Chalupa Tetřeví Hnízdo v Jeseníkách (19727)
Popis ubytování
Děláme vše proto, abychom se v chalupě Tetřeví hnízdo cítili sami dobře. Aby vaše dovolená v Jeseníkách stála za pěkné vzpomínání. Přemýšlíme nad detaily a za roky trávené na cestách jsme pochytili mnoho "vychytávek", které věříme, že zpříjemní chvíle na horách i vám. Může to znít jako klišé, ale záleží nám na tom, abyste se u nás cítili opravdu dobře, odpočinuli si a třeba se k nám rádi vraceli. Proto jsme chalupu a ubytování v ní tvořili podle nejlepšího vědomí a svědomí. Horské prostřední moderní chalupy s přízemím a jedním patrem.
Děláme vše proto, abychom se v chalupě Tetřeví hnízdo cítili sami dobře. Aby vaše dovolená v Jeseníkách stála za pěkné vzpomínání. Přemýšlíme nad detaily a za roky trávené na cestách jsme pochytili mnoho "vychytávek", které věříme, že zpříjemní chvíle na horách i vám. Může to znít jako klišé, ale záleží nám na tom, abyste se u nás cítili opravdu dobře, odpočinuli si a třeba se k nám rádi vraceli. Proto jsme chalupu a ubytování v ní tvořili podle nejlepšího vědomí a svědomí. Horské prostřední moderní chalupy s přízemím a jedním patrem.
Ubytování
Chalupa Tetřeví Hnízdo v Horním Václavově v Jeseníkách poskytuje ubytování pro 8 osob ve 3 ložnicích.
Ložnice a pokoje
Společenský prostor s krbovými kamny, velkým jídelním stolem a útulným čtecím koutkem. Tři stylové ložnice v prvním patře celkem pro 8 osob (3 lůžka, 2 lůžka, 3 lůžka) - každá s vlastní klimatizační jednotkou pro chlazení a vytápění. Nadstandardní masivní české dubové postele s kvalitními jesenickými matracemi. Dvě prostorné koupelny (jedna s prostorným sprchovým koutem, druhá s vanou) se dvěma WC a podlahovým vytápěním. Velká plně vybavená kuchyň se prostornou lednicí, včetně mokka konvičky a kávovaru na mletou kávu, rychlovarnou konvicí, kontaktním grilem, troubou a indukční varnou deskou. Spižírna, která pojme téměř vše :-), dále lyžárna s vysoušečem na boty, pračka a sušák na prádlo, prostor pro uschování jízdních kol v garáži. Vybavená lékárnička pro 10 lidí, deskové hry pro malé i velké a malá knihovna, dětské hračky s hracím kobercem. Předsíň s věšáky a botníkem, prostorná spíž, hlavní obývací prostor s moderními kamny, gaučem, velkým jídelním stolem, kuchyní a dětským koutkem, lyžárna (prostor na sportovní vybavení). 2 koupelny se záchody, 3 ložnice - 1.pro 3 osoby (jednolůžko, dvoulůžko), 2.pro 2 osoby (dvoulůžko a psací stůl), 3.pro 3 osoby (jednolůžko, dvoulůžko).
Sociální zařízení
2 koupelny - v jedné prostorný sprchový kout, v druhé vana. v obou umyvadla, záchody, topné žebříky.
Vytápění
Každá místnost má vlastní klimatizaci pro vytápění a chlazení. V koupelnách je podlahové topení a topné žebříky. V chodbách a lyžárně je elektrické vytápění.
Doprava, parkování
Parkování u objektu na pozemku a příjezdové cestě.
Stravování
Nadstandardně vybavená kuchyň. Do chalupy je možné také objednat závoz potravin z www.rohlik.cz i z rýmařovské pizzerie a dalších restaurací v okolí.
Výlety, atrakce, zábava
Zima: Ski areál Čerťák - 700m, Ski areál Kopřivná - 7km, Ski areál Karlov - 7km, Běžkařský areál Nová ves - 8km, Aquapark Bruntál - 11km.
Léto: Bikepark a lanovka Kopřivná - 7km, Karlova Studánka - 11km, Aquapark Bruntál - 11km.
Vybavení chalupy
Nadstandardně vybavená kuchyň (lednice, mrazák, indukční deska, trouba, kávovar, toastovač, mixér, mikrovlnná trouba). Smart TV, Wifi, Krbová kamna, Gauč, Jídelní stůl, spíž, úložné prostory, pračka, lyžárna, vnitřní i venkovní hry. venkovní posezení u ohniště, venkovní posezení na terase, lehátka, kvalitní kanadský plynový gril, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm. Kvalitní masivní postele a české kvalitní matrace - vše hypoalergenní, včetně peřin a polštářů. Prostornou terasu na kterou se vchází rovnou z chalupy, venkovní posezení s přenosným ohništěm na pozemku, kvalitní kanadský plynový gril Napoleon, dětské šlapadlo a kotouč, dětské zahradní nářadí, dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm a dalšími herními prvky, dětskou postýlku se vším potřebným připravíme na vyžádání.
Obecně
- zákaz domácích mazlíčků
- wifi, internet
- nekuřácký objekt
- společenská místnost
- dětská postýlka k dispozici
Okolí
- s parkováním
- travnatá plocha
- u lesa
Možnosti zábavy
- kola k dispozici
- cykloturistika
- tenisové kurty
- rybaření
- hřiště
Vnitřní vybavení
- krb / krbová kamna
- televize
- rychlovarná konvice
- mikrovlnná trouba
- lednička
- myčka nádobí
- pračka
- sprchový kout
- vana
- klimatizace
Venkovní vybavení
- terasa
- zahradní nábytek
- ohniště
- gril
- pískoviště
- houpačka nebo jiné dětské hry
- prolézačky
Ceník ubytování Chalupa Tetřeví Hnízdo v Jeseníkách
Letní sezóna: 15. června - 15. září - pouze týdenní pobyty
Zimní sezóna: 2. ledna - 31. března
2 noci
Provoz, poplatky, ceny
Ceny ubytování v chalupě zahrnují: Připojení na Wi-Fi, Spotřebu energií, Spotřebu dřeva, Ložní prádlo.
Storno podmínky ubytování v chalupě:
zrušení 2 měsíce před pobytem - vracíme celou zálohu,
zrušení 1 měsíc před pobytem - vracím 75 % zálohy,
zrušení 14 dní před pobytem - vracíme 50 % z celkové ceny pobytu,
zrušení 13 dnů před pobytem - vracíme 25 % z celkové ceny pobytu,
zrušení 6 a méně dnů - vracíme 0 % z celkové ceny pobytu.
Volné termíny
Hodnocení a recenze
Poloha a okolí
Horní Václavov ev. č. 507, 792 01 Václavov u Bruntálu
GPS: 49.98584N, 17.33429E
V okolí najdete
Sport a zábava
Vodní plochy a koupání
- Rýmařov - Aquacentrum Slunce
- Edrovický rybník
- Bazén Břidličná
- Koupaliště Bruntál
- Bruntál - Wellness centrum
- Rybník Andělská Hora
- Bazén Karlova Studánka
- Rybník Tvrdkov
- Vrbno pod Pradědem - rybníky
- Vodní nádrž Slezská Harta
- Vodní nádrž Oskava
- Koupaliště Libina
- Rybník Jaroslav
- Přehrada Krásné
- Bazén Domašov - Bělá pod Pradědem
Skiareál Avalanche v Jeseníkách pod Pradědem
Dolní Moravice - barokní most
Dolní Moravice – sloup Nejsvětější Trojice
Dolní Moravice - pramen kyselky