Podklad mapy:

Hamry - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Hamrech a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Hamry. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Hamry lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Hamrech a okolí: Roubenka Vysočina, Chata Unčín, Prostorný dům s vířivkou a bazénem, Chalupa Jimramov, Říční 151, Chalupa u Podskalských, Penzion pod Březinkou, Ševcovský domek, Chaloupka u řeky, Klidná osada, Chata v pekle, Chalupa Pod Lipami, Chalupa Dalečín, roubenka, chalupa U Klokana, Penzion Vranová, Chalupa Svojanov - Předměstí, Apartmány Pohádka, Chata Unčín, Ubytování Svojanov, Chalupa U Mačenků, Chalupa Sádek, Apartmán Dalečín, Apartmán Vítějeves, Farma, Guest House Blanka, Penzion Bystré, Chata Martin, Chata Unčín, Chalupa Jimramov - Benátky.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz