Koupaliště Kojetín - levné ubytování u vody

Kojetín: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky, levné ubytování a dovolená u koupaliště v Kojetíně.

Ubytování Kojetín

Kde jsem: Chaty a chalupy   Katalog 2023   U vody   Ubytování Kojetín

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž koupaliště v Kojetíně

Koupaliště Kojetín se nachází na severovýchodním okraji Kojetína, na ulici Závodí. V areálu je velký bazén pro plavce malý pro neplavce a brouzdaliště. Najdete tu také tobogan, vodní chrliče, skluzavku, hřiště na plážový volejbal, nohejbal a minigolf. Najíst se můžete v restauraci kde je k dispozici i wifi připojení na internet. Ubytování v okolí koupaliště Kojetín poskytují chaty, chalupy a penziony uvedené na těchto stránkách.


Pro lepší orientaci vyzkoušejte Kojetín - zobrazení ubytování na mapě

Koupaliště Kojetín - přehled ubytování:

Zdounky
Chaty a chalupy Kojetín na chalupě k pronájmu - Zdounky
20 osob
Švábenice
Chata k pronájmu - dovolená Koupaliště Kojetín rekreace Švábenice
17 osob
 
Prostějov
Levné ubytování Koupaliště Kojetín Apartmán na horách - Prostějov
2 až 14 osob
Držovice
Chalupa k pronájmu - Držovice
1 až 7 osob
Otrokovice
Chaty a chalupy Kojetín v apartmánu na horách - Otrokovice
23 osob
Otrokovice
Penzion na horách - dovolená Koupaliště Kojetín rekreace Otrokovice
1 až 22 osob

Přidejte svůj tip: Kojetín!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Koupaliště Kojetín? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Koupaliště Kojetín navštívit!

7pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: na horách :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2023 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2023 :: rezervační systém ubytování :: ochrana osobních údajů
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.Koupaliště Kojetín: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony
e-chalupy.cz