Statek - ubytování HolubovUbytování v Jižních Čechách, Statek k pronajmutí.Jižní Čechy
Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2025   Jižní Čechy   Chalupa Holubov

Statek

 - 

Holubov

  objekt č. 1490 14 osoby | 1 ložnice
hodnocení ceník kontakty mapa
Statek Holubov - ubytování - pronájem chalupy Statek Holubov - chalupa ubytování Holubov Statek Holubov - ubytování - chalupa k pronájmu Statek Holubov - chalupa k pronajmutí
Statek Holubov - chalupa ubytování Holubov Statek Holubov - chalupa k pronájmu Statek Holubov - pronájem chalupy Statek Holubov - chalupa k pronajmutí Statek Holubov - chalupa ubytování Holubov Statek Holubov - chalupa k pronájmu Statek Holubov - chalupa k pronajmutí Statek Holubov - pronájem chalupy Statek Holubov - Statek Holubov - ubytování - Statek Holubov - chalupa k pronájmu Statek Holubov - Statek Holubov - Statek Holubov - pronájem chalupy Statek Holubov - Statek Holubov - chalupa k pronajmutí Statek Holubov - Statek Holubov - chalupa k pronájmu Statek Holubov - Statek Holubov - Statek Holubov - pronájem chalupy Statek Holubov - Statek Holubov - Statek Holubov - chalupa k pronájmu Statek Holubov - Statek Holubov - chalupa k pronajmutí Statek Holubov - Rozhledna Kleť - Holubov Dívčí kámen - Holubov Statek Holubov - Statek Holubov - výhled na rozhlednu Kleť - Holubov Pohled z lanovky na Kleť - Holubov
Domácí mazlíček na chalupě povolen Chalupa i pro kuřáky Dostupnost internetu - wifi Bazén u chalupy Chalupa s vířivkou Chalupa blízko sjezdovky

Objekt se nachází v obci Holubov (č. p. 2), vzdálený cca 20 km od Českých Budějovic a 12 km od Českého Krumlova. Jedná se o statek z roku 1920,s uzavřeným dvorem, přímo na návsi obce Holubov. V přízemí objektu se nachází nově zrekonstruovaný byt o rozloze cca 80 m², nabízený k rekreaci. V bytě se nachází kuchyně se všemi spotřebiči, spojená s obývacím pokojem, dále ložnice se 4 lůžky (+ rozkládací pohovka v obývacím pokoji - 2 osoby), dále kompletně vybavená koupelna, včetně ručníků, pračky, WC a prostorná veranda. Na uzavřeném dvoře je možné parkování, postavení stanu, a také je zde ohniště, gril, posezení, dětský bazének, dětské hřiště se skluzavkou, trampolína, stolní fotbálek, pergola, venkovní vířivka a nově i zastřešený venkovní bazén 3x6m. V blízkosti se nachází TV vysílač Kleť s nejstarší kamennou rozhlednou, zřícenina hradu Dívčí Kámen. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi, motorkáře, či jiné menší skupiny. Těšíme se na Vás :)

!!! Majitelé jsou součástí objektu!!! (bydlíme v podkrovním bytě), dbáme na soukromí hostů!

Ubytování na chalupě

Statek Holubov nabízí ubytování pro 4 osoby.

Ložnice, pokoje a další místnosti:
Ložnice - kapacita 4 lůžka. Obývací pokoj - rozkládací pohovka - 2 lůžka (300,- Kč/osoba).

Sociální zařízení:
Koupelna, WC.

Vytápění:
Podlahové vytápění.

Doprava, parkování:
Parkování je možné před domem, nebo na uzavřeném dvoře.

Stravování

Kompletně vybavená kuchyň, v blízkosti se nachází dvě restaurace (400m) a obchod s potravinami. V sousedním městysu Křemže se nachází lékař, pošta, potraviny, čerpací stanice, obuv, atd. ).

Vybavení chalupy

K dispozici kompletně vybavená kuchyň, včetně spotřebičů a digestoře, pračka, TV, Wi - Fi.

Výlety, atrakce, zábava

V blízkosti se nachází tv vysílač Kleť s nejstarší kamennou rozhlednou, restaurací a hvězdárnou. Dále zřícenina hradu Dívčí Kámen, a v jeho blízkosti Keltské oppidum Třísov. Dále Český Krumlov - UNESCO (12 km od obce), obec Holašovice - UNESCO (cca 18km). Vodní nádrž Lipno, Skiareál Lipno, sjezdovka Chmelná - s večerním lyžováním, vhodná zejména pro děti, atd.

www.zajimavamista.cz

Možnosti koupání: koupaliště Holubov, požární nádrž koupaliště Třísov, bazén Český Krumlov, rybník Štilec, Hornobranský rybník, koupaliště Velešín, koupaliště Větřní , Ktišský rybník, rybník Dehtář, koupaliště České Budějovice, České Budějovice - plavecký stadion, bazén České Budějovice - Viva, ČEZ Areál Vltava - České Budějovice, rybník Na Hlíně, koupaliště Dobrá Voda u Českých Budějovic.

Blízká lyžařská střediska: Chmelná, Rohy.

Holubov - tipy na výlet

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 14 osoby - 1 ložnice

Letní sezóna: od 01.06. - 30.09.
Mimo sezóna: od 01.10. - 31.05.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 15000 Kč
Letní sezona: 19000 Kč
Mimo sezonu: 15000 Kč

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 5000 Kč
Letní sezona: 6000 Kč
Mimo sezonu: 5000 Kč

Silvestr 2025 - máme ještě volno

3000 Kč
Cena za silvestrovskou noc: 31.12. - 01.01.

Provoz, poplatky, ceny

Objekt je v provozu celý rok. Platby přijímáme předem na účet, 14 dní před příjezdem.
Cena za 1 noc/3000 Kč (letní sezóna) za celý byt /4lůžka. Cena v mimo sezóně za 1 noc/2500 Kč.
Možnost přistýlky na rozkládací pohovce (300,-Kč/osoba). Pejsci jsou u nás vítáni - cena za pobyt/200Kč (podmínkou je vlastní pelíšek).
Čas odjezdu: do 10 hodin.
Čas příjezdu: nejdříve v 15 hodin.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

Telefon: Zobrazit telefonní číslo
Adresa: Holubov 2   |   GPS chalupy: 48.89002N, 14.31938E - otevřít větší mapu

V okolí naleznete:

autobus 800m
vlak 600m
restaurace 400m
koupání 200m
lyžařský vlek sjezdovka Kleť 1100m
obchod 400m
pošta Křemže (2km)
bankomat Křemže/2km)
les 500 m
Možnosti ubytování v okolí: Holubov | Jižní Čechy | Blanský les |

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě ubytování se psem
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Kouření uvnitř na chalupě kouření na chalupě povoleno
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici
Pan domácí přítomen majitel v objektu nebo jeho části

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout
Vana vana

Venkovní vybavení:
chalupa s bazénem bazén
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Trampolína trampolína

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Cyklostezky v okolí cykloturistika
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Statek

Podzim 2024 - Jay v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vždy, když někam člověk jede poprvé, tak doufá, že vše je minimálně tak, jak to vidí na fotkách. Tento pobyt nás opravdu nadchnul. Do detailu promyšlené, jak pro děti prkénko, postýlka, židlička, venku kuchyňka a spoustu hraček na hraní, trampolína, bazén, houpačky, klouzačka i stan. Prostě pro děti úplný ráj. My teda měli fenku a majitele si okamžitě zamilovala. Nechybělo nic, vše bylo voňavé, útulné. Těžko budeme hledat něco lepšího a třeba si i vrátíme. Jen rádi poznáváme jiné lokality. Moc děkujeme.

Léto 2024 - Martin a Ivana Břečkovi v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování na statku můžeme jen doporučit. Vše je čisté, pohodlné a člověk se cítí jako "doma". Majitelé jsou velmi milí a komunikativní lidé. Okolí je na výlety jako dělané. My jsme přijeli s malým pejskem a procházky v blízkém okolí jsou super. Určitě se na toto pěkné místo vrátíme. Pro lidi z města je to ideální místo na odpočinek.

Podzim 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vše bylo skvělé, jak komunikace s milými majiteli, tak krásné a útulné ubytování. Určitě jsme tu nebyli naposledy :-)

Podzim 2023 - Pája K. v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pobyt byl naprosto úžasný. Paní majitelka je velice vstřícná a rádi jsme s ní popovídali. Pokud jsme měli nějaký problém, ihned ho s námi vyřešila. Určitě navštívíme v budoucnu znovu. Mohu jedině doporučit.

Léto 2023 v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
tady nejde co dodat vše skvělé jenom počasí si člověk nekoupí

Léto 2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Super,super,super.....

Léto 2023 - Ubytování 7/2023 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ačkoliv je ubytování společné s majiteli objektu, majitelé striktně dbají na soukromí hostů. Není se tak čeho bát. Navíc jsou majitelé velmi příjemní, vstřícní a domluvit se lze prakticky na čemkoliv. Ubytování je kompletně vybaveno, vše je čisté, prostorné. Mohu všem doporučit.

Jaro 2023 - Alena
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ubytování bylo "luxusní", vše perfektně vybavené a bez problému.
Apartmán je opravdu v klidné lokalitě, krásné okolí a příroda.
Majitelé
jsou milí a přátelští.
Doporučujeme !!!!

Jaro 2023 - Petra s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Úžasné, čisté ubytování se vším všudy. Majitelé přátelští, ochotní se vším pomoci.
Vřele doporučujeme a děkujeme za příjemné prázdniny

Léto 2022 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%

všechny recenze (25)

Nahlásit nevhodný obsah

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Holubova

Srlín : Žebrákov : Bor : Maňava : Chýnov-Záhostice : Mostečny : Suchdol nad Luž : Stehlovice : Pištín : Nalžovské Hor

Nacházíte se na stránce ubytování Holubov v Jižních Čechách, objekt: Statek, chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Holubov :: ubytování na chatách a chalupách :: ubytování Blanský les :: ubytování Lipno :: pronájem chalupy v Jižních Čechách :: penzion Jižní Čechy počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2025 :: jarní prázdniny 2026 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz