chaty a chalupy

Ubytování Horní Kamenice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Horní Kamenici - oblast Západní Čechy

Ubytování Horní Kamenice

Horní Kamenice, okres Domažlice

Zobrazit ubytování v okolí Horní Kamenice na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Osvračín
ubytování Horní Kamenice na chalupě k pronájmu
2 až 16 osob
Strýčkovice
Penzion na horách - Strýčkovice Západní Čechy
1 až 8 osob

Ubytování v okolí Horní Kamenice

V okolí Horní Kamenice byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 32 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Nýrsko.

Vodní plochy v dosahu Horní Kamenice: koupaliště Černotín, koupaliště Roupov, rybník Podhájí, koupaliště Stanětice, koupaliště Nýřany, koupaliště Líně, bazén Domažlice, Koupaliště Tlučná, aquapark Kdyně, bazén Klatovy.

Tipy, zajímavosti, informace:

Horní Kamenice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/horni-kamenice_8242.html.

Přidejte svůj tip k obci Horní Kamenice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Horní Kamenice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Horní Kamenici v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Horní Kamenice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Západní Čechy   Ubytování   Horní Kamenice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz