Chalupa k pronájmu B (6858)

20 lůžek + 2 přistýlky
1 ložnice
venkovní bazén
pro děti
oploceno
vnitřní krb
u lesa
22 Počet osob
1 Ložnice
venkovní bazén
pro děti
oploceno
vnitřní krb
u lesa
od 1 857 Kč objekt za noc
Ceník ubytování
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Samostatná chalupa B nabízí ubytování pro 4 až 11 osob. Kapacitu ubytování je možné zvýšit až na 22 osob jednoduchým propojením s chalupou A. Chalupa B má samostaný vstup s vlastním uzavřeným travnatým dvorem s pergolou. Je možné využívat velkou společnou zahradu se společným venkovním bazénem 7x4m. Chalupa se nachází v oblasti velkého množství velkých a malých rybníků (rybník je přímo za objektem), krásných lesů a cyklostezek. Obytná část chalupy je 3+1 (2xpokoj v podkroví, kuchyně s jídelnou je propojena s velkým obývacím pokojem s krbem, koupelna (sprchovací kout, umyvadlo a WC) a vstupní chodba. Na samostatně uzavřeném dvoře je zastřešené venkovní posezení, venkovní gril. Chalupa je svým umístěním ideální pro cykloturistiku, turistiku a houbaře. Vyhlášené přírodní koupaliště Vlkov je cca 2km. Objekt je situován na okraji obce a je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

Obec je situována zcela mimo frekventovanější silnice a proto je zde zaručen naprostý klid. Řídká zástavba chalup sloužících převážně k rekreaci dodává místu idylickou a pohodovou atmosféru. Příjezd je řešen po místní komunikaci, která ústí na silnici č. 24 spojující města Veselí nad Lužnicí (6 km) a Lomnici nad Lužnicí (6 km).

Objekt je vhodný i pro sportovní rybáře: soustava Vlkovských pískoven je jen 2 km od od objektu, soukromý rybářský revír Rašelina cca 500 m, soukromý rybářský revír Rybníček u Ponědraže cca 3 km, soukromý rybářský revír Koupaliště Ponědraž cca 3 km a velký soukromý rybářský revír MRHAL cca 20 km. Se zajištěním povolenek na soukromé revíry Vám rádi pomůžeme. Můžeme Vám zajistit i zapůjčení základního rybářského vybavení.

Vybavení chalupy

Vybavená kuchyňská linka, el. sporák a trouba, mikr. trouba, myčka, varná konvice, lednice s mrazákem, 1x barevná TV, připojení k internetu ZDARMA, venkovní posezení, gril, koutek pro děti s houpačkou, trampolínou a klouzačkou je na společné zahradě. Používání společného venkovního bazénu na společné zahradě po dohodě s majitelem je ZDARMA.

Obecně

  • zákaz domácích mazlíčků
  • wifi, internet
  • kouření povoleno
  • společenská místnost

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • se zahradou
  • travnatá plocha
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • blízká jízdárna
  • tenisové kurty
  • golfové hřiště
  • rybaření
  • hřiště

Vnitřní vybavení

  • krb / krbová kamna
  • televize
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • myčka nádobí
  • sprchový kout

Venkovní vybavení

  • terasa
  • bazén
  • zahradní nábytek
  • ohniště
  • gril
  • houpačka nebo jiné dětské hry
  • trampolína
  • prolézačky

Ceník ubytování Chalupa k pronájmu B

Rozdělení sezón
Letní sezóna: 1.7. - 31.8.
Zimní sezóna: 1.10. - 31.3.
Letní sezóna
15 000 Kč za celý objekt / týden
Zimní sezóna
15 000 Kč za celý objekt / týden
5 500 Kč za celý objekt / víkend
Mimo sezónu
13 000 Kč za celý objekt / týden
5 000 Kč za celý objekt / víkend

Provoz, poplatky, ceny

Ceník pronájmu samostatné chalupy B:

celková kapacita 11 osob


Ceny za týden za chalupu B:


V termínu od 1.7. do 31.8. je možný pouze týdení pronájem.


Týdení pronájem max. 6 osob: 15.000,- Kč za chalupu.

Týdení pronájem max. 10 osob: 16.500,- Kč za chalupu.


Možnost zvýšení kapacity až na 11 osob přidáním přistýlky – 150,- Kč/den/přistýlku.



Ceník pronájmu, který vznikne propojením samostatné chalupy B + samostatné chalupy A: www.e-chalupy.cz


kapacita chalupa A+B - 20 osob + 2 x přistýlka


Ceny za týden za chalupu A+B:

V termínu od 1.7.do 31.8. je možný pouze týdení pronájem.


Týdení pronájem max. 20 osob za chalupu A+B :

letní sezóna : 32.000,- Kč za chalupu A+B

zimní sezóna : 33.000,- Kč za chalupu A+B

mimo sezónu : 28.000,- Kč za chalupu A+B


Možnost zvýšení kapacity až na 22 osob přidáním přistýlek – 150,- Kč/den/přistýlku.

Záloha 50% je splatná do 5 dnů po potvrzení objednávky.

Nástup na pobyt je vždy v sobotu v cca 15.00hod a ukončení v sobotu v cca 10.00hod.



Cena za víkend :


Víkend pronájem max 10 osob: 5.000,- Kč za chalupu


Možnost zvýšení kapacity až na 11 osob přidáním přistýlky – 150,- Kč/den/přistýlka.


Víkendové nástupy a odjezdy - dle dohody

Záloha 50% je splatná do 5 dnů po potvrzení objednávky.





Storno poplatek ve výši 50% zálohy při zrušení pronájmu do 90 dní před nástupem , storno poplatek ve výši 100% zálohy při zrušení pobytu do 60 dní před nástupem a storno polatek ve výši 100% celkové ceny při zrušení pobytu 14 dní před nástupem .

Volné termíny

Hodnocení a recenze

4,8
14 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Chalupa k pronájmu B.
Seřadit podle:
5,0
Vše super, pan majitel v pohodě, natočil nám i pivečko :) kola se dala uschovat pod přístřešek, velké prostory na obou chalupách, obrovská zahrada, parádní bazén.
Na chalupě A jsou pokoje propojené, tzn. kdybychom jeli v původních 4 rodinách, asi by jedné rodině nebylo moc milé, kdyby přes ně pořád někdo chodil. Nakonec jsme ale jeli ve třech rodinách, takže problém nenastal. Jen stojí za zmínku.
Vendula s více rodinami
8.9.2021, ubytováni - léto 2021
5,0
Nejlepší dovolená
Host
7.7.2021, ubytováni - léto 2021
5,0
Všem vřele doporučuji. Majitel pohodovej chlapík. Všude čisto a uklizeno.
Host s rodinou
19.8.2020, ubytováni - léto 2020
Zobrazit všechna hodnocení

Poloha a okolí

Chalupa k pronájmu B
10
GPS: 49.13397N, 14.70195E

V okolí najdete

Autobus
Lomnice nad Lužnicí (10km), Veselí nad Lužnicí (10km)
10 km
Vlak
Vlkov (5 km)
5 km
Obchod
Lomnice nad Lužnicí (10km), Veselí nad Lužnicí (10km)
10 km
Nákupní centrum
Lomnice nad Lužnicí (10km), Veselí nad Lužnicí (10km)
10 km
Restaurace
Ponědraž (2km)
2 km
Pošta
Lomnice nad Lužnicí (10km), Veselí nad Lužnicí (10km)
10 km
Koupání
Vlkovské pískovny (2 km)
2 km
Bankomat
Veselí nad Lužnicí (10km)
10 km
Les
500 m
0,5 km

Další objekty majitele

chalupa 11 osob
3 ložnice
bazén
pro děti
oploceno
krb
u lesa
Chalupa A pro 4 - 11 osob na okraji obce s uzavřeným travnatým dvorem a společným venkovním bazénem 7x4m se nachází v oblasti rybníků, lesů a cyklostezek (CHKO Třeboňsko).... Více
od 1 857 Kč objekt za noc
Detail chalupy

Podobné kategorie objektů