chaty a chalupy

Ubytování Chmelovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Chmelovicích - oblast Východní Čechy

Ubytování Chmelovice

Chmelovice - Králíky, okres Hradec Králové

Zobrazit ubytování v okolí Chmelovic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Tereziny Dary
ubytování Chmelovice na chalupě k pronájmu
2 až 8 osob

Ubytování v okolí Chmelovic

V okolí Chmelovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 31 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Zvičina, Severka - Dolní Brusnice, Pecka, Máchovka, Mostek.

Vodní plochy v dosahu Chmelovic: koupaliště Lodín, koupaliště Milovice u Hořic, Koupaliště Kunčice, koupaliště Domoslavice, koupaliště Dobrá Voda u Hořic, koupaliště Třebnouševes, koupaliště Bílsko u Hořic, Koupaliště Probluz, koupaliště Podhorní Újezd, koupaliště Třtěnice.

Přidejte svůj tip k obci Chmelovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Chmelovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Chmelovicích ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Chmelovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz