chaty a chalupy

Ubytování Vodná - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Vodné - oblast Západní Čechy

Ubytování Vodná

Vodná - Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary

Apartmány Pavlína

ubytování Vodná v apartmánu
7 osob

Objekt se nachází v klidném prostředí Slavkovského lesa na polosamotě u lesa(nejbližší objekt cca 400m) na trase Karlovy Vary - Mariánské Lázně. Apartmány jsou umístěny v přízemí objektu se samostatným vchodem,...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 400 kč / Zima: 400 kč
Mimo sezónu: 400 kč

Zobrazit ubytování v okolí Vodné na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Bečov nad Teplou
ubytování Vodná v apartmánu na horách
2 až 10 osob
Bečov nad Teplou
Apartmán na horách - Bečov nad Teplou Západní Čechy
2 až 7 osob
Bečov nad Teplou
ubytování Bečov nad Teplou Penzion na horách
1 až 20 osob
 

Ubytování v okolí Vodné

V okolí Vodné byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mariánské lázně, Merklín, Plešivec, Pernink Velflink, Abertamy, Pernink - Pod nádražím, Jáchymov - Náprava, Nové Hamry, Neklid - Boží Dar, Novako.

Vodní plochy v dosahu Vodné: Bečov nad Teplou - Korunní rybník, koupaliště Puleček, přehrada Stanovice, Michal - koupaliště, Luhovský rybník, Betlémský rybník, Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, koupaliště Lido, přehrada Tatrovice.

Přidejte svůj tip k obci Vodná

Víte o nějaké zajímavosti v obci Vodná nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Vodné v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Vodná - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz