Chalupa na Dvorečku (8263)

6 lůžek
3 ložnice
oploceno
mazlíčci vítáni
na samotě
vnitřní krb
u lesa
u vody
6 Počet osob
3 Ložnice
oploceno
mazlíčci vítáni
na samotě
vnitřní krb
u lesa
u vody
od 350 Kč osoba za noc
Ceník ubytování
Máte dotaz na tohoto majitele?

Popis ubytování

Částečně zrekonstruovaná chalupa na Dvorečku se nachází v klidné oblasti Jindřichova Hradce - Blažejov na začátku Jindřišského údolí. Do centra malebného jihočeského městečka se dostanete autem během několika minut, i přesto však chalupa nabízí odpočinek v tichém okolí lesů, luk a potoka. Ideální pro rodiny s dětmi nebo milovníky cykloturistiky - Jižní Čechy a především Jindřichohradecko je bohaté na cyklistické trasy vedoucí podél těch největších přírodních skvostů a rozléhajících se vodních ploch.

Typické venkovské stavení o dvou patrech nabízí 3 prostorné ložnice, koupelnu s vanou, kuchyni, obývák/společenskou místnost, halu a jídelnu. Venkovní posezení u ohniště s lavičkami na dvoře, možnost grilování na roštu. Za oploceným dvorem se nachází zahrada plná ovocných stromů. Podél stavení teče Hamerský potok, přímo se vlévající do rybníka Vajgar.

Vybavení chalupy

Kuchyně - mikrovlnná trouba, trouba, plotýnkový vařič, rychlovarná konvice, kávovar a mlýnek na kávu, dostatek nádobí i hrnců a příborů.

Obývák - LCD televize.

Obecně

  • domácí mazlíček povolen
  • nekuřácký objekt
  • společenská místnost
  • dětská postýlka k dispozici

Okolí

  • oploceno
  • s parkováním
  • Chalupa na samotě
  • travnatá plocha
  • u potoku
  • u lesa

Možnosti zábavy

  • cykloturistika
  • blízká jízdárna
  • rybaření

Vnitřní vybavení

  • krb / krbová kamna
  • televize
  • rychlovarná konvice
  • mikrovlnná trouba
  • lednička
  • vana

Venkovní vybavení

  • zahradní nábytek
  • ohniště

Ceník ubytování Chalupa na Dvorečku

Letní sezóna: 15.6.-15.9.
Zimní sezóna:
Letní sezóna
350 Kč za osobu / noc
1 000 Kč za osobu / víkend
Zimní sezóna
350 Kč za osobu / noc

Provoz, poplatky, ceny

Cena za dospělého: 350,-/noc

Cena za dítě do 12 let: 250,-/noc

V letní sezóně minimální cena za týden a objekt 5500,-. V letní sezóně preferujeme týdenní pobyty

Záloha po vytvoření rezervace na účet ve výši 30% z celkové ceny, zbytek se doplácí nejdéle 14 dní před příjezdem (po předchozí telefonické domluvě lze i jinak) číslo účtu:2400584999/2010

Storno poplatky - nevratná záloha 30%

Cena za psa: 200,-/pobyt, za závěrečný úklid

Užitková voda z vlastního vrtu.

Volné termíny

Hodnocení a recenze

5,0
13 hodnocení
Čistota
Vybavení
Komunikace
Poloha
Celkový dojem
Byli jste ubytovaní v tomto objektu? Pomozte ostatním zájemcům a vložte své hodnocení objektu Chalupa na Dvorečku.
Seřadit podle:
5,0
Úžasná dovolená , majitele velice vstřícní , úžasní lidé , nevadili psi, což bylo pro nás obrovské plus!! Super lokalita , krásná chaloupka na klidném místě u potoka . Nádherná uzavřená zahrada ,Velice se nám pobyt líbil a určitě se vrátíme ! Vřele doporučujeme!!!
Jirka s rodinou
4.9.2025, ubytováni - léto 2025
5,0
Přestože jsme si objednali pobyt na Blažejově jen pár dní dopředu, bylo pro nás vše perfektně připravené. Majitelé byli od začátku do konce neuvěřitelně vstřícní a kdykoli ochotní pomoci. Měli jsme s sebou dva psi, kteří si to tam moc užili (v domě jsou sice strmé shody, po kterých psi nevyjdou, ale dole je pokojík, kde se pohodlně vyspí psi i majitelé :). Na zahradě je posezení, kde lze být i za deště, a v domě kromě všeho, co člověk potřebuje, je i malý pákový kávovar s originálním mlýnkem na kávu. Silnice vedle domu je velice tichá, projelo tam pouze pár aut denně. Celkově jsme byli s pobytem neuvěřitelně spokojení a třešničku na dortu tomu nasadil pan majitel, když nám nabídl, že nás odveze na vlak do Jindřichova Hradce, abychom nemuseli jet autobusem. On i jeho žena jsou opravdu hodní a milí lidé a těšíme se, že se do Blažejova vrátíme.
Vendula se skupinou přátel
11.6.2025, ubytováni - jaro 2025
5,0
Na chalupě jsme strávili týden v podzimních dnech a byli jsme nadmíru spokojeni. Chalupa je umístěna na klidném místě, uprostřed oplocené zahrady a má vše, co je k pobytu potřeba. V přízemí je umístěna světnice vybavená TV, kuchyň, koupelna s vanou a WC a jeden dvoulůžkový pokoj. V podkroví pak dva pokoje se třemi a čtyřmi lůžky. Objekt je možno vytápět ve světnici krbovými kamny - dřeva je dostatek v kůlně a pokoje je možné přitopit elektrickými topidly. Okolí Jindřichohradecka a lesů České Kanady je kouzelné. A těch hub! Co musím vyzdvihnout, je komunikace s majiteli. Reagují vždy, bez prodlevy, s maximální ochotou se vám snaží vyjít vstříc. Přichystali nám dříví na topení, zatopili, abychom po příjezdu již měli vytopenou světnici, jsou velice milí a přátelští. Byl to krásný týden, za který bychom jim chtěli znovu poděkovat.
Eva s rodinou s rodinou
15.10.2024, ubytováni - podzim 2024
Zobrazit všechna hodnocení

Poloha a okolí

Chalupa na Dvorečku
Dvoreček 14
GPS: 49.14928N, 15.10358E

V okolí najdete

Autobus
Blažejov - Dvoreček (100m), Blažejov (2km)
0,1 km
Vlak
Blažejov (2km) - úzkokolejka
2 km
Nákupní centrum
Albert (10km), Kaufland (10km), Lidl (11km)
10 km
Restaurace
Restaurace U Rákosníčka (2km), Farma Jindřiš (5km), restaurace v centru Jindřichova Hradce (kolem 7km)
2 km
Pošta
Blažejov (3km)
3 km
Koupání
Ratmírovský rybník (1,5km), Jindřišská pískárna (7km), Aquapark a Plavecký bazén Jindřichův Hradec (10km), Plovárna Jindřichův Hradec (10km)
1,5 km
Bankomat
Jindřichův Hradec - Fio banka, Česká Spořitelna, UniCredit, Moneta, ČSOB, Komerční banka (10km)
10 km

Podobné kategorie objektů