Ubytování Bělá pod PradědemChaloupka za potokemUbytování v Domašově, soukromá chalupa k pronájmu v Jeseníkách.Jeseníky
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2024   Jeseníky   Chalupa Bělá pod Pradědem

Chaloupka za potokem

 - 

Bělá pod Pradědem

  objekt č. 0163 116 osob | 4 ložnice
Chalupa k pronájmu - ubytování Bělá pod Pradědem Jeseníky
hodnocení ceník kontakty mapa
Chaloupka za potokem - pronájem Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - ubytování Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - k pronájmu Bělá pod Pradědem Chaloupka za potokem - k pronajmutí Bělá pod Pradědem
Chaloupka za potokem - ubytování Bělá pod Pradědem Pastviny nad chalupou lákají k procházkám s úchvatnými výhledy - k pronájmu Bělá pod Pradědem Svlažení vám poskytne přilehlá říčka Bělá - pronájem chalupy U nás můžete pogrilovat, posedět u táboráku, případně i něco vyudit. - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem Zahradní posezení - chalupa ubytování Bělá pod Pradědem nové dětské hřiště u chaloupky - k pronájmu Bělá pod Pradědem Vstupní chodba s botníkem a zrcadlem - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem Šatní stěna u hlavního vstupu - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem Vstupní chodba se zrcadlem (schody do I. poschodí) - Bělá pod Pradědem Jídelna - Bělá pod Pradědem Nová krbová vložka s výměníkem (jídelna) - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem Dřevěné posezení v jídelně - Bělá pod Pradědem Kamna v jídelně - Bělá pod Pradědem Lavice u kamen (jídelna) - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem Jídelna (pohled směrem od kuchyně) - Bělá pod Pradědem Kuchyně - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem Kuchyňská linka - Bělá pod Pradědem Kredenc - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem ložnice v přízemí (postel 180x200 cm) - Bělá pod Pradědem finská sauna - Bělá pod Pradědem Chodba u koupelny a sauny s novou sušičkou a pračkou. - pronájem chalupy Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - Bělá pod Pradědem koupelna přízemí - chalupa k pronájmu Bělá pod Pradědem 3lůžko v 1.patře - Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - chalupa k pronajmutí Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - Bělá pod Pradědem pokoj 1.patro - Bělá pod Pradědem třílůžkový pokoj - Bělá pod Pradědem Rozkládací pohovka v prvním poschodí - Bělá pod Pradědem 4lůžko - Bělá pod Pradědem společenská místnost - Bělá pod Pradědem společenská místnost v prvním patře - Bělá pod Pradědem Dětský koutek ve společenské místnosti - Bělá pod Pradědem
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Chalupa blízko sjezdovky

Srdečně Vás vítáme na stránkách Chaloupky za potokem v obci Bělá pod Pradědem, která se nachází v samém srdci CHKO Jeseníky. Naše chaloupka Vám ráda poskytne útočiště pro Vaši letní či zimní dovolenou, i jarní či podzimní relax. Chaloupka leží nedaleko Pradědu, v těsné blízkosti SKI areálu ve Filipovicích a na Červenohorském sedle. V okolí se dále nachází velké množství běžkařských tras, cyklotras a tras pro pěší túry. Okolí chaloupky tak nabízí širokou škálu sportovního a kulturního vyžití po celý rok. Po výletě se můžete zrelaxovat ve finské sauně, případně využít gril a posezení v zahradě, děti si můžou zaskotačit na novém dětském hřišti.

Pozemkem protéká horská říčka Bělá (pro otužilce vedou z pozemku do říčky schodky), z pravé strany jsou hranice pozemku ukončeny vzrostlým smrkovým porostem, za chaloupkou je velký svah (úchvatné výhledy na Hrubý Jeseník), po levé straně sousedí chaloupka po 100m s místním skanzenem a následně s ovčí a kozí farmou (možnost nákupu lokálních mléčných produktů). Poloha chaloupky zaručuje soukromí a prostor pro nerušený odpočinek v krásné přírodě.

Vedle chalupy leží velká zahrada s udržovanou travnatou plochou (dostatek prostoru pro dětské hry), na níž se nachází nové dětské hřiště s pískovištěm a otevřené ohniště s posezením (dřevěný stůl a lavice), k dispozici je i udírna. Součástí zahrady je také krytá pergola s posezením a grilem (na dřevěné uhlí).

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 116 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
V přízemí je 2lůžk. pokoj, skříň, dřevěná komoda, psací stůl, křesílka, noční stolky s lampičkami. Ložnice je rekonstruovaná - nově vymalovaná, původní dřevěná podlaha restaurovaná. V podkroví chaloupky je položena plovoucí podlaha, dostanete se sem po dřevěném schodišti. Jsou zde dva 3lůžk. pokoje vybavené dřevěnými postelemi, komodou, stolečky a osvětlením. V chodbě je nová rozkládací sedačka pro dvě osoby. Ve velké společenské místnosti se nachází 4 lůžka, dřevěná komoda, sedačka a 3+2křesla se stolkem, ve zvýšeném podkroví jsou další 2 lůžka. Je zde také dětský koutek s hračkami.

Sociální zařízení:
Sociální zařízení je v přízemí objektu, 1x WC s umyvadlem, dále koupelna se sprchovým koutem, vanou, WC a umyvadlem. V koupelně je velké zrcadlo s osvětlením, elektrické žebrové topení, skříňka, fén. V chalupě jsou k dispozici lůžkoviny i ručníky pro hosty. V chodbě u koupelny je nová pračka se sušičkou.

Vytápění:
Celý objekt je vytápěn krbovou vložkou s výměníkem s rozvody po celé chalupě (dřevo k dispozici zdarma).

Doprava, parkování:
Přímo z hlavní komunikace se dostanete na oplocený pozemek, kde zaparkuje 5 osobních aut. Pak pokračujete pěšky cca 25m, přes mostek se dostanete přímo k chaloupce.

Jak se k nám dostanete:

z Jeseníku: Silnice I/44 do Bělé pod Prad. (Domašova), na křižovatce doleva (směr Bruntál). Dále 1,5km obcí, chalupa po levé straně.

ze Šumperka: Po sil. I/44 přes Červen. sedlo (směr Jeseník) do Bělé pod Pradědem, zde na křižovatce doprava (směr Bruntál). 1,5 km obcí, chalupa po levé straně.

z Bruntálu: Sil. II/452 směr Vrbno, na konci Vrbna doprava sil. II/450 směr Jeseník. Přes Videlské sedlo, sjet do Bělé pod Pr. Chalupa vpravo po 3 km.

Stravování

V chaloupce možnost vlastního stravování.

Obchod cca 1200 m

V blízkosti chaloupky je na kozí a ovčí farmě prodejna sýrů a domácího másla. V Bělé i v jejím blízkém okolí je mnoho restaurací a hospůdek.

Vybavení chalupy

V chaloupce je dřevěná sauna na elektrickou energii. Ve společné místnosti v přízemí chaloupky jsou dva dřevěné stoly s lavicemi a židlemi, TV, krbová vložka s výměníkem, navazuje vstup do kuchyně, která je plně vybavena kuchyňským nádobím, mikrovlnnou troubou, sporákem se čtyřmi hořáky na propan butan (v ceně pronájmu), elektrickou troubou, velkou lednicí s mrazákem a kávovarem. Možnost pronajmout pípu (cena navíc k pronájmu dle domluvy).

Výlety, atrakce, zábava

Lyžařské vleky, běžkařské trasy, Běžkařské trasy v údolí Bělé, cyklotrasy, pěší trasy.

Jesenická Magistrála

Pásmo Orlíka

Skipark Filipovice, Ski areál Červenohorské sedlo, Ski areál Lázeňský vrch - Lipová Lázně, Ski Centrum Miroslav - Lipová lázně, Sport centrum Figura Praděd - Ovčárna, Ski Park - Ramzová, Ski Park - Petříkov.

Národní přírodní rezervace Šerák - Keprník. Národní přírodní rezervace Rejvíz.

Vysoký vodopád

Praděd

Domašov - Bělá pod Pradědem

Jeskyně Na Pomezí - Lipová Lázně

Jeskyně Na Špičáku - Písečná

Ruční papírna Velké Losiny

Praděd - rozhledna

Rozhledna Zlatý Chlum - Jeseník

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně

Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory, Olešnice

Priessnitzovy léčebné lázně - Jeseník

Balneopark Vincenze Priessnitze - Jeseník

Možnosti koupání: koupaliště Jeseník, bazén Domašov - Bělá pod Pradědem, bazén Jeseník - Priessnitz, Bazén Karlova Studánka, bazén Česká Ves, Vrbno pod Pradědem - rybníky, lom Žulová - Brankopy, Arcibiskupský lom, rybník Andělská Hora, lom Vycpálek, lom Rampa, termální koupaliště Velké Losiny, Velké Losiny - termály, lom Žulová, koupaliště Rapotín.

Blízká lyžařská střediska: Filipovice, Červenohorské sedlo, Kouty nad Desnou, Praděd - Ovčárna, Jeseník - Na Smrťáku, Kareš - Kouty nad Desnou, Lázeňský vrch, Miroslav - Lipová Lázně, Jeseník - Lázně, Ramzová - Bonera.

Turistické cíle v okolí: Praděd, Šerák, Kluziště Jeseník.

Domašov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 116 osob - 4 ložnice

Letní sezóna: 1.7. až 31.8.
Zimní sezóna: 1.12. až 31.3.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 22.900 Kč
Letní sezona: 22.900 Kč
Mimo sezonu: 17.900 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 12.000 Kč
Letní sezona: 12.000 Kč
Mimo sezonu: 10.000 Kč

Vánoce 2024 - letos již obsazeno

25000 Kč
Termín 23.12.-27.12.
V případě jiného počtu dní cena dohodou.

Silvestr 2024 - máme již obsazen

39000 Kč
28.12. - 1.1.
Cena je za objekt.

Jarní prázdniny 2025 - obsazenost dle kalendáře

22900 Kč
stejná cena jako za zimní sezónu

Velikonoce 2025 - máme ještě volno

17900 Kč
od čtvrtka do pondělí

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Záloha na pobyt ve výši 50% po zarezervování termínu na účet pronajímatele a úhrada doplatku minimálně 30 dní před nástupem opět na účet pronajímatele. Složení kauce 5.000,- Kč 5 dní před nástupem na účet pronajímatele, přičemž po připsání kauce na účet pronajímatele bude nájemci na jeho kontaktní údaje poskytnut vstupní kód pro vstup do chalupy. Kauce je vratná při předání nemovitosti, bude odeslána na účet nájemce do 5 dnů od ukončení pronájmu (od kauce budou odečteny případné činností nájemce vzniklé škody na inventáři chalupy). Nájemce předává v den odjezdu chalupu uklizenou (základní úklid), připravenou pro další hosty.

Víkendové pobyty jsou zpravidla možné pouze mimo sezonu.
Pobyty kratší než jeden týden: cena dohodou.

Cena je uvedena včetně energií. Topení dřevem v ceně pobytu (nově krbová vložka s tepelným výměníkem - vytápí celou chalupu). Sporák je na plynovou bombu ( v ceně pobytu).

V ceně všech pobytů je také zahrnut obecní poplatek za rekreační pobyt.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Preferujeme kontakt mailem.
Telefon: Zobrazit telefonní číslo
www.chaloupkazapotokem.cz
FB/chaloupkazapotokem
Adresa: Domašov 160   |   GPS chalupy: 50.15047N, 17.20334E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus Park Hotel (300m)
vlak Jeseník centrum (8 km)
restaurace Povodí, Rybárna (1,5 km)
koupání Jeseník (8 km)
lyžařský vlek Filipovice (3km) Červenohorské sedlo (9km)
obchod Potraviny Coop, Domašov (1,2 km)
pošta Bělá pod Pradědem - Domašov (4,5 km)
nákupní centrum Jeseník - Billa, Kaufland, Albert, Lidl (do 8 km)
bankomat Jeseník (8km) ČS, KB, GE money
les blízké okolí
Možnosti ubytování v okolí: Domašov | Jeseníky | Hrubý Jeseník | Slezsko |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana
chalupa se saunou sauna nebo infrasauna

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Chaloupka za potokem

Zima 2024 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme se vsim spokojeni.

Zima 2024 - Marcela s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 94%
Chaloupka svým umístěním a prostorností naprosto splnila očekávání. Velmi vkusně a účelně zařízena. Vše co jsme potřebovali a co běžně zapomenete doma bylo k dispozici a intuitivně umístěné. Skvěle napsaný manuál ubytováním. Praktické odemykání - zamykání. Za nás velká spokojenost!

Léto 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Byli jsme spokojeni. Krásné prostředí, v chaloupce čisto. Komunikace s majiteli probíhala bez problémů. Jediné, co bych uvítala,vzhledem k tomu, že jsme byli s malými dětmi, byla např.zábrana na schodech. Ale to je opravdu drobný detail.Jinak bylo vše na jedničku.

Léto 2023 - Jakub Caudr s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Velmi spokojeni - i při špatném počasí nám chata bezvadně posloužila. Ocenili jsme mj. velký pokoj pro velkou rodinu.

Léto 2023 - keša s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 90%
Hezká chaloupka, kterou dělí od hlavní cesty potok. Od auta k chaloupce (přes
most) je to cca 40m. Komunikace s majitem perfektní. Vejdou se sem pohodlně 3-4 rodiny s dětmi. Jediné, co bych vytknul, je malá kuchyňka a absence myčky, týden se sice zvládne, ale komfortu by to jistě napomohlo.

Léto 2023 - Marie se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Krásná a pohodová dovolená, vybavení chaloupky a čistota na jedničku. Vše potřebné k dispozici včetně povlečení, ručníků a vybavené kuchyňky. Ničím nerušené postředí u potoka s možností využití zahrady k posezení ve venkovní pergole s grilem. Moc milí a vztřícní majitelé, kteří se o chaloupku příkladně starají. Během našeho pobytu nebyl žádný problém a proto se rádi opět na chaloupku podíváme.

Léto 2023 - Katka s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chaloupka je naprosto úžasná, krásně vybavená, čistá... Vše bylo dokonalé, majitelé vstřícní, pohodoví...

Jaro 2023 - Zdeňka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Krásné ubytování v srdci Jeseníků. Velice ochotní a milí majitelé, se kterýma se dá všechno domluvit. Chalupa je dobře vybavená, udržovaná a příroda v okolí je krásná.Určitě se zde rádi ubytujem znovu.Bylo to fajn.

Jaro 2023 - Lucinka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nádherná chatička v krásné přírodě,byli jsme velice spokojeni, prostorná čistá chatička a velice milí majitelé

Zima 2023 - Kkk se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 86%

všechny recenze (23)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Domašova

Ludvíkov : Adolfovice : Písečná : Jindřichov : P. Žibřidovice : Černá Voda : Karlov pod Prad. : Malá Morávka : Vysoký Potok : Písařov

Nacházíte se na stránce ubytování Bělá pod Pradědem v Jeseníkách, objekt: Chaloupka za potokem, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Domašov :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Hrubý Jeseník :: ubytování Slezsko :: pronájem chalupy v Jeseníkách :: penzion Jeseníky počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2024 :: jarní prázdniny 2025 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz