeseníky
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022 / 2023   Jeseníky   Chalupa Bělá pod Pradědem

Chaloupka za potokem

 - 

Bělá pod Pradědem

  objekt č. 0163 114 osob | 4 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Bělá pod Pradědem Jeseníky
hodnocení ceník kontakty mapa
Chaloupka za potokem - pronájem Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - ubytování Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - k pronájmu Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - k pronajmutí Bělá pod Pradědem
Chaloupka za potokem - ubytování Bělá pod Pradědem chodba přízemí - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem společenská místnost - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem společenská místnost-krb - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem společenská místnost - chalupa ubytování Bělá pod Pradědem společenská místnost - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem kuchyň - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem kuchyň - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem kuchyň - Bělá pod Pradědem 2lůžkový pokoj - Bělá pod Pradědem 2lůžkový pokoj - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem 2lůžkový pokoj - Bělá pod Pradědem finská sauna - Bělá pod Pradědem chodba před sociálkou - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem WC přízemí - Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem 3lůžko v 1.patře - Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - Bělá pod Pradědem kulečník a posezení - Bělá pod Pradědem 4lůžko+schody ke 2 přistýlkám - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem 4lůžko v 1.patře - Bělá pod Pradědem kulečník karambol - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem 4lůžkový pokoj s kulečníkem a 2 přistýlkami - Bělá pod Pradědem třílůžkový pokoj - Bělá pod Pradědem chodba 1.patro - Bělá pod Pradědem 4lůžko v 1.patře - Bělá pod Pradědem nové dětské hřiště u chaloupky - Bělá pod Pradědem U nás můžete pogrilovat, posedět u táboráku, případně i něco vyudit. - Bělá pod Pradědem Svlažení vám poskytne přilehlá říčka Bělá -
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chalupa blízko sjezdovky

Srdečně Vás vítáme na stránkách Chaloupky za potokem v obci Bělá pod Pradědem. Naše chaloupka Vám ráda poskytne útočiště pro Vaši letní či zimní dovolenou, i jarní či podzimní relax. Chaloupka leží nedaleko Pradědu, v těsné blízkosti SKI areálu ve Filipovicích a na Červenohorském sedle. V okolí se dále nachází velké množství běžkařských tras, cyklotras a tras pro pěší túry. Okolí chaloupky tak nabízí širokou škálu sportovního a kulturního vyžití po celý rok. Po výletě se můžete zrelaxovat ve finské sauně, případně využít gril a posezení v zahradě, děti si můžou zaskotačit na novém dětském hřišti.

Pozemkem protéká horská říčka Bělá (pro otužilce vedou z pozemku do říčky schodky), z pravé strany jsou hranice pozemku ukončeny vzrostlým smrkovým porostem, porost z části lemuje i hranice horské říčky, za chaloupkou je velký svah (úchvatné výhledy na Hrubý Jeseník), po levé straně sousedí chaloupka po 100m s místním skanzenem a následně s ovčí a kozí farmou (možnost nákupu lokálních mléčných produktů). Poloha chaloupky zaručuje soukromí a prostor pro nerušený odpočinek v krásné přírodě.

Vedle chalupy leží velká zahrada s udržovanou travnatou plochou (dostatek prostoru pro dětské hry), na níž se nachází otevřené ohniště s posezením (dřevěný stůl a lavice), k dispozici je i udírna. Součástí zahrady je také krytá pergola s posezením a grilem.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 114 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V přízemí je 2lůžk. pokoj, skříň, dřevěná komoda, psací stůl, křesílka, noční stolky s lampičkami. Podlaha je dřevěná, opatřena kobercem. V podkroví chaloupky je položena plovoucí podlaha, kam se pohodlně dostanete po dřevěném schodišti. Jsou zde dva 3lůžk. pokoje vybavené dřevěnými postelemi, komodou, stolečky a osvětlením.

Ve 4 - lůžk. pokoji je dřevěná komoda, sedací souprava 3+2křesla se stolkem, ve zvýšeném podkroví jsou 2 lůžka pro děti

Sociální zařízení:
Sociální zařízení je v přízemí objektu, 1x WC s umyvadlem, koupelna se sprchovým koutem, vanou, WC a umyvadlem. V koupelně je velké zrcadlo s osvětlením, horkovzdušný ventilátor, elektrické žebrové topení, skříňka a vozík na kolečkách k odkládání Vašich věcí. V chalupě jsou k dispozici lůžkoviny i ručníky pro hosty.

Vytápění:
Celý objekt je na elektrické vytápění, ve společenské místnosti jsou krbová kamna (dřevo k dispozici zdarma).

Doprava, parkování:
Přímo z hlavní komunikace se dostanete na oplocený pozemek, kde zaparkuje 5 osobních aut. Pak pokračujete pěšky cca 25m, přes mostek se dostanete přímo k chaloupce.

Jak se k nám dostanete:

z Jeseníku: Silnice I/44 do Bělé pod Prad. (Domašova), na křižovatce doleva (směr Bruntál). Dále 1,5km obcí, chalupa po levé straně.

ze Šumperka: Po sil. I/44 přes Červen. sedlo (směr Jeseník) do Bělé pod Pradědem, zde na křižovatce doprava (směr Bruntál). 1,5 km obcí, chalupa po levé straně.

z Bruntálu: Sil. II/452 směr Vrbno, na konci Vrbna doprava sil. II/450 směr Jeseník. Přes Videlské sedlo, sjet do Bělé pod Pr. Chalupa vpravo po 3 km.

Stravování

V chaloupce možnost vlastního stravování.

Obchod cca 1200 m

V blízkosti chaloupky je na kozí a ovčí farmě prodejna sýrů a domácího másla.

Vybavení chalupy

V chaloupce je dřevěná sauna na elektrickou energii. Ve 4 - lůžk. pokoji je karambol, rádio s CD přehrávačem. Ve společné místnosti v přízemí chaloupky jsou dva dřevěné stoly s lavicemi a židlemi, TV se satelitním příjmem, rádio s CD přehrávačem, krbová kamna, navazuje vstup do kuchyně, která je plně vybavena kuchyňským nádobím, mikrovlnnou troubou, sporákem se čtyřmi hořáky na propan butan, elektrickou troubou, velkou lednicí s mrazákem, kávovarem, toustovačem.

Veškeré prostory v chaloupce jsou bohatě vyzdobené tkanými, dřevěnými, slaměnými a keramickými dekoracemi, které navozují příjemnou atmosféru a dolaďují ráz celé chaloupky.

Výlety, atrakce, zábava

Lyžařské vleky, běžkařské trasy, Běžkařské trasy v údolí Bělé, cyklotrasy, pěší trasy.

Jesenická Magistrála

Pásmo Orlíka

Skipark Filipovice, Ski areál Červenohorské sedlo, Ski areál Lázeňský vrch - Lipová Lázně, Ski Centrum Miroslav - Lipová lázně, Sport centrum Figura Praděd - Ovčárna, Ski Park - Ramzová, Ski Park - Petříkov.

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník. Národní přírodní rezervace Rejvíz.

Domašov - Bělá pod Pradědem

Jeskyně Na Pomezí - Lipová Lázně

Jeskyně Na Špičáku - Písečná

Ruční papírna Velké Losiny

Praděd - rozhledna

Rozhledna Zlatý Chlum - Jeseník

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně

Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory, Olešnice

Priessnitzovy léčebné lázně - Jeseník

Balneopark Vincenze Priessnitze - Jeseník

Možnosti koupání: koupaliště Jeseník, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, bazén Jeseník - Priessnitz, Bazén Karlova Studánka, bazén Česká Ves, Vrbno pod Pradědem - rybníky, rybník Florian, lom Žulová - Brankopy, Arcibiskupský lom, rybník Andělská Hora, lom Vycpálek, lom Rampa, Velké Losiny - termály, termální koupaliště Velké Losiny, lom Žulová.

Blízká lyžařská střediska: Filipovice, Červenohorské sedlo, Šindelná, Kouty nad Desnou, Praděd - Ovčárna, Jeseník - Na Smrťáku, Kareš - Kouty nad Desnou, Lázeňský vrch, Miroslav - Lipová Lázně, Jeseník - Lázně, Ramzová - Bonera.

Turistické cíle v okolí: Praděd, Šerák.

Domašov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 114 osob - 4 ložnice

Letní sezóna: 1.7. až 31.8.
Zimní sezóna: 1.12. až 31.3.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 22.900 Kč
Letní sezona: 22.900 Kč
Mimo sezonu: 18.900 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Mimo sezonu: 12.000 Kč

Silvestr 2022 - máme již obsazen

30900 Kč
cena je za týdenní pobyt
V případě kratšího pobytu cena dohodou.

Jarní prázdniny 2023 - obsazenost dle kalendáře

22900 Kč
stejná cena jako za zimní sezónu

Velikonoce 2023 - máme ještě volno

14900 Kč
od čtvrtka do pondělí

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Záloha na pobyt ve výši 50% po zarezervování termínu na účet pronajímatele a úhrada doplatku minimálně 30 dní před nástupem opět na účet pronajímatele. Složení kauce 5.000,- Kč 5 dní před nástupem na účet pronajímatele, přičemž po připsání kauce na účet pronajímatele bude nájemci na jeho kontaktní údaje poskytnut vstupní kód pro vstup do chalupy. Kauce je vratná při předání nemovitosti, bude odeslána na účet nájemce do 5 dnů od ukončení pronájmu (od kauce budou odečteny případné činností nájemce vzniklé škody na inventáři chalupy). Nájemce předává v den odjezdu chalupu uklizenou (základní úklid), připravenou pro další hosty.

Víkendové pobyty (zpravidla pouze mimo sezonu): mimo sezonu 12.000 Kč, v sezoně 14.000 Kč.
Pobyty kratší než jeden týden: cena dohodou.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Preferujeme kontakt mailem.
Telefon: 606 492 735
www.chaloupkazapotokem.cz
FB/chaloupkazapotokem
Adresa: Domašov 160   |   GPS chalupy: 50.15047N, 17.20334E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Park Hotel (300m)
vlak Jeseník centrum (8 km)
restaurace Povodí, Rybárna (1,5 km)
koupání Jeseník (8 km)
lyžařský vlek Filipovice (3km) Červenohorské sedlo (9km)
obchod Potraviny Coop, Domašov (1,2 km)
pošta Bělá pod Pradědem - Domašov (4,5 km)
nákupní centrum Jeseník - Billa, Kaufland, Albert, Lidl (do 8 km)
bankomat Jeseník (8km) ČS, KB, GE money
les blízké okolí
Možnosti ubytování v okolí: Domašov | Jeseníky | Hrubý Jeseník | Slezsko |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku

Možnosti zábavy:
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chaloupka za potokem

Léto 2022 - Marie P. s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chaloupka v krásném prostředí u potoka, prostorná, čistá a dobře vybavená.
Splnila vše, co ke klidné a pohodové dovolené je potřeba. Velmi milí a vstřícní majitelé. Byli jsme moc spokojeni a rádi se vrátíme. Děkujeme.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Domašova

Ludvíkov : Adolfovice : Písečná : Jindřichov : P. Žibřidovice : Černá Voda : Karlov pod Prad. : Vysoký Potok : Písařov : Vernířovice

Nacházíte se na stránce ubytování Bělá pod Pradědem v Jeseníkách, objekt: Chaloupka za potokem, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Domašov :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Hrubý Jeseník :: ubytování Slezsko :: pronájem chalupy v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz