Ubytování Koněpruské jeskyně a okolí

Koněpruské jeskyně: pronájem chaty nebo chalupy, apartmány v soukromí, levné ubytování a dovolená u Koněpruské jeskyně.

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Koněpruské jeskyně - ubytování v okolí

Ubytování v okolí Koněpruských jeskyní:

Koněpruské jeskyně se nachází ve středních Čechách v srdci krajiny Českého krasu. Od Prahy jsou Koněpruské jeskyně vzdálené jen 30 kilometrů. Jsou nejdelším a určitě jedním z nejznámějších jeskynních systémů v Čechách. Tyto jeskyně jsou vyvinuty ve třech výškových úrovních s denivelací více jak 70 m. Jejich celková délka přesahuje 2 km, zpřístupněná trasa je dlouhá cca 620 m. Jeskyně jsou od roku 1959 přístupné veřejnosti a návštěvnící mohou obdivovat krápníkovou výzdobu ve dvou zpřístupněných patrech. Specialitou Koněpruských jeskyní jsou zejména takzvané Koněpruské růžice, celá řada cenných archeologických nálezů a tajná penězokazecká dílna. V části zvané Mincovna byly ve středověku padělány z měděného plechu a amalgámu stříbra „stříbrné“ husitské haléře s emblémem českého lva. V jeskyni je téměř 500 schodů, vstup se proto nedoporučuje lidem ve špatném zdravotním stavu a dětem do 3 let. V okolí najdete řadu dalších turistických atrakcí jako například hrady, zámky, muzea a v neposlední řadě i přírodní zajímavosti. Chaty a chalupy vyobrazené níže nabízí ubytování v okolí Koněpruských jeskyní.

Měňany
Chalupa k pronajmutí - Měňany
1 až 10 osob
Králův Dvůr
Chaty a chalupy Koněpruské jeskyně na chatě k pronajmutí - Králův Dvůr
1 až 5 osob
Srbsko
Chalupa k pronajmutí - dovolená  rekreace Srbsko
1 až 6 osob
 
Beroun
Levné ubytování Koněpruské jeskyně Apartmán na horách - Beroun
4 až 4 osoby
Trubín
Srub k pronájmu - Trubín
6 osob
Hlásná Třebaň
Chaty a chalupy Koněpruské jeskyně na chatě k pronájmu - Hlásná Třebaň
1 až 5 osob
Stradonice
Chata k pronajmutí - dovolená  rekreace Stradonice u Nižbora
6 osob
Zadní Třebaň
Levné ubytování Koněpruské jeskyně Apartmán na horách - Zadní Třebaň
1 až 6 osob
 
:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

Koněpruské jeskyně: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz