Přibická pohoda (19397)
Popis ubytování
Přibická pohoda je stylový venkovský dům v klidné obci Přibice, ideální pro zpomalení, sklenku vína po výletě a klidný spánek po boku vinohradů.
Ubytujeme vás až v 7 lidech ve třech ložnicích, s dvěma koupelnami a bezbariérovým přízemím. V obýváku najdete Netflix, knihy i společenské hry, a z plně vybavené kuchyně vyjdete rovnou na zápraží s plynovým grilem a výhledem do zahrady.
Bydlíme ve druhém domě na pozemku, rádi vás osobně přivítáme a doporučíme, kam na víno, kávu nebo výlet. Společně s námi tu žijí i naši dva přátelští psi – Ruda a Elvisek.
Wi - Fi je samozřejmostí, stejně jako pohodová atmosféra. Kousek od nás najdete Aqualand Moravia, cyklostezky, vinice i místa se slevou díky programu Moja karta (při pobytu na 2 a více nocí).
Ubytování je určeno pro dospělé a děti od 10 let, domácí mazlíčky bohužel neubytováváme. Přibice jsou klidná a bezpečná obec, kde si opravdu odpočinete.
Přibická pohoda je stylový venkovský dům v klidné obci Přibice, ideální pro zpomalení, sklenku vína po výletě a klidný spánek po boku vinohradů.
Ubytujeme vás až v 7 lidech ve třech ložnicích, s dvěma koupelnami a bezbariérovým přízemím. V obýváku najdete Netflix, knihy i společenské hry, a z plně vybavené kuchyně vyjdete rovnou na zápraží s plynovým grilem a výhledem do zahrady.
Bydlíme ve druhém domě na pozemku, rádi vás osobně přivítáme a doporučíme, kam na víno, kávu nebo výlet. Společně s námi tu žijí i naši dva přátelští psi – Ruda a Elvisek.
Wi - Fi je samozřejmostí, stejně jako pohodová atmosféra. Kousek od nás najdete Aqualand Moravia, cyklostezky, vinice i místa se slevou díky programu Moja karta (při pobytu na 2 a více nocí).
Ubytování je určeno pro dospělé a děti od 10 let, domácí mazlíčky bohužel neubytováváme. Přibice jsou klidná a bezpečná obec, kde si opravdu odpočinete.
Ubytování
Přibická pohoda v Přibicích nabízí ubytování pro až 7 osob ve 3 ložnicích.
Ložnice a pokoje
Ubytování Přibická pohoda má kapacitu až 7 osob. Dispozice domu je rozložena do dvou podlaží.
Přízemí: Ložnice 1 – manželská postel, okno do ulice. Obývací pokoj – menší, ale útulný prostor s pohodlným rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), chytrou televizí (Netflix), knihami a společenskými hrami. Plně vybavená kuchyň s jídelním stolem – lednice s mrazákem, indukční deska, elektrická trouba, myčka, rychlovarná konvice, tři typy kávovarů (french press, překapávač a Nesspresso kapslový), základní koření a nádobí. Koupelna č. 1 – sprchový kout (walk - in), WC, umyvadlo, fén.
Patro: Ložnice 2 – manželská postel, střešní okna. Ložnice 3 – manželská postel, klidné místo na spaní. Koupelna č. 2 – sprchový kout, WC, umyvadlo.
Přízemí je kompletně bezbariérové, se širokými vstupy a sprchou bez nášlapu – vhodné i pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Schodiště do patra je strmější, proto doporučujeme ubytování dětem až od 10 let. Mladší pouze po předchozí domluvě.
Sociální zařízení
V objektu jsou k dispozici dvě moderní koupelny, každá s vlastním WC a sprchovým koutem. Koupelna v přízemí je bezbariérová, vybavená sprchovým koutem typu walk - in (bez nášlapu), umyvadlem, toaletou a bidetem. Kromě běžného vybavení zde najdete i drobnou dámskou výbavu – malou krabičku s tampony, jednorázovou žiletkou a gumičkami do vlasů, pro případ, že si něco zapomenete.
Koupelna v patře je přístupná z chodby mezi ložnicemi a obsahuje sprchový kout, WC a umyvadlo.
V obou koupelnách jsou pro hosty připraveny: sprchové gely a mýdla – v dámské i pánské variantě, šampóny a kondicionéry, dostatek toaletního papíru a náhradních ručníků. Vše laděno jednoduše, čistě a s důrazem na pohodlí – aby Vám nic nechybělo.
Vytápění
Vytápění objektu je řešeno kombinací podlahového topení a radiátorů, doplněno o možnost klimatizace. V přízemí je instalováno podlahové vytápění, které zajišťuje příjemné teplo během chladnějších měsíců. Teplota se reguluje jednoduše pomocí nástěnného ovladače v obývacím pokoji. V patře jsou pokoje vybaveny klasickými radiátory a klimatizacemi, které lze využít jak k chlazení, tak k vytápění podle potřeby.
Ložnice v přízemí má místo klimatizace stropní ventilátor, který zajišťuje příjemné ochlazení v létě. Celý systém vytápění je snadno ovladatelný a přizpůsobitelný vašemu komfortu během celého roku.
Doprava, parkování
Parkování je možné na ulici, na konci naší uličky podél hřbitovní zdi, přibližně 50m od ubytování. Parkování zde není nijak omezeno a obec Přibice je klidná a bezpečná, takže se nemusíte obávat o svůj vůz. Prosíme jen o ohleduplnost – parkování přímo před domy našich sousedů není možné. Příjezd k ubytování je asfaltovou cestou, bez omezení pro osobní auta. Vyložení zavazadel je možné krátce přímo před domem.
Stravování
Stravování je u nás vlastní – k dispozici máte plně vybavenou kuchyň, kde si pohodlně připravíte snídani, oběd i večeři. V létě můžete využít také plynový gril na zápraží nebo ohniště na zahradě. Pokud se vám ale nechce vařit, v obci Přibice je několik možností, kam zajít na jídlo: Restaurace U Vdolečka (cca 800m) – klasická česká kuchyně a příjemné posezení. Obecní hostinec (cca 400m) – jednoduchá, ale poctivá kuchyně a domácí atmosféra. Aqua Bar – večerní podnik s možností menšího občerstvení. Další restaurace a bistro provozy najdete v okolních obcích – například ve Vranovicích nebo Pohořelicích, kam je to autem jen pár minut.
Výlety, atrakce, zábava
Přibická pohoda je ideálním výchozím bodem pro objevování jižní Moravy – ať už milujete víno, přírodu, vodu nebo historická města.
Jen pár minut od nás najdete: Aqualand Moravia – vodní svět s tobogány, wellness a bazény s výhledem na Pálavu.
Mikulov, Lednicko - valtický areál, Znojmo nebo Hustopeče – města plná historie, architektury a kultury.
Naučné stezky, rozhledny a cyklostezky – např. vinařská stezka kolem Pálavy, Pouzdřanská step nebo stezka z Dolních Věstonic.
Pláže a přírodní koupání – Novomlýnské nádrže, biotop v Žabčicích nebo koupaliště v Rakvicích.
Vinařské zážitky – doporučíme vám naše oblíbené lokální vinaře (např. vinařství Holánek v sousední Ivani).
Zábava pro děti – farma U Tří věží, lanový park, dětské hřiště ve Vranovicích.
Možnost cyklovýletů přímo z Přibic – kola lze bezpečně uložit ve dvoře.
Večer si u nás můžete posedět na zápraží, opéct špekáčky, zahrát si deskové hry nebo si jen vychutnat sklenku vína a pohodu. A nezapomeňte – při pobytu na 2 a více nocí od nás získáte Moja kartu, se kterou máte slevy na desítky míst v regionu (více na www.mojakarta.cz).
Vybavení chalupy
Ubytování Přibická pohoda je plně vybavené pro pohodlný pobyt v jakémkoli ročním období. Věříme na detaily, a proto jsme vybavení ladili s důrazem na pohodu, praktičnost i estetiku.
Vnitřní vybavení: Plně vybavená kuchyň: indukční varná deska, elektrická trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, tři typy kávovarů (french press, překapávač, Nesspresso kapslový), základní koření a běžné nádobí.
Jídelní stůl pro společné stolování. Obývací pokoj: chytrá televize s Netflixem, pohodlný rozkládací gauč (slouží jako přistýlka), knihy, společenské hry.
Wi - Fi připojení s vysokou rychlostí po celém objektu. Obě ložnice v patře mají vlastní chytré televize (nebo jsou vybaveny Xiaomi boxem). Pračka je k dispozici.
Fén, ručníky, toaletní potřeby (sprchové gely, šampóny, mýdla, kondicionéry). Podlahové topení v přízemí, radiátory a klimatizace v patře, stropní ventilátor v přízemní ložnici.
Venkovní vybavení: Zápraží s posezením a výhledem do zahrady – ideální na snídani i večerní sklenku vína. Velký plynový gril k volnému použití. Ohniště a houpačka na zahradě. Zastřešená pergola pro venkovní posezení (k dispozici od poloviny května 2025). Uzavřený dvůr, který sdílíme s naším domem – vhodný např. pro bezpečné uložení kol. Věříme, že tu najdete vše, co potřebujete – a pokud by vám přece jen něco chybělo, bydlíme hned vedle a rádi pomůžeme.
Obecně
- zákaz domácích mazlíčků
- wifi, internet
- nekuřácký objekt
- majitel v objektu nebo jeho části
Okolí
- oploceno
- s parkováním
- se zahradou
- travnatá plocha
Možnosti zábavy
- cykloturistika
- rybaření
Vnitřní vybavení
- televize
- rychlovarná konvice
- mikrovlnná trouba
- lednička
- myčka nádobí
- pračka
- sprchový kout
- klimatizace
Venkovní vybavení
- zahradní nábytek
- ohniště
- gril
Ceník ubytování Přibická pohoda
Letní sezóna: od 1.dubna do 31. srpna
Zimní sezóna: 1.září do 30. ledna
2 noci
Provoz, poplatky, ceny
Objekt je v provozu každoročně od 1. dubna do 30. ledna. Minimální záloha při rezervaci je 2000Kč. Doplatek do plné ceny probíhá buď převodem před příjezdem, nebo v hotovosti při příjezdu. Pobyt fakturujeme na IČO.
V případě zrušení pobytu:
- do 14 dní před příjezdem vracíme 100 % uhrazené částky,
- 7–13 dní před příjezdem vracíme 50 % z ceny pobytu,
- méně než 7 dní před příjezdem nemá host nárok na vrácení peněz (po individuální domluvě je možné přesunutí termínu). V případě poškození interiéru či vybavení si vyhrazujeme právo vymáhat náhradu škody.
Volné termíny
Hodnocení a recenze
Poloha a okolí
Přibice 283, 691 24
GPS: 48.96322N, 16.57614E
V okolí najdete
Sport a zábava
Vodní plochy a koupání
- Koupaliště Žabčice
- Aquapark Pasohlávky Aqualand Moravia
- Vodní nádrž Nové Mlýny
- Koupaliště města Židlochovice
- Bazén Hustopeče
- Koupaliště Hustopeče
- Bazén Blučina
- Rybník Blučiňák
- Koupaliště Olbramovice
- Koupaliště Horní Bojanovice
- Koupaliště Březí
- Lom Mariánský mlýn
- Koupaliště Mikulov - Riviéra
- Koupaliště Němčičky
- Koupaliště Miroslav
Přibice - kostel sv. Jana Křtitele
Bedřichovým lesem z Přibic do Ivaně
Po nové cyklotrase z Vranovic přes Přibice do Ivaně
První železniční nehoda, aneb jak jsem ve Vranovicích hledal a nenašel