Koupaliště Ostrava - Poruba - levné ubytování u vody

Ostrava - Poruba: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky, levné ubytování a dovolená u koupaliště v Ostravě Porubě.

Ubytování Ostrava - Poruba

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2022   U vody   Ubytování Ostrava - Poruba

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž koupaliště v Ostravě Porubě

Koupaliště Ostrava Poruba leží na adrese Rekreační 236/74, 708 00 Ostrava, Poruba. Tel. 596 977 611. Jde o velkou nádrž s plochou větší než 4km2.. najdete tu také obří tobogan, skluzavky a skokanské můstky. pro děti je připravené brouzdaliště, hřiště a zastíněné pískoviště. Zahrát si můžete tenis, minigolf či plážový volejbal. V areálu je také parkoviště, úschovna kol a cenností. Ubytovat se poblíž koupaliště v Ostravě Porubě se můžete například v chatách a chalupách které najdete na ťechto stránkách.


Pro lepší orientaci vyzkoušejte Ostrava - Poruba - zobrazení ubytování na mapě

Koupaliště Ostrava - Poruba - přehled ubytování:

Vřesina
Penzion na horách - Vřesina
1 až 20 osob
Olbramice
Chaty a chalupy Ostrava - Poruba na chalupě k pronajmutí - Olbramice
7 osob
 
Podvihov
Levné ubytování Koupaliště Ostrava - Poruba Chata k pronajmutí - Podvihov
5 osob
Závada
Penzion na horách - Závada
18 osob

Přidejte svůj tip: Ostrava - Poruba!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Koupaliště Ostrava - Poruba? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Koupaliště Ostrava - Poruba navštívit!

pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2022 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.Koupaliště Ostrava - Poruba: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz