
Pro skupiny 15 a méně osob cena dohodou.
Třídenní a vícedenní pobyty v době letních prázdnin se slevou 25%.
Sborovna - místo, kde na vás dýchne historie. Nachází se v obci Zbraslavice v bezprostřední blízkosti kostela. Budova dříve bývala školou se dvěma třídami a ředitelským bytem. Po rekonstrukci je ideálním místem k setkání s vašimi přáteli. Čeká tu na vás vytoužený odpočinek. Pro ty aktivnější z vás je místo vhodné k výletům na blízkou tvrz, do nedaleké Kutné Hory a všudypřítomné přírody.
Sborovna pro až 25 lidí je připravená na všechno.
K dispozici je vám celá budova a vše, co se v ní skrývá. Přijeďte k nám minimálně na dvě noci, o letních prázdninách si svůj pobyt užijte celý týden, od soboty do soboty.
Penzion Sborovna nabízí ubytování pro 25 osob v 8 pokojích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
Přízemí:
Společná, plně vybavená kuchyně s jídelnou a barem.
2x pokoj s manželskou postelí, jedním jednolůžkem a příjemným čtecím koutkem.
1x pokoj s manželskou postelí.
Koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC.
Umývárna + 2 samostatné WC.
Patro:
1x prostorný pokoj s manželskou postelí, dvěma jednolůžky a vybaveným kuchyňským koutem.
2x pokoj s manželskou postelí, dvěma jednolůžky a příjemným čtecím koutkem.
1x pokoj s manželskou postelí a jedním jednolůžkem.
1x pokoj s manželskou postelí, dětskou postýlkou, vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem.
2 koupelny – vana, sprchové kouty a 3 WC.
Vytápění:
Každá místnost je vybavena infrazářiči.
Zbraslavice jsou dobře vybavenou obcí, kde najdete hned několik obchodů s potravinami. Nejbližší máte ihned u zbraslavického náměstí, na které narazíte, když se dáte za kostelem doleva. Na větší nákup pak můžete vyrazit do Zruče nad Sázavou nebo Kutné Hory. Nedaleko ubytování je restaurace.
Plně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči, prostorná půda s promítacím plátnem, WiFi, zahrada u domu, gril, ohniště, vybavený bar, vinný sklípek, humidor.
Čihošťský zázrak: Mši 11.září roku 1949 sloužil farář Josef Toufar, když se půlmetrový dřevěný kříž na hlavním oltáři pohnul. STB neměla zázraky ráda a Josef Toufar byl 28.ledna 1950 zatčen a ve věznici ve Valdicích ještě ten rok zemřel. Jeho hrob s ostatky najdete před oltářem pod kamennou deskou v čihošťském kostele.
Kutná hora: Město s jedinečným geniem loci, vynikající restauracemi a kavárnami zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO i na gastromapě Lukáše Hejlíka.
Lokální pivovary - Kam zajít na jedno, dvě, nebo tři… Opravená tvrz Malešov s řemeslným pivovarem a vynikajícími pivy a fajn kulturními akcemi. Rodinný pivovar Švihov. Pivovar Kácov. Zámecký pivovar Zbraslavice.
Rozhledny: Bohdanka, Unikát z postavený z kulatiny měří víc než 50 metrů. Šumavu i Krkonoše budete mít jako na dlani. Babka, Petrovice, Březina.
Přírodní park Stonewood: Připravte si svačinu na piknik na louce a vydejte se pozorovat zvířata.
Huť Jakub: Sklářský skanzen v Tasicích, kde v roce 2016 obnovili výrobu. Jděte na prohlídku s průvodcem a nakupte si unikáty předních českých sklářů a skláren.
Zámek Zruč nad Sázavou: Pseudogotika s krásným parkem, příkopem, zábavnou stezkou rytíře Miloty z Kolowrat, letním kinem a výhledy na řeku Sázavu i Posázavský Pacifik.
Zříceniny:
Hrad Sion - Husiti ho postavili, 4 měsíce se bránili a prohráli. Liška ryšavá jim ho vypálila. Atmosféra by se tam dala krájet.
Chřenovice - Zůstala z ní věž, pár zdí a krásné výhledy na meandr Sázavy.
Belvedér - Monumentální torzo letohrádku, který obklopovala kaple, malý klášter mnichů pavlánu a poustevna.
Možnosti koupání: Zbraslavice Starý rybník, rybník Vidlák Černíny, jezero Katlov, pískovna Horka II, koupaliště Uhlířské Janovice, Zbýšovský rybník, Kutná Hora - Velký rybník, aquapark Kutná Hora, bazén Kutná Hora, koupaliště Čáslav - Vodranty, lom Skalka u obce Horky, Kouty - rybník Homole.
Letní sezóna: prázdniny - při týdenním pobytu sleva 15 %
Zimní sezóna: Vánoce a Silvestr
Zavřeno: 2.1.- .28.2. ; 1.11.-18.12.
Mimo sezónu: březen, duben, květen, červen, září, říjen
Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za noc za celý penzion |
Zimní sezona: 14950 Kč |
Letní sezona: 14950 Kč |
Mimo sezonu: 13450 Kč |
Cena za víkend za celý penzion |
Zimní sezona: 29900 Kč |
Letní sezona: 29900 Kč |
Mimo sezonu: 26900 Kč |
Vánoce 2025 - letos již obsazeno |
14950 Kč |
Silvestr 2025 - máme již obsazen |
14950 Kč |
Jarní prázdniny 2026 - obsazenost dle kalendáře |
13450 Kč |
Velikonoce 2026 - rok 2025 obsazen |
13450 Kč |
Pro skupiny 15 a méně osob cena dohodou.
Třídenní a vícedenní pobyty v době letních prázdnin se slevou 25%.
Záloha 50% z celkové ceny za pobyt, k úhradě do tří pracovních dnů od rezervace pobytu, 14 dní před příjezdem doplatek 100%.
Kauce 10.000,- Kč. Kauce je splatná v den zahájení pobytu a je vratná na účet, ze kterého byla přijata, za předpokladu, že nebude shledáno závad.
Storno podmínky:
Bez storno poplatku - při zrušení pobytu ve lhůtě 60 dnů před sjednaným příjezdem do ubytování
50% z celkové ceny ubytování - při zrušení pobytu ve lhůtě 59 - 30 dnů před sjednaným příjezdem do ubytování
100% z celkové ceny ubytování - při zrušení pobytu ve lhůtě 29 - 0 dnů před sjednaným příjezdem do ubytování
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
www.penzionsborovna.cz |
autobus | 170m |
vlak | 890m |
restaurace | 820m |
obchod | 170m |
pošta | 108m |
bankomat | 820m - Euronet |
Obecně: ubytování se psem
wifi, internet
kouření v penzionu povoleno
společenská místnost
dětská postýlka k dispozici
Vnitřní vybavení: rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
myčka nádobí
sprchový kout
vana
Venkovní vybavení: zahradní nábytek
ohniště
gril
Okolí penzionu: s parkováním
travnatá plocha
Možnosti zábavy: cykloturistika
Podzim 2024 - Jitka se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Pobyt se nám velice líbil, ubytování bylo příjemné a celé stavení má velice osobitý styl. Doladěno do posledního detailu. Komunikace s pronajímateli naprosto perfektní. Rádi se sem někdy vrátíme.
Podzim 2024 - Skupina Kocourek s více rodinami
Celkové hodnocení: 96%
Sborovna je krásný, útulný objekt. Ihned po otevření dveří na vás dýchne dobová atmosféra prvorepublikové školy. Pokoje jsou velmi vkusně zařízené, postele pohodlné. Sborovna nabízí dostatek soukromí i velkorysou společenskou místnost s kuchyní. Moc jsme si víkendový pobyt ve sborovně užili.
Podzim 2023 - Tomáš Radoň se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Skvělá komunikace s majiteli, vše připravené k pobytu, čistota, vybavení, poloha. Není co vytknout, vřele doporučuji.
Podzim 2023 - Michal Vašek s více rodinami
Celkové hodnocení: 96%
Nádherné ubytování v historickém objektu. Skvěle vybavený objekt.
Jaro 2023 s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Příjemný pobyt a komunikace s majiteli. Sborovna je velmi dobře vybavena, našli jsme všechno co byla potřeba. Moc hezký interiér.
Podzim 2022 - Tomáš se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Krásné, stylové ubytování, kde se přirozeně prolíná původní s moderními prvky. Ideální pro skupiny přátel, cyklisty, turisty. A mají skvělý výběr vín ve vinném sklípku!
Podzim 2022 - Jenda s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Ubytování úplně parádní, klíčky schované v trezoru, objekt příjemně vyhřátý, uklizený, jeden pokoj hezčí než druhý, ale většinu času jsme trávili ve společné místnosti a na zahradě u ohně, někdo pak i do rána ve vinném sklípku :-). Skvěle jsme si to užili, díky za pobyt!
Léto 2022 se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Podzim 2022 - Šárka se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 88%
Ubytování jsme využili v rámci firemního cyklo-pěško výletu. Pronajmutí celého objektu je velkou výhodou takové akce. Škoda, že nám úplně nevyšlo počasí a my tak nemohli využít vše, co sborovna nabízí. Výhodou je 8 pokojů a větší počet sociálních zařízení a sprchových koutů, což každému kolegovi zajistilo alespoň částečné soukromí. Každopádně všem se ubytování moc líbilo a pobyt jsme si užili.
Jaro 2022 - Jitka se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 94%
Velmi hezká a stylová chalupa, milí a vstřícní majitelé.
Nacházíte se na stránce ubytování Zbraslavice ve Středních Čechách, objekt: Sborovna, penzion .
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.