Podklad mapy:
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2021   Vysočina   Telč   Mapa

Telč - Vysočina: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.


Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Telči a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Telč. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Telč lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Telči a okolí: Třeštický mlýn, Chalupa Za Vsí, Chalupa u Pillerů, Chalupa na konci světa, Chalupa Sára, Ubytování Pod Splavem, Penzion U Pelejových, Chalupa Jersice, Privát Vyhlídka, Chalupa Čtrnáctka, Penzion u Telče, Penzion u lípy, Letovisko, Chalupa Volevčice, Ubytování V Hoře, Pod Jáchymem, Srub u lomu, Chalupa Růžená, Chalupa Viktoria, Dům Hradební, U Prokopů, Chaloupka, Ubytování Nad rybníkem, Chalupa Pod lesem, Selské stavení, Chata na Chytrově, Chalupa Telč - Lipky, Rodinný domek v centru Telče, Chalupa U DŘEVAŘE Česká Kanada, Chata u Telče, Chalupa Javořice, Zahradní domek, Rodinný penzion AMIA.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2021 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2022 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz