Chata Baršovice (1498)

5 lůžek + 3 přistýlky
2 ložnice
venkovní bazén
finská sauna
pro děti
oploceno
mazlíčci vítáni
vnitřní krb
venkovní krb
u lesa
8 Počet osob
2 Ložnice
Objekt se pronajímá celý
po dobu pobytu ho budete mít jen pro sebe, bez sdílení s dalšími hosty
venkovní bazén
finská sauna
pro děti
oploceno
mazlíčci vítáni
vnitřní krb
venkovní krb
u lesa
Objekt se pronajímá celý
po dobu pobytu ho budete mít jen pro sebe, bez sdílení s dalšími hosty
Poptávka termínu
Cena ubytování se liší dle zvoleného termínu
Ceník
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Krásná chata v Baršovicích s udržovanou zahradou, bazénem, saunou a velkou pergolou. Zcela oplocená zahrada.

Chata má 2 samostatné (neprůchozí) ložnice, 1 x koupelnu, 1 x WC, 1 x kuchyň s jídelnou, 2 x obývací pokoj. Sauna, gril, udírna, venkovní ohniště, venkovní solární sprcha.

Vybavení chaty

V suterénu sauna se sprchovým koutem a dvěma lehátky na odpočinek.
V přízemí plně vybavená kuchyň spotřebiči a nádobím, lednicí s malým mrazákem.
Jídelní stůl se čtyřmi židlemi s výhledem na bazén a pergolu a kryté posezení při východu z kuchyně směrem k pergole.
Obývací prostor s gaučem a dvěma křesílky s knihovou.
Pod dřevěným schodištěm uloženy deky k venkovnímu využití.
Do prvního patra vstup po dřevěném schodišti do otevřeného obývacího pokoje. Ten je vybaven rozkládací rohovou sedací soupravoua dvěma křesly. Pokoj je dále vybaven satelitní televizí, komodou a konferenčním stolkem. Z tohoto pokoje je vstup do dvou samostatných ložnic.
První ložnice je vybavená manželským dvojlůžkem, nočním stolkem, lampičkou, věšákem na oblečení a šuplíkovou komodou.
V druhé ložnici jsou tři lůžka, z toho jedno dvojlůžko a cestovní postýlka s kvalitní matrací a noční stolek.
Venkovní prostor je vizuálně kryt od okolí.
Dominantou je velká pergola s posezením, ohništěm s grilem a udírnou.
Je zde i mobilní pískoviště/malý bazének, dětská houpačka, hamaka.
Venkovní bazén je vhodný pro malé děti - výška bazénu cca150 cm. U bazénu je solární sprcha a pohodlná lavice na odkládaní věcí. K dispozici jsou i dvě venkovní lehátka.
Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni (misky a pelíšek v chatě), vyžadujeme dodržování pořádku v okolí chaty - sběrné sáčky jsou k dispozici.

Obecně

  • domácí mazlíček povolen
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • travnatá plocha
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • tenisové kurty

Vnitřní vybavení

  • krb / krbová kamna
  • televize
  • satelitní příjem
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • vana
  • finská sauna

Venkovní vybavení

  • bazén
  • krb
  • ohniště
  • gril
  • pískoviště
  • houpačka nebo jiné dětské hry

Ceník ubytování Chata Baršovice

Rozdělení sezón
Letní sezóna: 1.7. 2026 - 31.8. 2026 - Pouze Týdenní pobyty
Zimní sezóna:
Minimální délka ubytování
2 noci
Letní sezóna
14 000 Kč za celý objekt / týden
7 000 Kč za celý objekt / víkend
Zimní sezóna
14 000 Kč za celý objekt / týden
7 000 Kč za celý objekt / víkend
Vánoce
25 000 Kč
20.12.2026 - 27.12.2026 lze i kratší termíny, cena ale zůstává stejná.
Silvestr
25 000 Kč
27.12.2026-3.1.2027 lze i kratší termíny, cena ale zůstává stejná.

Provoz, poplatky, ceny

Vratná Kauce 2000 kč se skládá v den příjezdu na případná poškození objektu a jeho vybavení.

K ceně za pronájem se připočítává skutečně spotřebovaná el. energie.

V ceně je již zahrnut závěrečný úklid, povlečení a ručníky.

Záloha při rezervaci: při rezervaci platba 50% ceny převodem na účet, dalších 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem .

Storno poplatek - Do 2 měsíců bez poplatku , 1 měsíc 20 % , 10 dní 30 % , 3 dny bez vrácení zálohy .

Volné termíny

Hodnocení a recenze

5,0
9 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Chata Baršovice.
Seřadit podle:
5,0
Byli jsme přímo nadšeni. Chata je poslední v řadě přímo u lesa na krásném velkém pozemku s perfektním krytým posezením, takže i přesto, že nám hodně propršelo, byli jsme v podstatě pořád venku a děti si hráli pod přístřeškem. Gril, udírna, ohniště, malé pískoviště pro děti, sauna (tu jsme ani nestihli využít). Chata byla velikostně akorát, skvěle zařízená, nic v ní nechybělo. Ve skutečnosti je ještě hezčí než je na fotkách. Majitelé jsou moc ochotní, nic nebyl problém a o chatu se opravdu skvěle starají a pořád zvelebují. Jediné malé mínus je, že je tam slabý signál, ale to nám ve finále vlastně i vyhovovalo. Určitě se tam brzy vrátíme.
Iva s více rodinami
29.10.2025, ubytováni - podzim 2025
5,0
Strávili jsme zde pár podzimních dnů, a i když jsem měla trošku obavu z toho, zda nám s jedněmi kamínky nebude zima opak byl pravdou. Krásná chata, naprosto dostačující vybavení, čisto a pohoda. Na konci světa v absolutním klidu, kolem chaty se nikdo neproducíruje, jen vylezete ven a jste v lese. Oáza klidu. Malinko nás trápil nedostatek signálu, na pracovní dovolenou to není, ale člověk si opravdu odpočine.
Veronika v páru
14.10.2025, ubytováni - podzim 2025
5,0
Krásná chata na super místě. Na chatě bylo k dispozici vše potřebné a bylo zde čisto. Je vidět, že se o chatu majitelé starají. Byli jsme naprosto spojení.
Petra s rodinou
13.8.2025, ubytováni - léto 2025
Zobrazit všechna hodnocení

Poloha a okolí

Chata Baršovice
Strážek ev. č. 26, 592 53
GPS: 49.44825N, 16.18332E

V okolí najdete

Autobus
Strážek náměstí 1,5km
1,5 km
Obchod
Družstevní jednota COOP 1,5km
1,5 km
Restaurace
Balónový hotel Radešín 12km , Žďárecká hospůdka 11km, Restaurace Křižanov 12km
11 km
Pošta
Česká pošta Strážek 1,5km
1,5 km
Sjezdovka
SKI Fajtův kopec 16km, SKI Harusák 23km, SKI areál Olešnice na Moravě 21km
16 km
Bankomat
Křižanov náměstí 12km
12 km
Les
Baršovice 20m
20 m

Podobné kategorie objektů