Horní Martiňák - ubytování ŠkrdloviceUbytování na Vysočině, Horní Martiňák k pronájmu.Ubytování Vysočina
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2023   Vysočina   Rekreační dům Škrdlovice

Horní Martiňák

 - 

Škrdlovice

  objekt č. 0179 210 osob | 5 ložnic
Rekreační dům k pronájmu - ubytování Škrdlovice Vysočina
hodnocení ceník kontakty mapa
bazén - pronájem rekreačního domu Škrdlovice Horní Martiňák - rekreační dům ubytování Škrdlovice vířivka a sprchový kout - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice vybavení zahrady - rekreační dům k pronajmutí Škrdlovice
sauna - rekreační dům ubytování Škrdlovice společenská místnost - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice společenská místnost - pronájem rekreačního domu Škrdlovice obývací pokoj v přízemí - rekreační dům k pronajmutí Škrdlovice dětská kuchyňka a kuchyň - rekreační dům ubytování Škrdlovice pohled do zahrady - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice ložnice v přízemí - rekreační dům k pronajmutí Škrdlovice ložnice v podkroví 2 - pronájem rekreačního domu Škrdlovice ložnice v podkroví 3 - Škrdlovice ložnice v podkroví 4 - Škrdlovice ložnice v podkroví 4 - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice obývací pokoj v podkroví kde v případě potřeby lze připravit 2 lůžka - Škrdlovice obývací pokoj v podkroví - Škrdlovice dětský domek s rourou na prolézání - pronájem rekreačního domu Škrdlovice bazén - Škrdlovice vybavení zahrady - rekreační dům k pronajmutí Škrdlovice prostor pro bazén v zimním období - Škrdlovice vnitřní vchod k bazénu - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice stůl pro stolní tenis v letním období umístěný na zahradě - Škrdlovice kuchyň - Škrdlovice kuchyň - pronájem rekreačního domu Škrdlovice chodba v podkroví - Škrdlovice chodba v podkroví - Škrdlovice zastřešené venkovní posezení - rekreační dům k pronájmu Škrdlovice chodba v přízemí - Škrdlovice místnost s krbem - rekreační dům k pronajmutí Škrdlovice vybavení zahrady - Škrdlovice pohled z příjezdové cesty v zimě - Škrdlovice Horní Martiňák zimní období - Škrdlovice dětské autíčko - Škrdlovice dětské autíčko uvnitř - Škrdlovice suchá finská sauna - Škrdlovice pro zapůjčení více jak 4 jízdní kola - Škrdlovice k dispozici více jak 4 jízdní kola vhodná pro kratší výlety - Škrdlovice vířivka - Škrdlovice vířivka před příjezdem hostů - Škrdlovice vybavení zahrady - Škrdlovice Ludvík - dekorace kterou vytvořil místní mistr sklář a sochař p. Šimpach - Škrdlovice vybavení zahrady - Škrdlovice vybavení zahrady - Škrdlovice okolí - Škrdlovice okolí - Škrdlovice
Domácí mazlíček v rekreačním domě povolen Rekreační dům nekuřácký objekt Dostupnost internetu - wifi Rekreační dům s vířivkou

PŘIJEĎTE SI ODPOČINOUT A NAČERPAT ŽIVOTNÍ ENERGII. Chalupa Horní Martiňák stojí na okraji obce Škrdlovice v prostředí Žďárských vrchů s kapacitou 2 až 10 osob a ubytováním ve dvoulůžkových pokojích. Jedná se o oplocený objekt s menším vlastním hřištěm, stolním tenisem, vířivkou, saunou, zastřešeným bazénem o rozměru 1.8 x 7.5 x 1.3m který je v provozu většinou od začátku května do konce září.

Tato část vysočiny je vhodná pro turistiku a také velice dobré podmínky pro cykloturistiku díky desítkám kilometrů asfaltových cest okolní zalesněnou krajinou CHKO Žďárské vrchy. Nedaleký rybník Velké Dářko s vodní plochou 204 ha je vhodný pro plavání a vodní sporty jako je jachting, surfing, plavba na loďkách a šlapadlech. V zimním období jsou v místě dobré podmínky pro běžecké lyžování. Sjezdové lyžování v Novém Městě na Moravě, Svratce a Hlinsku v Čechách vzdálené vše přibližně 15 - 20 km. V obci je 3x restaurace a nedaleko od objektu tenisové hřiště s umělým povrchem a minigolf. 8 km vzdálený Žďár nad Sázavou nabízí několik zajímavostí např. muzeum knihy a písemnictví, poutní kostel na Zelené hoře zařazený mezi památky UNESCO, Modelové království Žďár - jedno z největších modelových kolejišť v ČR. Objekt je vhodný především pro rodiny s dětmi ale i zájemce o turistiku, cykloturistiku a nebo jen odpočinek.

Ubytování v rekreačním domě

Rekreační dům k pronájmu poskytuje ubytování pro 210 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V přízemí jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj, kuchyň. V podkroví 3x dvoulůžková ložnice a druhý obývací pokoj s další nevyužívanou kuchyní kde je v případě potřeby možné připravit další 2 lůžka. Celkem tedy je možnost připravit 5 dvoulůžkových pokojů.

Sociální zařízení:
V přízemí koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V letním období WC na zahradě. Další sprchový kout a WC v místnosti s vířivkou.

Vytápění:
Topení a ohřev vody je plynovým kotlem.

Doprava, parkování:
Asfaltová příjezdová cesta. U objektu zastřešené stání pro jeden osobní automobil a dostatek místa pro další auta.

Stravování

Plně vybavená kuchyně, v místě dobře zásobený obchod a v obci 3x restaurace -

Vybavení rekreačního domu

Televize, radio, v celém objektu je možnost připojení k internetu přes WiFi, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, zastřešené venkovní posezení s krbem, vnitřní krb, přenosné topeniště s lávovym kamenem, celoročně k využití výřivka, sauna, zastřešený bazén o rozměru 7,5 x 1,8 x 1.3 metru dohřívaný slunečním kolektorem v provozu většinou od začátku května do konce září, menší hřiště o rozměru 12 x 5 metrů vhodné pro nohejbal a nebo badminton, ruské kuželky, trampolína, stolní fotbálek, stůl pro stolní tenis (v létě je umístěn na zahradě a v zimním období v prostoru pro bazén). 2x dětský domek, skluzavka, houpačka, pískoviště. Objekt je celý oplocený.

Výlety, atrakce, zábava

V okolí zajímavá místa pro výlet jako hrad Perštejn, skanzen Veselý Kopec, westernové městečko Šiklův mlýn, kostel na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou ( zařazený v seznamu památek UNESCO ), Čertovina Hlinsko, relaxační vodní centrum Žďár nad Sázavou nebo Vodní ráj Jihlava. Vybavená zahrada pro pobavení dětí. Stůl pro stolní tenis, vlastní menší hřiště. Nedaleko asi 400 metrů je možnost pronájmu tenisového kurtu s umělým povrchem a minigolf. Na rybníku Velké Dářko je možnost plavání, plavba na loďkách a šlapadlech, surfing, jachtink. 7 km bowling, 15 km golf. V okolí upravované tratě pro běžecké lyžování. Sjezdové lyžování Nové Město na Moravě, Svratka a nebo Hlinsko v Čechách vše vzdálené přibližně 15 - 20 km. Příjemné prostředí CHKO Žďárské vrchy je vhodné pro pěší výlety a hlavně cykloturistiku zalesněnou krajinou v okolí.

Možnosti koupání: rybník Velké Dářko, vodní nádrž Strž, vodní nádrž Pilská, lom Vápenice u Žďáru, bazén Žďár nad Sázavou, rybník Řeka, rybník Sykovec, Medlovský rybník, koupaliště Sázava, rybník Krejcar, Kyšperský rybník, přírodní koupaliště Nové Město na Moravě, Milovský rybník, Městské lázně Nové Město na Moravě, rybník Chochol.

Turistické cíle v okolí: Devět skal.

Škrdlovice - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 210 osob - 5 ložnic

Letní sezóna: od 1. července do 2. září
Zimní sezóna: 3. prosince do 25. března
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celý dům

Zimní sezona: od 17500 Kč
Letní sezona: 28000 Kč
Mimo sezonu: od 17500 Kč

Cena za víkend za celý dům

Zimní sezona: 9800 Kč
Mimo sezonu: 9800 Kč

Vánoce 2023 - máme ještě volno

19400 Kč
Cena 19400 Kč je za pobyt v termínu 22.12. až 26.12.2023. Každá další noc za příplatek 1900 Kč.
Prožijte vánoční pohodu v pěkném prostředí CHKO Žďárské vrchy. Vířivka, sauna, stolní tenis, místnost s krbem. Maximální počet včetně dětí nad 2 roky je 10 osob.

Silvestr 2023 - máme již obsazen

Cena neuvedena

Jarní prázdniny 2023 - obsazenost dle kalendáře

17500 Kč
Cena za týdenní pobyt a obsazení do 8 osob.
Týdenní pobyt při obsazení do 8 osob. Pěkné okolí CHKO Žďárských vrchů. Místnost s krbem, stolní tenis, vířivka, sauna.

Velikonoce 2023 - rok 2023 obsazen

17600 Kč
Velikonoční pobyt od čtvrtku do pondělí. Cena platná při obsazení do 8 osob.
Pěkná krajina CHKO Žďárské vrchy. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Místnost s krbem, vířivka, sauna, stůl pro stolní tenis.
Aktuální info

Výborné podmínky pro běžecké lyžování - více informací : ski-velkedarko.cz

Cenu za spotřebu plynu ( topení a ohřev vody ) necháváme na stejné výši jako posledních několik let 15 Kč za 1 m3 i když je nyní podstatně vyšší.

Využívání sauny, vířivky, dřevo do krbu, spotřeba vody, lůžkoviny a zapůjčení asi 4 jízdních kol již v ceně za pobyt.

Ubytovací poplatek pro obec je stanoven na 30 Kč osoba / noc. Osvobozen od poplatku je držitel ZTP/P, jeho průvodce a osoby mladší 18 let

Nejbližší víkendové pobyty:

17.02. - 19.02.2023: 9800,-Kč rekreační dům / víkend
Dobré podmínky pro běžecké lyžování : ski-velkedarko.cz

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, vířivka, sauna, stolní tenis. Objekt Horní Martiňák se nachází na okraji obce Škrdlovice v CHKO Žďárské vrchy. Vhodné jak pro rodiny s dětmi tak skupiny přátel

Provoz, poplatky, ceny

Cena za týdenní pobyt v době:

1.10.2022 - 17.12.2022 ..................17500 Kč
2.1.2023 - 22.4.2023 ....................17500 Kč
22.4.2023 - 20.5.2023...................20000 Kč
20.5.2023 - 1.7.2023 ....................23500 Kč
1.7.2023 - 2.9.2023 .......................28000 Kč
2.9.2023 - 30.9.2023 ...................23500 Kč
30.9.2023 - 16.12.2023 .................17500 Kč


Cena za víkendový pobyt (pátek - neděle 2 noci) 9800 Kč a při prodlouženém pobytu 1900 Kč příplatek za každou další noc.
V případě pobytu dvou nocí mimo víkend je cena 8400 Kč a příplatek 1500 Kč za každou další noc.

Výše uvedené ceny jsou platné při obsazení do 8 osob ve 4 ložnicích po dvou lůžkách. Další 2 lůžka se mohou připravit ve druhém obývacím pokoji v podkroví za příplatek 400 Kč - 1 lůžko/týden a 300 Kč - 1 lůžko/za kratší pobyt.
Při předání objektu je vybírána kauce ve výši 5000 Kč která je při ukončení pobytu vrácena, popřípadě je z ní odečtena cena za uskutečněnou spotřebu el. energie a plynu. Dále náhrada za způsobené škody nebo sankce za nedodržení smlouvy ohledně ubytování - především při překročení dohodnutého počtu osob.

Víkendový pobyt v období od poloviny května do konce září je možný jen s předstihem max. 2 týdnů. V tomto období dáváme přednost týdennímu pobytu.

SLEVA 2500 Kč při týdenním pobytu a 1000 Kč při kratším pobytu pro vracející se klienty. Platné pro hosty kteří navštívili objekt Horní Martiňák během posledních 5 let a jejich pobyt proběhl bez nějakých škod a problémů.

SLEVA 3000 Kč při obsazení do 4 osob při týdenním pobytu a 1500 Kč při kratšim pobytu.
Při obsazení do 2 osob sleva 5000 Kč u týdenního pobytu a 3000 Kč u kratšiho pobytu.
Sleva 500 Kč v případě nezájmu využívat výřivku a 200 Kč v případě nezájmu využívat saunu - je třeba se dohodnout před příjezdem aby se tento prostor zbytečně nepřipravoval. Sleva platí jak při týdenním tak víkendovém pobytu.
SLEVY se sčítají napište si o cenovou kalkulaci rádi Vám odpovíme.
Po ukončení pobytu je vyúčtována cena za uskutečněnou spotřebu el. energie a plynu.
Cena : el. energie 1KW.......8 Kč
1 kubík plynu .........15 Kč

K výše uvedeným cenám se účtuje poplatek pro obec který je stanoven na 30 Kč osoba / noc. Osvobozen od poplatku je držitel ZTP/P, jeho průvodce a osoby mladší 18 let.
Pes povolen jen po předchozí dohodě s pronajímatelem za poplatek 50 Kč / noc a v případě kratšího pobytu minimálně 150 Kč.

Další informace o objektu e-mail: luboskozel@seznam.cz nebo tel. 605150174


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele rekreačního domu

Telefon: 605 150 174
dovolenanavysocine.wgz.cz
Adresa: Škrdlovice č. 228   |   GPS rekreačního domu: 49.63056N, 15.93227E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 500m
vlak 8km
restaurace 500m
koupání vlastní bazen, 2 km rybnik
lyžařský vlek 17 km Nové Město n. Mor. 15 km Hlinsko v Čechách
obchod 500m
pošta 300m
nákupní centrum Žďár n. Sáz. 8 km
bankomat Žďár n. Sáz 7km
les 600m
Možnosti ubytování v okolí: Škrdlovice | Vysočina | Žďárské vrchy | Českomoravská vrchovina |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete v rekreačním domě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v rekreačním domě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
v rekreačním domě je vnitřní krb krb / krbová kamna
Televize televize
rekreační dům se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v rekreačním domě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout v rekreačním domě sprchový kout
Vana vana
rekreační dům se saunou sauna nebo infrasauna
Vířivá vana vířivka

Venkovní vybavení:
rekreační dům má vnější terasu terasa
U rekreačního domu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Gril k dispozici gril
Pískoviště u rekreačního domu pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u rekreačního domu houpačka nebo jiné dětské hry
Trampolína trampolína

Okolí rekreačního domu:
Oplocení kolem rekreačního domu oploceno
Parkování u rekreačního domu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí rekreačního domu travnatá plocha

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty
rekreační dům pro rybáře rybaření
Hřiště u rekreačního domu hřiště

Hodnocení a recenze: Horní Martiňák

Podzim 2022 - Marek s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Dobrá domluva, majitel je velmi milý, bydlí nedaleko, takže je snadné se s ním spojit. Místo je přesně podle popisu, tj. prostorný dům, lze používat i polooddelene na patra. Na zahradě je skvělé vyžití pro děti. Byli jsme tu podruhé a když to půjde, ještě se někdy vrátíme.

Odpověď majitele: Jsme rádi že jste byli spokojeni a pokud se rozhodnete ještě navštívit náš objekt tak Vás určitě rádi přivítáme děkujeme.

Podzim 2022 - Zdeněk Letovice a Přátelé se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
na Horní Matinák jezdíme již nekolik let na cyklo.Není co vytknout vše stoprocentní.

Odpověď majitele: Zdravím a děkujeme. Vážíme si toho že náš objekt opakovaně navštěvujete. Soustředíme se hlavně na rodiny s dětmi ( vybavení zahrady ), ale jsme moc rádi že i pro Vás všechny dospělé objekt vyhovuje.

Podzim 2022 - Ladies se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Líbilo se nám vše. Pan majitel velice příjemný, ochotný. Nejvíc bonus je vířivka a sauna. Restaurace blízko a jídlo i pití velmi dobré za příznivé ceny.

Odpověď majitele: Holčičí party s dětima nebo někdy bez dětí patří mezi naše nejlepší hosty tak jako nyní u Vás. Moc děkujeme.

Podzim 2022 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Skvělé ubytování, milý hostitel, nemáme co vytknout!

Odpověď majitele: Jsme rádi že jste byli spokojeni děkujeme

Podzim 2022 - Ivan s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Majitel i chalupa SUPER!!!

Odpověď majitele: Moc děkujeme za kladné hodnocení a budeme rádi když ještě někdy navštívíte náš objekt

Léto 2022 - NEJEDLÝ s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%


Odpověď majitele: Těší nás Vaše spokojenost děkujeme.

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Vše v nejlepším pořádku není co dodat.

Odpověď majitele: Jsme moc rádi že jste byli spokojeni. Děkujeme za Váši návštěvu.

Jaro 2022 - Monika s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Náš pobyt se nám moc líbil, nemáme co vytknout,vybavení super, čisto a dvorek se spoustou atrakcí pro děti, kteří si tam skvělé vyhráli. Bazen a vířivka je třešnička na dortu. S panem majitelem výborná komunikace, nic nebyl problém. Už se těšíme, příští rok pojedeme znovu

Odpověď majitele: Děkujeme za Vaši návštěvu. Jsme rádi že jste byli s ubytováním a děti s vybavením zahrady spokojeni

Jaro 2022 - Jana B. s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Byli jsme se vším spokojeni a to tak,že se příští rok vrátíme.
Není to naše první chata,můžeme porovnávat a srovnávat.
Výborná komunikace s panem majitelem,nic není problém.Je vstřícný a ohleduplný.

Odpověď majitele: Děkujeme za hodnocení a jsme rádi že jste se rozhodli pro rezervaci objektu i v příštím roce

Jaro 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Parádní dovolená, mohu vřele doporučit.

Odpověď majitele: Děkujeme za hodnocení a jsme rádi že jste si vybrali k pobytu náš objekt.

všechny recenze (43)

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Škrdlovic

Dobrá Voda : Bohuňov : Stan u Hlinska : Košetice : Ořechov : Jihlava - Hybrále : Jakubov

Nacházíte se na stránce ubytování Škrdlovice na Vysočině, objekt: Horní Martiňák, rekreační dům k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
7 ubytování Škrdlovice :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Žďárské vrchy :: ubytování Českomoravská vrchovina :: pronájem chat a chalup na Vysočině :: penzion Vysočina počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.e-chalupy.cz