chaty a chalupy

Ubytování Horní Částkov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Horním Částkově - oblast Západní Čechy

Ubytování Horní Částkov

Horní Částkov - Habartov, okres Sokolov

Zobrazit ubytování v okolí Horního Částkova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Krajková
ubytování Horní Částkov na chalupě k pronájmu
1 až 9 osob

Ubytování v okolí Horního Částkova

V okolí Horního Částkova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 20 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Saporo - Kraslice, Kraslice - Krajka, Lišák Stříbrná, Bublava.

Vodní plochy v dosahu Horního Částkova: Michal - koupaliště, aquapark Aquaforum - Františkovy Lázně, přehrada Jesenice, přehrada Tatrovice, rybník Šindelová - Tajch, vodní nádrž Skalka, vodní nádrž Lesík, vodní nádrž Přebuz, koupaliště Lido.

Přidejte svůj tip k obci Horní Částkov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Horní Částkov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Horním Částkově v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Horní Částkov - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Západní Čechy   Ubytování   Horní Částkov
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz