chaty a chalupy

Ubytování Blažim - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Blažimi - oblast Západní Čechy

Ubytování Blažim

Blažim, okres Plzeň-sever

Peckův mlýn - ubytování v soukromí

ubytování Blažim na chalupě
4 až 20 osob
7 ložnic

Zveme Vás do romantické usedlosti z 19.století, která Vám nabídne útulnost a pohodu dávných let. Ten, kdo miluje samotu, ticho hlubokých lesů, procházky nebo cykloturistiku bude...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 7200 kč

Zobrazit ubytování v okolí Blažimi na mapě.

Ubytování v okolí Blažimi

V okolí Blažimi byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Západních Čechách v těchto 28 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Blažimi: lom Okrouhlák, Luhovský rybník, Betlémský rybník, přehrada Hracholusky, koupaliště Manětín, přehrada Žlutice, Koupaliště Tlučná, koupaliště Nýřany, přehrada Stanovice, koupaliště Černotín.

Tipy, zajímavosti, informace:

Blažim - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/blazim_6510.html.

Přidejte svůj tip k obci Blažim

Víte o nějaké zajímavosti v obci Blažim nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Blažimi v Západních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Západní Čechy!

Blažim - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Západní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz