chaty a chalupy

Ubytování Dolní Přím - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolní Přími - oblast Východní Čechy

Ubytování Dolní Přím

Dolní Přím, okres Hradec Králové

Zobrazit ubytování v okolí Dolní Přími na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Rozběřice
ubytování Dolní Přím na chatě k pronajmutí
1 až 5 osob
Hradec Králové
Apartmán na horách - Hradec Králové Východní Čechy
1 až 2 osoby

Ubytování v okolí Dolní Přími

V okolí Dolní Přími byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 15 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Severka - Dolní Brusnice, Zvičina, Pecka, Mostek.

Vodní plochy v dosahu Dolní Přími: Koupaliště Probluz, Koupaliště Kunčice, koupaliště Lodín, pískovna Správčák, pískovna Rusek, Koupaliště Hradec Králové, pískovna Opatovický písník, koupaliště Milovice u Hořic, koupaliště Třebnouševes, Vřešťovský rybník.

Tipy, zajímavosti, informace:

Dolní Přím - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/dolni-prim_5996.html.

Přidejte svůj tip k obci Dolní Přím

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Přím nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolní Přími ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Dolní Přím - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz