chaty a chalupy

Ubytování Heřmánkovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Heřmánkovicích - oblast Východní Čechy

Ubytování Heřmánkovice

Heřmánkovice, okres Náchod

rodinný domek

ubytování Heřmánkovice v rodinném domě
2 až 7 osob
2 ložnice

Nabízíme ubytování v rekreačním domku v obci Heřmánkovice na Broumovsku. Objekt se nachází v klidné koncové části obce u lesa. Venku možnost sezení na terase nebo...

ceny ubytování (rekreační dům/noc):
Léto: 1300 kč / Zima: 900 kč
Mimo sezónu: 900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Heřmánkovic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Janovičky
ubytování Heřmánkovice na chatě k pronájmu
1 až 10 osob
Janovičky
Chalupa k pronajmutí - Heřmánkovice - Janovičky Východní Čechy
10 až 17 osob
Janovičky
ubytování Janovičky Chata k pronájmu
4 osoby
 
Janovičky
Penzion na horách - okolí Heřmánkovic
33 osob
Meziměstí
Chalupa k pronájmu - Meziměstí Východní Čechy
2 až 8 osob
Broumov
ubytování Broumov Apartmán na horách
2 až 10 osob
Broumov
Apartmán na horách - okolí Heřmánkovic
5 osob
Vižňov
ubytování Heřmánkovice na chalupě k pronajmutí
12 osob
 
Vižňov
Chalupa k pronájmu - Vižňov Východní Čechy
1 až 6 osob
Vižňov
ubytování Vižňov Chalupa k pronajmutí
25 až 62 osob

Ubytování v okolí Heřmánkovic

V okolí Heřmánkovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Janovičky, Kamenec - Teplice nad Metují, Machov, Žabokrky, Běloves, sport.klub o.s., Hartman - Olešnice v O. h., Čihalka - Olešnice, Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., Olešnice v O.h., Nový Hrádek - Panská stráň.

Vodní plochy v dosahu Heřmánkovic: koupaliště Meziměstí, koupaliště Police nad Metují, koupaliště Teplice nad Metují, Přírodní koupaliště Radków, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Náchod, bazén Náchod, bazén Nové Město nad Metují, koupaliště Bystré.

Tipy, zajímavosti, informace:

Heřmánkovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/hermankovice_832.html.

Historie obce Heřmánkovice

Obec byla založena před rokem 1353 jako součást benediktinského panství Břevnova (klášter benediktínů v Broumově). Od roku 1849 je samostatnou obcí. Součástí Heřmánkovic byla osada Benešov (Strassenau) založená v roce 1836. Od roku 1960 je připojena k Broumovu.
Janovičky (Johannesberg/ Janovice/ Janovičky) založené v roce 1753, jsou součástí Heřmánkovic od roku 1949.
Podle kroniky obce byly Heřmánkovice založeny v roce 1255. Chybí však písemný doklad. Okolní obce - Velká Ves (založena 12. března 1256) a bližší Hynčice (založeny 31. srpna 1255) byly založeny během šesti měsíců v letech 1255 - 56. Z toho bylo odvozováno, že i Heřmánkovice byly vysazeny v této době. První písemná zmínka o existenci obce je z roku 1353.
Název obce se vyvíjel od Herrmannvilla (1353), Hermansdorf (1361), Hermansdorf (1406), Hermanusdorf (1620), Hermsdorf/ Hermannsdorf/ Heržmanice (1790), Hermbsdorf (?), Hermsdorf (1836) až po Heřmánkovice. V překladu jde o Herrmannovu (Heřmanovu) ves.
Obecní úřad má sídlo ve středu obce v budově čp. 215. Tento dům je v majetku obce od 1.října 1928. U OÚ je nové parkoviště, které je určeno i pro blízký Kulturní dům.
Pověst Švédské hlavě
Sousoší Kalvarie
Významný rodák - F. C. Opitz
Tělocvičný spolek Turnverein
Cihelna

BROUMOVSKO-turistický server

server o broumovsku- informace o přírodě, památkách,kulturním a sportovním vyžití
Další info na: www.broumovsko.cz/cz/ostatni/mapa-regionu-broumovska

Přidejte svůj tip k obci Heřmánkovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Heřmánkovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Heřmánkovicích ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Heřmánkovice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Východní Čechy   Ubytování   Heřmánkovice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz