chaty a chalupy

Ubytování Loket - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Loktu - oblast Západní Čechy

Ubytování Loket

Loket - Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

Loketská veranda

ubytování Loket na chatě
9 osob
5 ložnic

NABÍZÍME LETNÍ UBYTOVÁNÍ V KOMFORTNÍM OBJEKTU - LOKETSKÁ VERANDA. Kapacita 9 osob, 3 koupelny, velká terasa, zahrada s parkováním na pozemku! V okouzlující krajině Loketských lesů(CHKO)při...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: od 300 kč

Zobrazit ubytování v okolí Loktu na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Ubytování v okolí Loktu

V okolí Loktu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 16 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Merklín, Pernink Velflink, Plešivec, Nové Hamry, Pernink - Pod nádražím, Abertamy, Jáchymov - Náprava, Mariánské lázně, Skipot - Potůčky, Neklid - Boží Dar.

Vodní plochy v dosahu Loktu: Michal - koupaliště, koupaliště Puleček, přehrada Stanovice, přehrada Tatrovice, Děpoltovický rybník, Bečov nad Teplou - Korunní rybník, Velký rybník Hroznětín, vodní nádrž Lesík, rybník Šindelová - Tajch, vodní nádrž Přebuz.

Tipy, zajímavosti, informace:

Loket - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/loket_1108.html.

Přidejte svůj tip k obci Loket

Víte o nějaké zajímavosti v obci Loket nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Loktu v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Loket - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz