
NOVĚ NABÍZENÁ NEMOVITOST. ZAVÁDĚCÍ CENA. Dobčický rodinný dům se nachází na kraji malebné vesnice Dobčice, kde Zdeněk Troška natáčel svou trilogii Babovřesky a je ideální pro trávení rodinné dovolené, jak v aktivním, tak i relaxačním stylu.
Můžete si s sebou vzít i svého velkého hlídacího mazlíčka, celý objekt je oplocen a na dvoře se nachází robustní kotec pro psa.
Na zahradě je pro vaši relaxaci vyhřívaný koupací sud s masážním systémem a finská sauna s ochlazovací kádí. Terasa s posezením a grilem, travnatá plocha okolo domu a zpevněná plocha před domem jsou hlavními místy pro pobyt venku na zahradě. Dále zde můžete využít posezení u ohniště nebo se položit do lehátka a odpočívat. Můžete si zahrát stolní tenis nebo šipky. Veškeré vybavení je k dispozici.
Vnitřnímu prostoru dominuje luxusní kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem s velkou pohovkou a televizí, které jistojistě přispějí k příjemné atmosféře společenského života uvnitř domu. Herna a posilovna v jednom je místem pro aktivity zejména v deštivém počasí.
Vydáte - li se do okolí pěšky, na kole nebo autem, budete poznávat krásnou přírodu Blanského lesa, nedaleké hrady a zámky, historická města a mnoho dalších zajímavostí. Nejen nadšenci cykloturistiky si přijdou na své, ale i příznivci golfu si zahrají na 20 minut vzdáleném hřišti v Hluboké nad Vltavou.
V zimě potom můžete navštívit skiareály v okolí nebo vyrazit na běžky. Určitě se nebudete nudit a věříme, že přijedete znova, protože nemůžete stihnout vše, za jeden pobyt.
Těšíme se na vás!
Dobčický dům v Záboří - Dobčicích nabízí ubytování až pro 18 osob v 5 ložnicích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
Základní ubytovací kapacita je 14 osob.
+ 4 přistýlky, celkově 18 osob v 6 ložnicích.
V případě potřeby je možné přidat přistýlky po dohodě.
Přízemí:
Vstupní předsíň s věšákem a botníkem. Luxusní plně vybavená kuchyně s barovým pultem se třemi vysokými židlemi, spíží, jídelnou a obývacím pokojem s velkou pohovkou a TV, mezi kuchyní a obývákem je zavěšena houpací síť. 1 ložnice s manželskou postelí. Koupelna s jedním umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem. Posilovna / herna. Technická místnost se vstupem na zahradu.
Patro:
V patře se nacházejí 4 ložnice a 2 koupelny. 1x 2lůžkový pokoj - s manželskou postelí. 2x 2lůžkové pokoje se dvěma postelemi pro 2 osoby plus 1 přistýlka. Koupelna se dvěma umyvadly, toaletou, hydromasážní vanou a sprchovým koutem. 1x majestátní 2lůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby (přistýlka), vlastní šatnou, koupelnou se dvěma umyvadly, sprchovým koutem a toaletou, pracovna/herna. 1x 4lůžkový pokoj v dřevěném domku na zahradě s 1 manželskou postelí a 2 jednolůžkové postele.
Sociální zařízení:
V domě jsou celkem 3 koupelny - 3 sprchové kouty, 1 hydromasážní vana a 4 toalety. V koupelnách je k dispozici vysoušeč a žehlička na vlasy.
Vytápění:
Rodinný dům má v přízemí a v koupelnách podlahové vytápění. S topením si nemusíte dělat starosti, dům vytápí elektrokotel.
Doprava, parkování:
Na vrchu návsi u muzea 2.světové války je značená slepá ulice, vjedete do ní, na rozcestí odbočíte vpravo do kopce, na konci ulice uvidíte vpravo černou kovanou bránu a na sloupku číslo 38,vjedete dovnitř 40m dlouhou příjezdovou cestou a jste před domem.
Parkování je v uzavřeném dvoře, kde je k dispozici velký přístřešek (12x8m) pro 2 vozidla, který můžete využít na hraní v deštivém počasí. Součástí přístřešku je kotec pro velkého psa.
Restaurace s vynikající kuchyní:
Ekofarma Horní Chrášťany - 3 km
Na Verpánku - Lhenice 7 km
Obchody s potravinami jsou nejblíže v obci
Záboří 2km
Radošovice 3km
Lhenice (Flop Top) 7km
Netolice (Flop Top) 10km
Luxusní plně vybavená kuchyně s elektrickou varnou deskou, troubou, myčkou nádobí, malou vestavěnou ledničkou, velkou americkou lednicí s mrazákem a výrobníkem ledu, mikrovlnkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, elektrickým grilem, topinkovačem, Sodastreamem, ručním mixerem a šlehačem, elektrickým sekáčem, kuchyňskou váhou a kompletním jídelním vybavením, nádobím a nástroji pro přípravu jídel, barovým pultem se třemi vysokými židlemi, spíží, jídelnou s rozkládacím stolem, kde se pohodlně nají 10 - 12 lidí a obývacím pokojem s velkou pohovkou a TV, mezi kuchyní a obývákem je zavěšena houpací síť.
Technická místnost se vstupem na zahradu, jejíž součástí je kuchyňka, malá lednice s mrazákem, pračka, sušička a toaleta.
V každé ložnici je TV s připojením na Netflix, v některých ložnicích je DVD přehrávač se spousty DVD.
V šatně je žehlící prkno, žehlička na prádlo a trezor.
2 rozkládací dětské postýlky a jedna jídelní židlička jsou k dispozici pro vaše nejmenší.
Hračky pro děti, deskové hry pro děti i dospělé, karty.
Posilovací věž, rotoped, činky.
Stolní tenis, šipky, míč.
Ohniště s posezením.
Gril na dřevěné uhlí, venkovní posezení.
Koupací sud / vířivka s vytápěním na dřevo.
Finská sauna s elektrickými kamny, odpočívárnou a ochlazovacím sudem.
Relaxační lehátka.
Venkovní bazén bude k dispozici od června 2025.
V obci Dobčice Zdeněk Troška natáčel svou trilogii Babovřesky.
Přímo na návsi je muzeum 2.světové války.
Výlety:
UNESCO Holašovice
Stonehenge Holašovice
Moštárna Lhenice
Rybník Dehtář s občerstvením Pěkná díra
Zámek Kratochvíle
Zámek Hluboká nad Vltavou (16km)
Zámek Ohrada, ZOO Ohrada (14km)
Adrenalinový park Hluboká
Zámek Český Krumlov (30km)
Otáčivé hlediště Český Krumlov
Zámek Červený dvůr
Hrad Rožmberk
Nedaleká města:
České Budějovice 16km
Historické město Prachatice 20km a Český Krumlov 30km
Možnosti koupání:
Přírodní koupaliště Chroboly
Rybník Mnich
Rybník Ktiš
Rybník Podroužek
Rybník Dehtář
Rybník Bezdrev
Rybník Olšina
Vodní nádrž Lipno (40km)
(Králičí ostrov)
Aquaworld Lipno
Aquapark Frymburk
Koupaliště Hluboká
Plavecký stadion České Budějovice
Skiareály:
Lipno 80km
Hochficht
Zadov
Mitterdorf
Zřícenina hradů
Helfenburk
Dívčí kámen
Kuklov
Maškovec
Velešín
Pořešín
Čartův hrádek
Karlův hrádek
Osule
Hus
Vítkův hrádek
Zřícenina kostela sv. Víta (Habří).
Možnosti koupání: rybník Dehtář, rybník Podroužek, Ktišský rybník, rybník Bezdrev, Mydlovarský rybník, koupaliště Holubov, požární nádrž koupaliště Třísov, koupaliště Olešník, ČEZ Areál Vltava - České Budějovice, bazén Prachatice, koupaliště Hluboká nad Vltavou, koupaliště Prachatice - Hulák, koupaliště České Budějovice, České Budějovice - plavecký stadion, bazén České Budějovice - Viva.
Blízká lyžařská střediska: Chmelná.
Letní sezóna: 1.6. - 30.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 31.3.
Minimální délka ubytování 3 noci.
Ceny za noc za celý dům |
Zimní sezona: 9000 Kč |
Letní sezona: 11000 Kč |
Mimo sezonu: 7000 Kč |
Vánoce 2025 - máme ještě volno |
19000 Kč |
19.12. - 30.12. |
Cena je uvedena za noc. |
Silvestr 2025 - máme již obsazen |
Cena neuvedena |
Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře |
11000 Kč |
1.2. - 15.3. |
Cena je uvedena za noc. |
Velikonoce 2026 - máme ještě volno |
13000 Kč |
3.-.6.4. |
Cena je uvedena za noc. |
Vždy pronajímáme celý objekt minimálně na 3 noci.
Letní sezona 1.6. - 30.9.
13 - 18 osob - 13.000,- Kč / 8 - 12 osob - 11.000,- Kč / 3 - 6 osob - 8.500,- Kč / 2 osoby - 6.500,- Kč
Zimní sezona 1.12 - 31.3.
13 - 18 osob - 11.000,- Kč / 8 -12 osob - 9.000,- Kč / 3 - 6 osob - 7.200,- Kč / 2 osoby - 5.500,- Kč
Mimo sezonu
13 - 18 osob - 9.000,- Kč / 8 - 12 osob - 7.000,- Kč / 3 - 6 osob - 6.000,- Kč / 2 osoby - 4.500,- Kč
Pro děti do dvou let jsou zdarma k dispozici 2 rozkládací postýlky.
Domácí mazlíčci za příplatek 500 Kč za noc.
Po dohodě možnost přivést si vlastní koně, na dům navazuje 20 000m² pozemku se zpevněnými cestami pro obézní koně, s pastvinou, k dispozici 2 venkovní boxy, 2 přístřešky 4x4m a 6x4m, vyhřívané napáječky, travnatá jízdárna. Cena dohodou.
Příjezd v 16:00 hodin
po dohodě se může upravit.
Odjezd v 10:00 hodin.
Silvestr pronajímáme pouze za výjimečných podmínek.
Cena ubytování zahrnuje 12% DPH, elektrickou energii v domě, spotřebu vody, dřevo na topení vířivky a závěrečný úklid.
Cena NEZAHRNUJE:
Vratnou kauci ve výši 10.000,- Kč, která se skládá v den příjezdu.
Elektrickou energii spotřebovanou v sauně. Cena 8 Kč za 1kW.
Při rezervaci se platí záloha 50% ceny převodem na účet, dalších 50% ceny při příjezdu v hotovosti nebo převodem na účet před příjezdem.
STORNO podmínky:
Při zrušení pobytu se záloha nevrací.
Výjimku tvoří pouze nařízení vlády, kdy nejsou povoleny ubytovací služby a pronájmy či cestování.
V případě storna pobytu bude objekt znovu nabídnut k pronájmu. Pokud se objekt znovu obsadí a proběhne pobyt včetně plné platby, bude storno poplatek zkrácen pouze na 10% z ceny pobytu.
Zaplacením zálohy klient souhlasí s platebními a storno podmínkami.
Na storno pobytu je možné se pojistit na stránkách e-chalupy.cz.
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
dobcickydum.cz |
autobus | Dobčice (700m) |
vlak | České Budějovice (18km) |
restaurace | Ekofarma Horní Chrášťany (3km) |
koupání |
Dehtář (9km) |
lyžařský vlek | Skiareál Lipno (60km) |
obchod | Flop Lhenice (7,5km) |
pošta | Netolice (8km) |
nákupní centrum | České Budějovice (18km) |
bankomat | Netolice (8km) |
les | (200m) |
Obecně: ubytování se psem
wifi, internet
nekuřácký objekt
společenská místnost
dětská postýlka k dispozici
Vnitřní vybavení: televize
přehrávač
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
myčka nádobí
pračka
sprchový kout
vana
sauna nebo infrasauna
Venkovní vybavení: bazén
koupací sud
zahradní nábytek
ohniště
gril
Okolí rekreačního domu: oploceno
s parkováním
travnatá plocha
u lesa
Možnosti zábavy: cykloturistika
blízká jízdárna
tenisové kurty
golfové hřiště
rybaření
Jaro 2025 - Honza (hodnocení vložil majitel) s více rodinami
Celkové hodnocení: 98%
Výborná domluva, všechno bez problémů.
Krásný velký dům se spoustou místa.
Ideální pro rodiny s dětmi – spousta věcí na zábavu i když prší. Deskovky, sauna, prostě pohoda.
Byli jsme moc spokojení. Vesnický klid, pěkná příroda kolem. Super dovolená, rád se vrátím.
Jaro 2025 - Jana s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Jedním slovem fantastické...♥️
Krásný nový dům,vybaveny vším na co si jen vzpomenete. Od plné vybavené kuchyně se vším na co si jen si pomyslite, napr. včetně výrobníku ledu až po veškeré vyžití pro děti i dospele.Muzete v klidu relaxovat protože děti mají hernu a velkou oplocenou, bezpečnou zahradu. Velké plus obrovský kotec i na vetsiho psa, nemusíte ho všude vzít sebou a vite že je v bezpečí i on i okolí😂 a nemusíte řešit kdo Vám ho doma obstará. V okolí tolik zajímavosti, že se musíme vrátit... Už jen kvůli té večerni sklence bublinek při zapadajícím slunců ve Whirpoolu. Vše promyšleno do posledního detailu s viditelnou obrovskou peci. Hodně cestujeme a zde mohu napsat jen plusy. Snad až na to že teď budu chtít některé z vybavení co jsme si tu oblíbili i domu😊😊😊 A velký dík milé a skvele majitelce. Už teď se těšíme na příště....
Nacházíte se na stránce ubytování Záboří - Dobčice v Jižních Čechách, objekt: Dobčický dům, rekreační dům k pronajmutí.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.