
Rádi vás přivítáme v Chalupě u Karla, kde vás čeká příjemné a nerušené ubytování.
Chata se nachází v blízkosti lesa na okraji obce Arnoltice na samém začátku národního parku České Švýcarsko.
Poskytuje stoprocentní soukromí a zázemí pro 5 – 7 osob na obytné ploše 104m čtverečních.
V obci Arnoltice a v blízkém okolí je k dispozici veřejné dětské hřiště, antukové hřiště, tenisový kurt, bufet, pošta, restaurace, autobusová zastávka, golfové hřiště Janov (4 km), možnost jízdy na koních (1,5 km).
Za poznáním je možné se vydat do Národního parku České Švýcarsko s nepřeberným množstvím přírodních atraktivních zajímavostí v čele s Pravčickou bránou.
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 7 osob ve 3 ložnicích.
Ložnice, pokoje a další místnosti:
Chata disponuje 2 ložnicemi, které se nachází v prvním patře. Jedna ložnice má 3 lůžka (200cmx90m), křesla, stolek, skříň. Druhá ložnice má dvoulůžkovou postel (200cmx180cm), křesla, stolek, skříň. V obývacím pokoji v přízemí je k dispozici pohodlná sedací souprava s možností rozkladu na dvě plnohodnotná lůžka.
Sociální zařízení:
Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a toaleta.
Vytápění:
V zimě nebo v chladném období se zahřejete díky krbovým kamnům na dřevo a vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem, které je v ceně ubytování.
Doprava, parkování:
Výborná dostupnost autem, autobusem. Parkování možné na dvoře v uzamčené zahradě.
V blízkosti chalupy (300m) restaurace, bufetový obchůdek.
V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň – elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, toustovač, překapávač na kávu, sejf, v lednici lahev s vodou zdarma.
Obývací pokoj je vybaven led TV, satelitem, rádiem, jídelním stolem, židlemi, křeslem, pohodlnou sedací soupravou s možností rozkladu na dvě plnohodnotná lůžka. Krbová kamna, malá knihovna, turistické brožurky a letáčky.
Na zahradě o rozloze 800m čtverečních je k dispozici venkovní posezení, trampolína, houpačka, zasklená zastřešená pergola s krbem s možností grilování. Pergola slouží pro odpočinek a posezení i za nepříznivého počasí, možnost společenských her, šipky, atd.
V blízkém okolí je k dispozici veřejné dětské hřiště, antukové hřiště, tenisový kurt, golfové hřiště Janov.
Za poznáním je možné se vydat do Národního parku České Švýcarsko s nepřeberným množstvím přírodních atraktivních zajímavostí v čele s Pravčickou bránou, soutěskami ve Hřensku (5 km) a vyhlídkou s restaurací Belveder (2 km).
Biofarma (2 km), Mýdlárna (4 km), Bad Schandau (12 km), skalní vyhlídka Bastei a bývalá vojenská pevnost Königstein (30 km), Drážďany (50 km).
Možnosti koupání: V obci přírodní koupaliště – biotop Nový Svět s občerstvením, Aquapark Děčín (12 km), Toscana Therme Bad Schandau (12 km).
Možnost rybaření: Pro rybaření je vhodný dolní tok Labe, Olešský rybník a pstruhové vody v blízkosti.
Možnosti koupání: biotop Nový Svět, Klopotský vodopád, Olešský rybník, aquapark Děčín, koupaliště Jetřichovice, Termální koupaliště Benešov nad Ploučnicí, koupaliště Česká Kamenice, rybník Doubice, Přírodní koupaliště Mikulášovice, Kyjovská přehrada, Koupaliště Chřibská, koupaliště Horní Prysk, Tomiškův rybník, koupaliště Velký Šenov, koupaliště Karlín.
Turistické cíle v okolí: Divoká soutěska, Pravčická brána.
Letní sezóna: 28.6. - 30.8.2025 možný pouze týdenní pobyt, od soboty do soboty
Ostatní termíny pobyt možný od dvou nocí
Minimální délka ubytování 2 noci.
Ceny za týden za celou chalupu |
Zimní sezona: 17500 Kč |
Letní sezona: 17500 Kč |
Mimo sezonu: 17500 Kč |
Cena za víkend za celou chalupu |
Zimní sezona: 5600 Kč |
Mimo sezonu: 5600 Kč |
Vánoce 2025 - máme ještě volno |
13000 Kč |
4 noci celkem |
ubytování alespoň na 4 noci, v případě více nocí cena dohodou |
Silvestr 2025 - máme ještě volno |
17500 Kč |
5 nocí celkem |
ubytování alespoň na 5 nocí, v případě více nocí cena dohodou |
Velikonoce 2026 - máme ještě volno |
13000 Kč |
4 noci celkem |
ubytování alespoň na 4 noci, v případě více nocí cena dohodou |
Letní sezona: 28.6. - 30.8.2025 - týdenní pobyt: nástupní den je v sobotu od 16 hod., uvolnění objektu je v sobotu do 10 hod.
Možné pouze týdenní pobyty.
Mimo letní sezonu je pronájem objektu možný i na dvě noci a více.
Ceny jsou platné při ubytování do 5 osob. Každá další osoba platí 500 Kč na den (max 7 osob celkem).
V ceně je započítaný pronájem celého objektu a vybavení, ložní prádlo, závěrečný úklid, vodné.
V ceně není započítáno: spotřeba elektrické energie 9 Kč za 1 kW, rekreační poplatky obci 20 Kč na osobu a den.
Při příjezdu požadujeme vratnou kauci 1 500 Kč v hotovosti za případné škody na majetku, která bude vrácena při předání objektu na konci pobytu.
Domácí mazlíčci nejsou vítáni.
Telefon: Zobrazit telefonní číslo |
chalupaukarla.cz |
autobus | Arnoltice - 400m |
vlak | Děčín - 10km |
restaurace | Arnoltice - 400m |
koupání |
Arnoltice - 800m |
lyžařský vlek | Kytlice - 20km |
obchod | Arnoltice - 300m |
pošta | Arnoltice - 300m |
nákupní centrum | Děčín - 10km |
bankomat | Hřensko - 5km |
les | Arnoltice - 200m |
Obecně: zákaz domácích mazlíčků
wifi, internet
nekuřácký objekt
společenská místnost
Vnitřní vybavení: krb / krbová kamna
televize
přehrávač
satelitní příjem
rychlovarná konvice
mikrovlnná trouba
lednička
sprchový kout
Venkovní vybavení: terasa
krb
zahradní nábytek
gril
houpačka nebo jiné dětské hry
trampolína
Okolí chalupy: oploceno
s parkováním
se zahradou
travnatá plocha
u lesa
Možnosti zábavy: cykloturistika
blízká jízdárna
tenisové kurty
golfové hřiště
rybaření
hřiště
Léto 2021 - Jana s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Dovolená byla super, vše na jedničku.Úžasná komunikace, paní majitelka naprosto dokonalá.
Léto 2021 - Jitka s rodinou s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
SKVĚLÉ místo pro odpočinek v dokonalém soukromí s kompletním vybavením. Vše přesně,jak nabízeno, a co člověk od pobytu na chalupě očekává.Nic nám tu nechybělo. Můžeme jen doporučit. Výborný výchozí bod do NP i CHKO. Díky moc i za velmi příjemné a bezproblémové jednání paní majitelky i její kolegyňky Šárky.
Žádné.
Léto 2021 - Olaf s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Velmi příjemná a sympatická paní majitelka. Chata je krásná, čistá a plně vybavená, je zde klidné prostředí. Postele jako doma, dětem se ráno vůbec nechtělo z nich vylézt. Chalupa je na dobrém místě na mnoho výletů v okolí. Kdyby pršelo, nevadí, v zastřešené pergole je spoustu her. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Žádné.
Léto 2020 s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Moc se Nám tu libilo,nic Nám nechybělo.Spalo se jak v bavlnce.Super poloha na výlety.Krásné klidné prostředí.Plně vybavená kuchyň s velkou lednicí.Krásné koupání v biotopu.Určitě se ještě vrátíme.
Nacházíte se na stránce ubytování Arnoltice v Českém Švýcarsku, objekt: Chalupa U Karla, chalupa k pronajmutí.
Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.czDo 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.