chaty a chalupy

Ubytování Ořechov u VM - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Ořechově u Velkého Meziříčí - oblast Vysočina

Ubytování Ořechov u VM

Ořechov u VM, okres Žďár nad Sázavou

Rekreační dům

ubytování Ořechov u VM v rodinném domě
3 osoby
2 ložnice

Dovolená pro Vaše děti! Domek se nachází v menší obci, na konci slepé ulice. Ze spodního patra je krásný výhled do okolí. Dům je vybaven elektrickými...

ceny ubytování (rekreační dům/týden):
Léto: 13000 kč / Zima: 9000 kč
Mimo sezónu: 9000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Ořechova u Velkého Meziříčí na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Horní Libochová
ubytování Ořechov u VM na chatě k pronajmutí
4 až 8 osob
Vidonín
Chalupa k pronajmutí - Vidonín Vysočina
1 až 5 osob
 
Jívoví
Chata k pronájmu - okolí Ořechova u Velkého Meziříčí
7 osob

Ubytování v okolí Ořechova u Velkého Meziříčí

V okolí Ořechova u Velkého Meziříčí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Vysočině v těchto 29 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Fajtův kopec, SK Věžná, Nutrie, Zbraslav u Brna, Nedvědice, Karasín, Harusův kopec - Nové Město na Moravě, Dalečín, Jimramov.

Vodní plochy v dosahu Ořechova u Velkého Meziříčí: koupaliště Velké Meziříčí, koupaliště Šiklův Mlýn, rybník Herádka Rudíkov, lom Dolní Rožínka, Nárameč - Rybníky, jezero Chvojnice, koupaliště Smrček, koupaliště Bystřice nad Perštejnem, bazén Bystřice nad Perštejnem, Domanínský rybník.

Tipy, zajímavosti, informace:

Ořechov u VM - přidat informaci nebo Váš tip

Ořechov u Velkého Meziříčí

Obec Ořechov u Velkého Meziříčí se sice jmenuje pouze Ořechov, ale protože se obcí s tímto názvem v ČR a navíc přímo na Vysočině vyskytuje více, hledá se jako Ořechov u Velkého Meziříčí. Obec se rozkládá asi deset kilometrů východně od Velkého Meziříčí, v průměrné výšce 549 metrů nad mořem. Z turistického a geografického hlediska patří do širší oblasti Českomoravské Vysočiny.

Přidejte svůj tip k obci Ořechov u VM

Víte o nějaké zajímavosti v obci Ořechov u VM nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Ořechově u Velkého Meziříčí na Vysočině? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Vysočina!

Ořechov u VM - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Vysočina   Ubytování   Ořechov u VM
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Vysočina :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz