chaty a chalupy

Ubytování Tereziny Dary - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Tereziných Darech - oblast Východní Čechy

Ubytování Tereziny Dary

Tereziny Dary - Lískovice, okres Jičín

Chalupa Pod dubem

ubytování Tereziny Dary na chalupě
2 až 8 osob
2 ložnice

Naše chalupa se nachází jihozápadně od města kamenné krásy a výroby hořických trubiček Hořic v Podkrkonoší. Leží na okraji malé vísky Tereziny Dary v klidném prostředí...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 8000 kč / Zima: 5900 kč
Mimo sezónu: 5900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Tereziných Darů na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Podhorní Újezd
Chata k pronajmutí - Podhorní Újezd - Vojice Český ráj
1 až 8 osob
 
Podhorní Újezd
Chalupa k pronajmutí - okolí Tereziných Darů
1 až 10 osob
Podhorní Újezd
ubytování Tereziny Dary v penzionu na horách
1 až 19 osob
Vrbice
Chalupa k pronájmu - Vrbice nad Cidlinou Český ráj
1 až 5 osob
Kovač
ubytování Kovač Chalupa k pronajmutí
1 až 12 osob
Mlázovice
Chalupa k pronajmutí - okolí Tereziných Darů
1 až 6 osob

Ubytování v okolí Tereziných Darů

V okolí Tereziných Darů byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 29 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Pecka, Máchovka, Zvičina, Severka - Dolní Brusnice, Mostek, V Popelkách - Lomnice nad Popelkou, Kozinec - Jilemnice, Horní Lánov, Vrchlabí - Kněžický vrch.

Vodní plochy v dosahu Tereziných Darů: koupaliště Domoslavice, koupaliště Podhorní Újezd, koupaliště Dobrá Voda u Hořic, koupaliště Třtěnice, koupaliště Bílsko u Hořic, koupaliště Milovice u Hořic, koupaliště Mlázovice, koupaliště Konecchlumí, koupaliště Šárovcova Lhota, koupaliště Třebnouševes.

Přidejte svůj tip k obci Tereziny Dary

Víte o nějaké zajímavosti v obci Tereziny Dary nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Tereziných Darech ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Tereziny Dary - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz